Arczinho7
Dołączył/a: marzec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Semafor80
1
@Hosh dziękuję bardzo.
3
@PatrychoO proszę o tytułu piosenki.
0
@kowal3 Chłopie oni dodali TOTY i ty o 19 chcesz mecz zagrać, przecież to nie ma sensu.
0
@Emhyr Ja to bym mu z 3 miesiące dał
0
I na **** nam ta dogrywka
2
BVB kolejny klub do kolekcji na którego nie warto stawiać
2
@Cwaniak4 Depay Fati Torres
2
Ale Canales załadował bramkę.
0
@macio_944 Aaa, oaky.
0
@macio_944 A kto został najlepszym żeńskim trenerem?
0
Jedyny plus tego że Real dzisiaj wygra to to że 100 wpadnie z kuponu
1
@barcamember Może jutro zostanie dokończony, ale nie ma jeszcze potwierdzonego info.
0
@WaFenPrG Po zdjęciach i powtórkach wyglądał na plastikowy.
0
Derby Sewilli przerwane jak na razie.
0
@Deeespacito Za Mbappe pewnie jeszcze raz tyle, co?
1
@Pilka_jest_okragla Oby jutro tak siadało!
0
@kkbarca Jeśli przegramy jutro to tak jak piszesz, będzie to 5 porażka pod rząd z Realem.
0
Goooooooooooooooooooooooooool
5
@Objectivo To czasami nie jest opaska uciskająca opatrunek bo tak to wygląda.
4
@blaugrana010491 U mnie nikt tego nie pobierał, oni nawet tego nie sprawdzali.
0
Czy tylko mnie irytuje dziecko wołające Camavinge od 20min jak nie dłużej?
0
Może nie wie że mu się but rozwiązał
0
@Pawlak1992 coś czuję że co roku ktoś inny będzie grał o ten puchar.
2
Coś czuje że ta Barca by się męczyła nawet z Legią
0
@DonAndrzejos jak na razie przegrywamy 3-2
3
@luki123
0
@DonAndres*8 coś czuje że nie
2
@DonAndres*8 Raczej skurczę go łapały. Nie wiem czemu wszyscy od razy uważali że ma uraz jak potem normalnie szedł i na ławce jak siedział to było widać po nim że wszystko jest git.
0
Ktoś powie co się w tym wyścigu działo? Co FIA odwaliło?