0

1

@Hosh dziękuję bardzo.

3

@PatrychoO proszę o tytułu piosenki.

0

@kowal3 Chłopie oni dodali TOTY i ty o 19 chcesz mecz zagrać, przecież to nie ma sensu.

0

@Emhyr Ja to bym mu z 3 miesiące dał

0

I na **** nam ta dogrywka

2

BVB kolejny klub do kolekcji na którego nie warto stawiać

2

@Cwaniak4 Depay Fati Torres

2

Ale Canales załadował bramkę.

0

@macio_944 Aaa, oaky.

0

@macio_944 A kto został najlepszym żeńskim trenerem?

0

Jedyny plus tego że Real dzisiaj wygra to to że 100 wpadnie z kuponu

1

@barcamember Może jutro zostanie dokończony, ale nie ma jeszcze potwierdzonego info.

0

@WaFenPrG Po zdjęciach i powtórkach wyglądał na plastikowy.

0

Derby Sewilli przerwane jak na razie.

0

@Deeespacito Za Mbappe pewnie jeszcze raz tyle, co?

1

@Pilka_jest_okragla Oby jutro tak siadało!

0

@kkbarca Jeśli przegramy jutro to tak jak piszesz, będzie to 5 porażka pod rząd z Realem.

0

Goooooooooooooooooooooooooool


5

@Objectivo To czasami nie jest opaska uciskająca opatrunek bo tak to wygląda.

4

@blaugrana010491 U mnie nikt tego nie pobierał, oni nawet tego nie sprawdzali.

0

Czy tylko mnie irytuje dziecko wołające Camavinge od 20min jak nie dłużej?

0

Może nie wie że mu się but rozwiązał

0

@Pawlak1992 coś czuję że co roku ktoś inny będzie grał o ten puchar.

2

Coś czuje że ta Barca by się męczyła nawet z Legią

0

@DonAndrzejos jak na razie przegrywamy 3-2

3

0

@DonAndres*8 coś czuje że nie

2

@DonAndres*8 Raczej skurczę go łapały. Nie wiem czemu wszyscy od razy uważali że ma uraz jak potem normalnie szedł i na ławce jak siedział to było widać po nim że wszystko jest git.

0

Ktoś powie co się w tym wyścigu działo? Co FIA odwaliło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?