Arczinho7
Dołączył/a: marzec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 Kupić klub a potem go usunąć z istnienia.
1
@Azi Na 2 z opcją przedłużenia o rok
1
@Kgorecki2500 Jutro to już na pewno się ugnie na prezentacji.
0
@Elnuum To jest dobre pytanie. Ja obstawiam, że nie pocałuje, za stary jest na to zachowanie wydaję mi się.
0
@GeraltzKatalonii Aaa okay. To pewnie w ćwierćfinale odpadną.
2
@fortunate_son To wszystko jest konsekwencją tego że Josep Maria Bartomeu został prezesem FC Barcelony.
0
@QuiqueSetien1958 Z nami w grupie
0
@DaPidejpi Wiem wiem ze są, ale na liście odlotów prywatnych nie ma tylko są normalne samoloty.
1
@Lionel_Messi10 Fajnie by było.
0
@DaPidejpi Ale wiesz że on raczej prywatnym będzie leciał.
2
@Cwaniak4 Gdyby Bartek nie był prezesem Barcy to Messi też by grał dalej w Barcelonie
15
@norbercikvisca2007 Tylko ty pewnie
0
@Kiiciioro Jedni piszą że już leci, a jeszcze inni że siedzi na chacie cały czas.
0
@prokofiew Pjanić też dostał chyba
0
@dawid230188 Uważam że jakby chciał ich oddać za darmo to by to zrobił, ale raczej by i tak to się nie udało bo chłopy mają takie kontrakty że nikt by ich nawet za darmo nie wziął.
0
@frostiman90 Co?
4
@dawid230188 A co miał zrobić z tą 3? Jak nie ma chętnych żeby ich sprzedać.
0
@Elosek kanał FC Barcelony na youtube
0
@Maker0 No jak to kto nasz Duński Nazario
0
Jak myślicie kibice będą machać w stronę niektórych piłkarzy białymi chustami?
0
@barcelonaLM Ten sam co był z napisem "Who needs Ronaldo?"
0
@matiibal na kanale FC Barcelony będzie jak Laporta miał konfe to tłumaczyli.
3
@Deviler Ja zajechałem.
72
Komentarz usunięty
0
@XdareckiX wydaję mi się że właśnie liczył na to że władzę ligi się ugną i pozwolą na podpisanie kontraktu.
0
@XXYYZ Chyba tak, bo by przedłużył kontrakt, a nie podpisywał go na nowo. Bo teraz by przyszedł jako nowy zawodnik.
0
@cyron1 Ale to by było jakby Messi poszedł na rok do takiego PSG i wrócił do Barcy.
0
@Tridente2015 Czyli się nie przesłyszałem xD
0
@JoseArkadioMorales Niby czemu VAR to gówno?
1
NAPIWNO odjedzie