1

@ranger3120 Dokładnie ten.

2

@Arden CR7, byłem na jego ostatnim Klasyku przed odejściem do Juve.

0

Szybko, w tym roku, można już napisać, że Real kolejny sezon z napletem, a nie trypletem.

0

@maroon Nie jest oficjalnym trofeum z tego co pamiętam.

20

Liczba pucharów wygranych w Arabii:
FC Barcelona - 3
Cristiano Ronaldo - 0

2

Garcia w takiej formie, to nawet by Maduro wybronił, gdyby tamtej nocy był w Caracas.
Dobrze mieć wreszcie bramkarza klasy światowej.

0

Śmiertelny wypadek samochodowy, w którym udział Anthony Joshua. AJ jechał jako pasażer, samochód w którym jechał zderzył się z ciężarówką. Zginęły 2 osoby. AJ z niewielkimi obrażeniami trafił do szpitala.

0

Carlitos ogłosił zakończenie współpracy z Juanem Carlosem Ferrero.
Tego bym się nie spodziewał .

1

@lajcior Pomagam alkoholikom. Sprzedaję im go

2

Będzie brakować Johna. Oj, będzie.

0

Co za żenada. Naprawdę taki koniec kariery? Naprawdę?

0

@Popitek12 Chyba mają 2h. Poza tym wszystko inne dziś nieco krótsze, bo wiadomo kto jest dziś bohaterem i kto ma dostać najwięcej czasu.

0

Jeden botch AJ Stylesa, ale poza tym bardzo fajny tag team match w super tempie akcji.

0

Poczekajmy na Var. Mógł być spalony

6

Już widzę De Jonga w takim powrocie jak teraz Eric.

0

@zadafcb Niech chociaż się potwierdzą plotki o ataku Ortona na Guntherze i nim jako ostatnim rywalu Johna.

0

@Karol145 Nowych to Cena już wielu bodował, nawet ostatnio Dominika. Tutaj, prócz emocji z ostatnią walką Ceny, chciałbym więcej też podbudowy wynikającej z nostalgii i przypomnienia sobie starych czasów.

0

@Karol145 Patrząc na całą ich historię dla mnie byłoby to idealne domknięcie. Dla mnie właśnie lepszy ktoś ze wspólną historią niż nowe pokolenie.

0

@zadafcb Ok, wyraziłem się nieprecyzyjne, moja wina. Miałem na myśli czas odkąd dostał gymnick Knighta. Nie liczę czasów Damiana Sandowa itd. Poza tym wg mnie po prostu zasłużył na to ostatnimi czasy. Tryplak go chyba jednak nie lubi, skoro jeszcze nie doczekał się swego dużego pushu.
A Edge nie był przypadkiem na końcówce kontraktu z AEW? Tak mi się wydawało. Poza tym, gdyby WWE naprawdę zależało to i tak, by cel osiągnęło.

0

@Karol145 Osobiście za nim nie przepadam i wolałbym LA Knighta, skoro Cena sam chciał kogoś z "nowych" twarzy. Dla mnie idealnym kandydatem był zawsze Edge, ale tego nigdy niestety nie brano pod uwagę.

2

@Czyhrynski A za mną od wczoraj.

0

@D10SLEO RR albo Elimination Chamber. W każdym razie Tribal Chief bierze jedno z nich i idzie po tytuł na WM. Dobrze. Chętnie go jeszcze raz zobaczę z pasem, a jest mu też potrzebne duże zwycięstwo i moment na WM.

2

Męski War Games dowiózł. Zwycięstwo The Vison ma sens skoro mamy uwierzyć, że to stajnia niszczycieli. Potrzebowali tego zwycięstwa, by umocnić swą pozcyję.
Tajemniczy gość nie był Rollinsem, to na pewno.
Trylogia Cody vs Roman na WM?

0

Dobra, dawać już ten męski War Games match.
Najpierw zwycięstwo team The Vision i potem jakiś shocker po walce typu atak OG Bloodline na Punka lub Cody'ego.

0

@Karol145 Opener klasyczny. Tam nie było innej możliwości niż wygrana teamu face'ów. Fajnie, że AJ to skończyła. Mnie jej występ zawsze cieszy.

0

@PatrychoO Skończy. Nie wykluczam natomiast, że w przyszłości go nie ściągną jeszcze na jakąś WMkę żeby choćby zainterweniował jak Taker w pojedynku Romka z Codym.

1

@PatrychoO Wszystko pięknie rozegrane. Dom wygrał jak zwykle brudno, ma big win i podbudowę na przyszlość, a Ceny to nie szmaci. John ma Grand Slam więc jego ostatni pojedynek będzie po prostu ostatnim bez pasa na szali. Dla mnie ideolo. Wszyscy zyskali.

0

Kobieca drużyna face'ów wygrała. Nie mogło być inaczej.

Teraz Dirty Dom mgłby odzyskać tytuł.

2

@Bzyczekk Melduję obecność.

2

@Popitek12 Do 13 grudnia jeszcze chwila.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?