Barclonismo
Dołączył/a: sierpień 2011
Strzelce Op.
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rifek Tak. Robiłem w nim zakupy przed meczem z Dortmundem.
33
Będzie stykowo i czuję, że nas przekręci.
0
@Herato Iniesta? Cała kariera bez czerwonej kartki. O to chodzi?
2
@Herato Yamal.
8
Chciałem napisać jakieś swoje przemyślenia tuż po finale i odpuściłem żeby emocje nie wzięły góry. Dziś dwa dni po nim dalej nie wiem co odkrywczego napisać, wszystko już zostało powiedziane.
Po ostatnich latach po prostu mega się cieszę, że znów mamy drużynę, która potrafi dać tyle emocji, która potrafi postawić się każdemu.
W sumie to samo zdążyłem powiedzieć Flickowi, jak udawało się zdobyć foto i podpis. Mając chwilę tylko rzuciłem, że przywrócił mi radość z oglądania meczów i za to dziękuję. W poprzednich sezonach czasami siadałem przed tv z małym "przymusem". Byle nie stracić meczu swej drużyny, ale frajdy z ich gry nie miałem.
Super, że udało się udało się przypieczętować taką grę jednym z głównych pucharów. Oby wpadły kolejne.
2
Trochę męczy ta weryfikacja, że nie jest się Rudigerem.
1
Coś pięknego. Brawa
0
Teraz liczę na fajerwerki od początku do końca. Od wejść każdego z nich, przez ok 40 minut walki i jakieś mega zakończenie dnia.
Dawać ten main event
2
Kilka botchy było, ale ogólnie nieźle. Grunt, że Tryplak posłuchał głosu fanów i nie forsował pasa dla Flair.
1
Po tej walce tylko jedno pytanie: gdzie nagle zniknął ziomuś w zielonej koszulce.
Btw. bardzo ładny popis lucha libre.
1
@PatrychoO Jak najbardziej na tak. Razem z Becky najlepiej.
0
@Popitek12 Romek już przeszedł wrestling. Zostało mu do odhaczenia kilka dream matchy i tyle.
2
Jacob z miejsca stał się tym, kim usilnie próbowano zrobić Solo. Kozak. Zasłużył.
0
No i tu mam nadzieję na kolejną zmianę właściciela pasa. Fatu zasłużył
1
Starcie pań, na które najmniej czekałem. Wynik do przewidzenia, ale sama w sobie walka nawet.
0
Mało angażujący opening. Gunther druga porażka z rzeu na Manii, trochę słabo. Jey wciąż dla mnie nie jest materiałem na głównego mistrza.
0
Dziwne. Triple H otwiera Manię, a to nie nasz mistrz z Worcławia.
0
Spieprzyliście nam święta
0
Na Borussię na Trybuna 1 zapłaciłem 365 ojro. Niezła różnica.
15
W odróżnieniu od większości nie będę popadał w żałobę.
6 lat czekałem na półfinał LM. Wczoraj tylko awans miał dla mnie znaczenie.
Jesteśmy w czwórce i jestem szczęśliwy.
3
Napisałem w przerwie, że ukisimy to 0:1.
3 punkty są, nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.
1
Jestem jakoś dziwnie spokojny, że ukisimy Ogóry 0:1 po jakimś farfoclu w końcówce.
12
Naprzód Legia, naprzód Jaga!
W pucharach bez sympatii i antypatii zawsze za naszymi klubami.
1
@Gibbon_FCB Nie. Remis 2:2 na Camp Nou, ostatni Klasyk z golem Messiego i ostatni jak się okazało CR7. Też wtedy strzelił. Dla nas jeszcze Suarez, a dla madryli Bale.
Drugi na Bernabeu rewanż w 1/2 CdR jak wygraliśmy 3:0 po remisie 1:1 u nas. Dwa razy Suarez i samobój Varane'a.
85
Ależ mi się meczycho trafiło. Widzieć to z trybun bezcenne. Masa emocji.
Byłem już na meczach, w tym na dwóch Klasykach, ale jednak widzieć Polaków na żywo w naszych barwach to coś innego. Jeszcze akurat Lewy dziś z dubletem. Rano mam lot powrotny, ale ciężko będzie zasnąć
0
Też Wam C+ nie działa?
55
Od 9 do 15:30 stałem pod centrum treningowym, ale udało się wyrwać foty i podpisy od Szczęsnego i Flicka. Mega się cieszę.
1
@zadafcb Szkoda Owensa. Przez ostatni czas był jednym z najlepszych heelów i ominie go za to nagroda w postaci walki na WM. No ale zdrowie najważniejsze.
1
@Herato Darijo Srna
1
@Stinger_ Ok. To ja dodam od siebie jako osoba robiąca w branży kilka lat.
Belvedere odpuść. Jest znany, ma świetny marketing i jest dobry, ale nie wybitny. Obecnie już przepłacamy moim zdaniem. W jego cenie albo i taniej można wyrwać lepsze wódki.
Ja jestem fanem Chopina. Zarówno podstawowa seria jest świetna jak i specjalne. W serii basic masz żytnia (czerwona), pszeniczna (niebieska) i ziemniaczana (czarna). Ustawiłem je, wg moich preferencji, do najlepszej na końcu. Wódki ziemniaczane są smuklejsze, słodsze, ogólnie mniej gryzące, ale Chopin bazowe żyto też ma bardzo dobre. Potem są jeszcze wersje kupażowane albo specjalne jak Młody Ziemniak. Pycha, ale on jest destylowany tylko raz więc i tej skrobii więcej poczujesz.
Z mniej znanych warto sprawdzić jeszcze choćby Podole Wielkie. Żyto i ziemniak bardzo fajne. Ich okowity i inne destylaty także. Wejdź na ich stronę jak jesteś ciekawy. ładnie wszystko mają opisane.