1

@zadafcb Pamiętane i będzie oglądane, ale u mnie raczej z odtworzenia jak już młodego położę spać.
Czekam na pn i pierwszą konfrontacje Ceny i Cody'ego od EC.

2

Jak to jest z piwem #1

Jedno piwo pod wieloma brendami.
Jest w Polsce kilka browarów, które specjalizują się w wysyłaniu swego piwa w dosłownie każdy kraniec kraju, tylko za każdym razem piwo to, ma inny branding. Inna nazwa, inna etykieta, wszystko jest inne. Są to przykładowo Browar Wąsosz spod Częstochowy czy chyba najbardziej płodny pod tym względem Browar Staropolski ze Zduńskiej Woli. Ten drugi łatwo poznać po butelce, mają przeważnie charakterystyczne zamknięcie z krachlą. Jak poza tym poznać, że dane piwo już się kiedyś piło. Po danych odnośnie alkoholu i ekstraktu. Są one z reguły napisane na etykiecie. Alko musi być, ekstrakt nie, ale i tak dość często się pojawia. Parametry zawsze są takie same. Jeśli więc jedziecie gdzieś w góry i są tam piwa "regionalne" dostępne tylko tam, ale na etykiecie będzie napisane "wyprodukowane dla... ", to jest duża szansa, że już je piliście w swoim życiu np. na Mazurach, Pomorzu albo w innym rejonie naszych gór. Też oczywiście było "regionalne" i dostępne tylko w tych okolicach.

To samo zresztą tyczy się też mocnych alko. Często płaci się za brand.

2

Może i ja spróbuję napisać tu jakiś mini cykl. Sam nie wiem go końca jeszcze jak to będzie wyglądać. Może jakiś mini cykl ciekawostek konsumenckich związanych z alko, ale raczej z piwem, na co zwrócić uwagę przy zakupie i podam kilka myczków, jakie często stosują producenci.

Edit: dziś o 18:00 wleci pierwszy post.

6

@MesQueUnClub96 Lille w tej edycji LM ma na rozkładzie już oba Madryty. Zawsze trzeba uważać.

0

@PJ777 dzięki za odpowiedź

1

Mecz lm z Canal Plus online można oglądać równocześnie na dwóch urządzeniach czy tylko jednym?

0

@FcPortoFan1999 Ich akurat nie mam. Trochę im mniej sociali, tym lepiej. Fb mi wystarcza, reszty dowiem stąd przeglądając forum.

0

@FcPortoFan1999 Ja też. Mogę nawet zaprzeczyć sam sobie, bo fajnie, że La Bamba wróciła.

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem, tak samo jak i on.

2

@Bocheno1 oj tak byczku, +1

3

Rambla, w odróżnieniu od kobiet Vegety, nawet po kryzysie potrafi się odezwać i odnowić znajomość.

13

La Rambla jak kobiety Vegety. Fajny się miało z nią kontakt, pisało się o wszystkim, a ta nagle przestała odpowiadać bez żadnego powodu.

0

@LjakRoberciik Z tego co pamiętam wyspa lemurów jest zamykana na weekendy, ale można je i tak zobaczyć z dość bliska na ich drugim wybiegu i domku. Poza tym karmienie uchatek i goryli to fajne atrakcje, ale spróbuj wygooglać ich godziny, bo teraz już nie pamiętam. Ale ogólnie warto. Dużo zieleni i ładnie jest teren zagospodarowany.

1

@LjakRoberciik Jestem spod Opola, byłem wiele razy. Warto choć poza sezonem letnim zobaczysz też wiele prac porządkowych.

0

@xvcWinterSoldier I to jest news. Niech najpierw zrobią już turniej z Uubem, a potem sagę Black Friezy.

1

@VegetaPolska Daj spokój. Identyfikujesz się z gościem, który w DB odbił dziewczynę innemu ziutkowi. A dodatkowo ta panna jest jedną z piękniejszych lasek w DB, jest geniuszem i multimiarderka. Bądź jak Vegeta i też znajdź swoją Bulmę.

PS: jak już znajdziesz to pamiętaj o wspólnych kąpielach

2

Heel Cena to najlepsze co mogli zrobić w jego pożegnalnej trasie. Zdobycie tytułu ma teraz sens.

1

Taaaaak jest. Legend Killer is here

0

Proszę, niech teraz wleci Orton

2

Extreme walki z Owensem to zawsze majstersztyki.
This is awesome.

0

Oby to Elimination Chamber cokolwiek zmieniło, bo póki co w ogóle nie czuję hajpu na WMkę. Karta słaba tak jak dotychczasowe Road to WresleMania.

2

@Deeespacito Najbardziej wędzonki i ciemne. Grodziskie, stouty, portery.

1

@xvcWinterSoldier Goku, jak było powiedziane w Super, to żony nawet nie całował. Z czym do ludu.

1

@xvcWinterSoldier Vegeta zawsze był moja ulubioną postacią, ale teraz to już szef totalny. Plus jako jedyny pije z ekipy piwo na imprezach. Książę the best.

1

DB Daima jest jaki jest, ale powód czemu Vegeta ustąpił miejsca w walce Goku, to gagowy hit. Naprawdę się szczerze zaśmiałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 Ukrainka powalczyła, wyszła nawet z wiarą w swoje pojedyncze uderzenia. Iga trochę zawodziła z serwisem, ale trudniejszy moment wytrzymała, a drugi set poszedł już szybko. Jakby rywalka się już poddała. Jazda dalej.

1

Iga 7:5, 6:0 i awans do 1/4 w Dubaju.

3

@adi7adi8 Ja oglądałem. Akurat mecze Igi staram się oglądać prawie każdy.

0

@partymaker Ja sobie teraz wyrywkowo je przewijam na Netflixie. W całości obejrzę lepiej zapewniające się PPV.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?