Barclonismo
Dołączył/a: sierpień 2011
Strzelce Op.
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Pawlak1992 Aż bym sobie obejrzał taki 3 setowy thriller 7-6, 6-7, 7-6 między obiema paniami.
0
@VegetaPolska Było do przewidzenia. Prędzej zrobią jakąś nową kinówkę niż manga powróci .
1
Dobre dwa pierwsze odcinki "Dexter: Resurrection". Historia zapowiada się na pewno ciekawiej niż "New Blood".
Fajny motyw z "powrotami" Doakesa, Miguela Prado i Trinity Killera.
1
Brawo Iga. Jesteś prawdziwą Mistrzynią. Duma mając takiego sportowca.
3
@Elosek Jest sporo fajnych miejsc.
- Domówka Cafe
- naprzeciw Domówki przez ulicę jest też spoko drink bar
- Craftownia krakowski wielokran jeśli szukamy miltitapu, ale na barze mają też naprawdę dobre destylaty
- Nowy Kraftowy, Omerta - to już bardziej pod piwo
Tak przykładowo.
3
Brawo Iga! Wspaniały mecz. Perfekcyjny.
1
Brawo Iga. Mimo obniżki poziomu gry w drugim secie na zwycięstwo zasłużyła i zapracowała. Jest życiówka na Wimbledonie, teraz juz sky is the limit.
1
@partymaker Tylko Edge widzi go wyraźnie
14
@lithotripter Spójrz na broń. Lufą do góry.
1
A to zaraz pierdyknie.
Takie mam przeczucie.
0
@Herato Ousmane Dembele
2
@Bobo25 Właśnie dlatego ta komisja była nic nie warta. Nas zabrakło.
1
@kuz Też mam wrażenie, że to bardziej czynnik ludzki przeważył. No ale trzeba czekać na oficjalny raport
0
Oglądam filmiki z tej katastrofy lotniczej w Indiach. Jest film tuż przed katastrofą.
Podwozie opuszczone, nie widziałem na skrzydłach klap do startu, silniki jakby bez ciągu. Albo wszystko nawaliło naraz tuż po starcie, co nie wydaje mi się prawdopodobne, albo piloci narobili pełno błędów i nie skonfigurowali go do startu.
Opinia ekspercka po oglądaniu Katastrof w przestworzach. Ale jakoś na pierwszy rzut oka się to wszystko rzuca, nawet będąc laikiem i latając raz na jakiś czas.
1
@macio_944 Dzięki. Wieczorem sprawdzę.
0
Mam sprawę z Disney+.
Czemu w ofercie nie mogę znaleźć Predator: Killer of Killers?
Przejrzałem wszystkie zakładki, wyszukiwarkę i nic. Film miał być dostępny od 6 czerwca.
Na końcu dokopałem się zakładek z kolekcją Obcego i Predatora, i w obu brak dostępnych tytułów, mimo że powinny być.
Też tak macie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
28
PSG szybciej z tryplwtem niż potężny Real Madryt. Mnie śmieszy xD
0
@Mow_mi_Douglas Naszych piw z The Order of Yoni, sprzed kilku lat, i tak nic nie przebije.
Można sobie wyszukać o co chodzi.
2
Komentarz usunięty
0
Brawo Totki.
Son w końcu z pucharem.
1
Harry Magruirerinho musi się definitywnie przebudzić na skrzydle. Bez jego cudownego dryblingu United nie ma czego szukać.
0
A ja tam najchętniej bym zobaczył ten walkower Realu przez brak składu. To by była piękna wisienka na torcie wśród ich kompromitacji tego sezonu.
1
@PatrychoO A możemy przejść od razu heel turn i wygrać nawet jak kogoś jawnie kopniemy w jaja?
0
@Kubsoleon Wp pilot powinien się dobrze sprawdzić.
0
Komentarz usunięty
10
Ja tam wciąż wierzę i będę wierzył do końca. Ta drużyna na to po prostu zasłużyła.
6
Chyba nie taka tajna skoro jest na pierwszych stronach gazet.
1
@Rifek Ewentualnie trzypiętrowy oficjalny Barca Store masz też mniej więcej na środku Rambli. Tam też jest duży wybór.
0
@Rifek Różnie. Zależy, który rodzaj stroju, jakiego piłkarza, jaki rozmiar. To już ruletka jak trafisz.