Barclonismo
Dołączył/a: sierpień 2011
Strzelce Op.
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@heniusss Kostiuk wycofała się z powodu kontuzji nadgarstka.
0
@FcPortoFan1999 Jak dla mnie raczej kontrolowała przebieg seta. Wygrany bez wielkiej dramaturgii.
0
Iga wygrywa pierwszego seta 6:4.
0
@lithotripter Oczywiście. Tak tylko napisałem jaki wybór byłby optymalny.
1
@mordini123 Sylwek wskazał Ryana Goslinga jako idealnego do roli młodego Rambo. To zamiast skorzystać z jego rekomendacji i wtedy też pewnie jego "błogosławieństwo" nad tym projektem, to oczywiście trzeba było wybrać kogo innego.
Obejrzę na pewno. "Rambo" to dla mnie kultowa seria, może nawet ulubiona ever. Ciężki bym miał wybór w osobistym rankingu. Mam jednak złe przeczucia.
1
@norbi77 O, szczerze nie wiedziałem. Nie oglądam z lektorem nic od dawna. Przynajmniej się dowiedziałem czegoś nowego.
0
@VegetaPolska Ja oglądam najpierw całkiem ze słuchu lub z napisami.
Z tego co się wiem, to taki profesjonalny lektor wyjdzie dopiero wraz z polską premierą, a ta będzie miała miejsce jak już całość wyjdzie w USA. Na razie jest pensje jakiś Ivo
0
@norbi77 Musieli jakoś pociągnąć wydarzenia z "New Blood" więc takim uproszczoniom się nie dziwię. Dla mnie na plus i tak, że nie odcięli się od tamtej serii. Powrót starych znajomych też fajny.
1
@tbas Po "New Blood" także miałem takie nastawienie. Miło się zaskoczyłem, bo licząc wszystkie serie, to historia wciąga jak pierwsze sezony oryginalnego "Dextera".
1
"Dexter: Resurrection" z każdym odcinkiem gotuje coraz bardziej. Praktycznie w każdym odcinku świetny zwrot akcji, który przy tym nie jest przesadzony.
1
Alexa i Szarlotka z pasami. Flair mogłoby tam nie być, ale w końcu Bliss coś wygrała. Z jej powodu się cieszę z takiego roztrzygnięcia.
1
Dla mnie za mało Romka w tej walce, ale fajnie, że face'owe Bloodline wygrało.
1
@tomek8756 Legii nie da zrobić krzywdy.
0
@Chucky Pszenica dobra na lato, bo fajnie potrafi orzeźwić.
Pytanie czy ktoś woli witbiera czy weizena.
0
@gumaz E tam wcześnie, grubo po 7:00.
3
@Astad Saturdej Sandej ju gołing dałn!
1
@FcPortoFan1999 @gumaz Może doprecyzuję. Wracają ich postaci w formie animowanej. Zatem pewnie podłożą im głos jak zostaną one wykorzystywane w kolejnym filmie. Dla mnie to i tak mega.
4
Arnold Schwarzenegger i Danny Gloger wracają po latach do Predatora.
I to jest news.
0
@adamek20151 W 4 odcinku wreszcie do gry wchodzi Peter Dinklage. Ten do dopiero przygotował atrakcji. Miłęgo seansu.
0
Ależ ten "Dexter: Resurrection" się rozkręca. Zapowiada się świetna seria. Po 4 odcinkach wciąga coraz bardziej.
Po coraz słabszych sezonach 5-8, mizernym "New Blood" i tylko solidnym jak dla mnie prequelu "Original Sin" jako fan Dextera Morgana wreszcie dostałem coś, co zapowiada się naprawdę smakowicie.
0
SPOILER
Dexter Resurrection EP.03
Spotkało się dwóch Mrocznych Pasażerów. Nowy Jork był za mały na obu.
Teraz można już będzie przejść do głównego wątku.
0
@MesQueUnClub_87 A ja mieszkam w Krakowie i takich punktów przybywa z roku na rok.
1
@MesQueUnClub_87 To ja Ci powiem więcej. Przybędzie sklepów z płatnością tylko gotówką i to już niedługo. A wszystko przez nasze państwo, które się wcinać ludziom coraz bardziej w ich biznesu i powstaje nowy system płatności bezgotówkowych. Gastronomia raczej się nie zmieni, ale uwierz sklepów przybędzie. Radzę się juz przyzwyczajać do noszenia przy sobie trochę pieniędzy.
1
@MesQueUnClub_87 Każdy ma swój pomysł na biznes. Jak od wejścia widzisz kartkę "cash only" i dalej tam wchodzisz, potem się sapiesz o brak możliwości płatności kartą, to sorry, ale tam jesteś bucem.
Czemu czasami nie ma wyboru? Już Ci odpowiedziałem. Powszechność kart, wbrew pozorom, wcale nie jest taka dobra dla prywatnych biznesów.
A Ty mi z kolei dalej nie odpowiedziałeś czemu każdy od razu jest szemrany jak to określiłeś? Nie zasłaniaj się tylko pseudo budkami z szajsem jako pamiątki, tylko właśnie mowa o normalnych sklepach i lokalach.
2
@MesQueUnClub_87 Nie, cash only wcale nie świadczy, że ktoś jest szemrany. Naszym problemem jest właśnie takie myślenie. Płatność gotówką jest najlepszym sposobem dla wielu lokali czy sklepów na normalne funkcjonowanie. Czemu? Bo masz tę kasę od razu i możesz ją dalej inwestować np. w codzienne zatowarowanie się świeżymi produktami. Nie czeka się kilku dni aż kasa wpłynie dodatkowo pomniejszona o procent z każdej transakcji.
Jeśli każdemu daje uczciwie paragon więc się rozlicza z każdego zamówienia, to ja problemu nie widzę.
0
@chosenone U mnie Armstrong był zawsze jednym z tych wielkich jak Jordan, Phelps itd. Taki posąg, dominator swej dyscypliny. Jeszcze ta wygrana walka z rakiem dodatkowo budowała taki wizerunek niezłomnego idola. A potem się wszystko posypało. No było mi przykro więc wygrywa ten mój niechlubny osobisty ranking
0
@FcPortoFan1999 Jamnik to dla mnie podobny przypadek jak Canelo i jego zanieczyszczone mięso. Obaj tego nie potrzebowali, mogę uwierzyć w ich tłumaczenia, ale są one nieco bardziej dla mnie podejrzane niż Igi, gdzie sam producent przyznał się , że tamta konkretna partia była faktycznie zanieczyszczona.
Włoch ma u mnie osobiście większą rysę niż nasza rodaczka. Niemniej szkoda, że Igulec była w ogóle w taką historię zamieszana.
2
@BulaKG @FcPortoFan1999 Iga faktycznie rozczarowanie, ja jednak podchodzę do tego z większą pobłażliwością, bo potrafiła szczegółowo udowodnić skąd to się wzięło, a i sama dawna w organizmie była minimalna.
Sinner bardziej podejrzany.
Karaś to szczerze mnie nie ruszył, bo jakoś podskórnie podejrzewałem, że kiedyś coś z nim wyjdzie. Nie wiem, tak po prostu czułem. Natomiast jego postawa już po, to całkowity brak szacunku do wszystkich.
0
Jakie przypadki dopingu wśród sportowców Was najbardziej dotknęły, rozczarowały? Tak, że przez chwilę myśleliście, że nie warto już nikomu kibicować, bo nie ma już czystego sportu. Powiedzmy takie top3 takich przykrych spraw.
U mnie zdecydowanie numer jeden to Lance Armstrong, potem Marion Jones i na trzecim miejscu Maria Szarapowa.
0
@Pawlak1992 Mecz porządny, to i afterek po nim także w głowie na długo.
A tak na poważnie to, pomimo jej jęków, Marię lubiłem. Mocno mnie rozczarowało jak ją złapali na dopingu.