Barclonismo
Dołączył/a: sierpień 2011
Strzelce Op.
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Predator: Strefa zagrożenia" jest dobry. Nie tak rewelacyjny jak głoszą niektóre recenzje, ale to kolejny dobry film z Yautja po "Prey" i "Killer of Killers". Myślę, że spokojnie kolejne filmy powstaną, a Łowca znów ma swój dobry czas w kinie.
1
Za chwilę zaczyna mi się seans "Predator: Strefa zagrożenia".
Oby było dobrze.
2
Dziś dzień Godzilli.
Z tej okazji studio Toho przygotowało niespodziankę i ujawniło tytuł sequela "Godzilla Minus One". Brzmi on "Godzilla Minus Zero".
W ramach przypomnienia obecnie mają trwać prace nad czterema pełnometrażowymi filmami ze słynnym jaszczurem:
- Godzilla Minus Zero
- sequel Shin Godzilla !
- film osadzony akcją w Azji Południowo-wschodniej. Nic więcej nie wiadomo
- Godzilla x King Kong Supernova. Kontynuacja MonsterVerse. Wg plotek tutaj wrogiem ma być Spacegodzllla, a być może w filmie pojawi się też Gigan.
1
Chłop, który codziennie wrzuca rolki, że nie zgoli włosów dopóki United nie wygra pięciu meczów z rzędu, to już nigdy nie odwiedzi barbera.
Szkoda chłopa.
6
@misterio Było jeszcze 0:4 na Camp Nou w półfinale CdR za Xaviego.
2
Już za tydzień tak Mbappe będzie sobie śmigał sam na sam za naszą dziurawą obroną.
Aż wolę o tym nie myśleć.
0
@urbipl Grupa Żywiec w swej bezczelności i tak markę zostawi na rynku, pewnie będą ja warzyć u siebie.
Niestety polskie koncerny nie potrafią zrobić jasnego chmielowego na wzór piw czeskich. Te w podobnej cenie na Opolszczyźnie i w ogóle południu są popularne i są za dużą konkurencją. A po co koncern na poprawiać jakość? Lepiej zamknąć i słupki w excelu i tak pójdą w górę.
0
Gamer bez szans. Szkoda.
1
@Ghostface Jonah może wrócić, ale nie pasuje na NY Rippera wiekiem. Poza tym jego tożsamość została ujawniona i póki co, to jakiś randomowy, nieznany koleś. Zresztą po zabójstwie swojej matki Jonah chciał, by Dexter go zabił. Nie widzę w nim potencjału na seryjnego zabójcę skoro wtedy tak nim szargały emocje.
Hannah nie żyje. Kilka razy to zostało powiedziane, na tym też budują trochę relację Dexa i Harrisona więc tak to zostawmy. Nie ma sensu jej wskrzeszać.
Coś z Quinnem lub Masuką by mogło być, bo po prostu fajnie zobaczyć oryginalną obsadę. Barista jako kolejna zjawa... Też jestem na tak.
0
@Colon A ja liczę, że historia pójdzie w zupełnie nowe tory. Dex ma akta seryjnych od Pratera więc nie obrażę się jak by podróżował i ich odszukiwał. Zabrał swoje trofea więc może ta nowa pani inspektor to zauważy i zacznie go tropić. Jest dużo możliwości.
2
@Colon Jak dla mnie New Blood było beznadziejne. Masa błędów kardynalnych nawet względem oryginalnego serialu. Historia też bez emocji, wróg słaby, zakończenie groteskowe.
Resurrection wróciło wg mnie do korzeni i wypadło bardzo dobrze. W moim rankingu dystansuje New Blood o kilka długości. Te jest tylko nieznacznie lepsze od sezonu 6, który u mnie jest najgorszy ever.
Oczywiście każdy ma swój gust, ale ja się cieszę na kontynuację i na pewno będę oglądał na bieżąco.
0
"Dexter Resurrection" oficjalnie z drugim sezonem. Potwierdził to Micheal C. Hall.
4
@Safrani A co z piwem i browarami rzemieślniczymi? Są style piwa, które mają lekko powyżej 10%, browary kraftowe warzą je głównie na festiwale lub na jakieś limitowane edycje. Najczęściej są to butelki 0,33l. To ma zostać zakazane, bo tak? Mamy wrócić do czasów kamienia łupanego, bo Tobie nie pasuje alko poniżej 0,7l? Daj spokój.
3
We wtorek zmarła mi babcia. Liczyłem na coś pozytywnego w tym tygodniu i znów na łeb. Co gorsze w pełni zasłużenie, a grali bez połowy składu. Już dawno nie miałem tak ***** tygodnia. 36 lat na karku, niby to tylko piłka, ale dziś mnie to wyjątkowo dobiło. Kurde, dekadę czekam na ten cholerny puchar i chyba nie dożyje kolejnego. Bo jak? Jak nie potrafimy ograć szpitala w PSG. Dziś się czuję złamany i może / pewnie pieprzę od rzeczy, ale mam dość. Jak już od Anfield nie miałem.
0
@TR3YWAY Też zamówisz bez problemu nawet taniej niż stacjonarnie.
1
@TR3YWAY Jakieś piramidki do układania, ewentualnie coś sensorycznego dźwiękowego jak szczeniaczek uczniaczek itp. Pełno tego w Smyku i innych sklepach dla dzieci.
0
Iga pewnie awansuje do półfinału w Seulu. 6:0, 6:3 z Krejcikovą.
Edit: mecz półfinałowy jeszcze dziś o 10:00.
2
Cynamon wypunktowany.
3
@ranger3120 Pięknie kino akcji. Snipes bawiący się tą rolą, Sly w formie, hamburgery ze szczura i 3 tajemnicze muszelki zamiast papieru toaletowego.
0
@Gibbon_FCB Bez przesady. Stoi to przynajmniej level wyżej niż zakończenie 8. sezonu i przynajmniej 2 levele nad New Blood.
0
@reloaded Stała się, co się miało stać. Może i przewidywalne, ale nie psuje całości, która dla mnie jest powrotem do topu pierwszych sezonów.
Daje też fajne możliwości na drugi sezon. Jestem na tak.
0
@mekston Tutaj bez niespodzianki.
Chciałbym Markete w 1/2, takie pobożne życzenie.
2
@mekston Stawiam na Osake.
Edit. W 1/2 z tej strony drabinki typuję Muchovą.
5
Iga dziś pokaz siły. Dobrze przed kluczową fazą turnieju .
0
Brawo Iga. Zamknąć to w dwóch setach dziś to nielada wyczyn.
A teraz już dobranoc wszystkim.
0
@Piorun Anka miała 4 piłki serowe.
5
Dlatego dla Igi zarywam noce. Dla takich setów i takich emocji.
0
Brawo Kamil Majrzchak!! Co za comeback. Czapki z głów.
0
@bezalkoholowy Pierwsza część tego sezonu miała niestety sporo słabych momentów.
0
@tbas Serwis to jedno, ale z akcji też miała sporo niewymuszonych błędów i dziś nie miałem wrażenia, że właśnie się źle nakręciła, a bardziej to kwestia timingu itd. Po prostu jak nie idzie, to nie idzie.
Ważne, że udało się awansować.