Barclonismo
Dołączył/a: sierpień 2011
Strzelce Op.
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A ja, mimo wszystko, Ige pochwalę, że wygrała nie mając swego dnia. Czasem tak jest, że samemu Ci nie idzie, a taki underdog gra mecz życia. Trzeba to wytrzymać.
Może nasze media też już przestaną z góry wręczać jej puchar albo chociaż pisać ciągle o finale. To też wyjdzie na plus.
Jeszcze tylko Borneo musi napisać, że Iga słaba, to wtedy się uspokoję o dobry wynik w turnieju.
Jazda Iga. Gramy dalej .
1
@Kasy Wiem. W ogóle dziś segment piw bezalkoholowych się bardzo rozrósł i każdy znajdzie coś dla siebie. Klasyczne lagery, pszenicę, ipy, stouty. Wszystko się znajdzie.
6
@Kasy Dobrym wyjściem, gdy jesteś kierowcą na imprezie.
5
@tbas Lugano Hotel. 3*. Około 15 minut od Montjuic, 400m do metra, które jedzie też na Les Corts, czyli stację, na której wysiadasz jeśli celem jest Camp Nou.
Miałem tam pokój i jako bazą wypadowa na miasto i mecze to super lokalizacja moim zdaniem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Kalinskaya całkiem solidnie zagrała z Iga w Cincinnati. Iga musi ostrożnie podejść do każdego meczu, ale także sądzę, że pierwszy tydzień turnieju powinien być raczej z górki. Potem zobaczymy.
2
Iga pewnie i spokojnie awansuje do 2 rundy US Open.
6:1, 6:2 na start z Arango.
0
@VegetaPolska Raczej było do przewidzenia skoro w planach jest 2. i 3. sezon "Zmartwychwstania". Raz, że jest lepszy, a dwa kontynuuje dalej główną fabułę więc i widzowi łatwiej się zaangażować. Origin Dexa każdy zna.
2
@adi7adi8 @Eklerek Komercyjny aspekt tego turnieju to sukces, ale już sportowo wynik to plaskacz i zdania nie zmienię. Przecież oni mieli w ogóle nie grać, po protestach dostali dziką kartę i pozamiatali. Dyskusja czy sportowo ma to sens będzie jeszcze większa w kolejnym roku. A, że zielone lecą ładnie to wiadomo.
2
@mekston Trochę plaskacz dla organizatorów.
Doświadczeni debliści jednak lepsi niż gwiazdy singla.
7
Iga Mistrzynią w Cincinnati! Brawo. Dziś nie tylko wygrała z Paolini, ale też momentami ze swoimi słabościami mając nieco gorszy dzień. Głowa nie zawiodła jednak w kluczowych momentach. Brawo.
0
@gorgota Ale Otisa przypiął xD
1
@mekston Tak, pamiętam jak mi @Borneo odpisał po 1/4, że Iga jest słaba i nie ma szans. Zawsze po takich wyrokach ekspertów mam ochotę jeszcze bardziej coś obejrzeć choć przecież powinno być odwrotnie po wydanym wyroku. Na szczęście dziś też mecz oglądałem:)
0
@mekston Nie no wiadomo. Po prostu dziś zagrała najrówniej, serwis najpewniejszy. Ja tylko chwalę za naprawdę dobry występ :) A że w Ige wierzyłem po poprzednim meczu, to są dowody w moich komentarzach:)
1
@mekston Bardzo dobry mecz Polki. Najlepszy na tym turnieju.
0
Iga zjadła Rybkę i melduje się w finale w Cincinnati. Brawo! Bardzo dobry mecz.
1
Słaba Iga wygrywa pierwszego seta z potężną Rybakiną.
0
@Bernard777 Ale dałeś argumentów na zaprzeczenie mojej tezy.
0
@Azazel_Pazuzu Akurat Ćwiąkale stronniczości bym nie zarzucał. Poza tym tytuły filmików i miniaturki trzeba też zrobić pod kliknięcia. Nie ma co się przypieprzać na siłę.
2
A więc Iga z Rybakiną w półfinale. Teraz to już niech się dzieje, ale jestem dobrej myśli.
1
@adi7adi8 Jak dominowała, to ja się tam cieszyłem. Nie narzekałem na ogólny poziom.
0
@FcPortoFan1999 Tak, ale wciąż Igi nie skreślam.
0
@FcPortoFan1999 Dla mnie cała szeroka czołówka gra teraz solidnie , ale bez błysku. Nie widać u żadnej typowej dominacji na dłużej. Każda może wygrać z każdą. Nie skreślam Igi czy to z Saba czy Rybką
8
Iga w 1/2 w Cincinnati.
0
@FcPortoFan1999 To tylko moje przewidywania. Jakoś jak zmieniała koszulkę, to sobie wyobraziłem z automatu takie nagłówki i się zaśmiałem.
0
Jeszcze jedna sprawa z dzisiejszego meczu Igi.
Już niedługo clickbaity w stylu "Świątek rozebrała się podczas meczu. Tego nikt się nie spodziewał. Zobacz link."
XD
0
@FcPortoFan1999 Ja tam się nie nastawiam na półfinały, finały itd. Niech po prostu gra stabilnie, ustatkuje formę, punktuje regularnie i dalej dociera się z nowym trenerem. Jest szansa trochę nadrobić do Saby w końcówce sezonu.
0
@FcPortoFan1999 Dziś serwis masakra. Gdyby nie przełamania Rumunki przez podwójne Igi, to 2 set byłby pod Twoje oczekiwania:)
3
Iga w 1/4 w Cincinnati. Gra daleka od ideału, ale najważniejsze, że awans w 2 setach.
0
@tbas Fakt, ale dziś na Rumunke powinno i tak wystarczyć.