1

@Stinger_ Jaki budżet na ten trunek?

0

@zadafcb Nadrobię zaraz po premierze Katastrofy w przestworzach

1

@Trojanek23 Ja bym nie wytrzymał bez znajomości wyniku do popołudnia w poniedziałek. Rano wynik sprawdziłem, ale Eurogole także oglądałem.

1

@MichalZZZ Dzięki. Taki jest plan :)

1

@OzzyFCB Dziękuję :) Ale tak czy siak cieszę się na samą myśl tego wyjazdu.

10

Chwapilost.
Chciałem w tym sezonie polecieć na nowe Camp Nou i zobaczyć dwóch Polaków rodaków. Szkoda, że budowa się przedłuża, ale cel meczowy zrealizuję.
Polecę na mecz z Borussią. Wylot w niedzielę, trochę na szybkie zwiedzanie i zakupy, mecz j powrót w czwartek.
Wreszcie mamy drużynę, która sprawia taką frajdę,że chce się lecieć ją obejrzeć z wysokości trybun.

1

@adi7adi8 Wyniki na żywo, oj tak :D

92

Ilu jest tutaj użytkowników z czasów, gdy wyniki ligi hiszpańskiej i w ogóle piłkarskich sprawdzało się w telegazecie?
Do dziś pamiętam numer strony z LaLiga. 238, współdzielone z Serie A.

6

@Ilka Jako dziecko kibicowałem swojemu ulubionemu zawdnikowi, a więc Kluivertowi. Pierwsze mecze oglądałem jeszcze jak grał w Ajaxie. Potem, z całym zaciągiem holenderskim, przyszedł do Barcy, ja "poszedłem za nim". A jak stałem się bardziej "świadomym" dzieckiem około 9 lat, to zacząłem więcej też czytać o historii Barcy i tak już zostałem.

0

Ja się nie łudziłem więc nawet zły nie jestem. Szkoda że tylko, że akurat żółw strzela. Robert musi odpowiedzieć, ale będzie ciężko o króla strzelców, mimo wciąż gola przewagi.

0

Ładnie Punk klęknął przed Romkiem. Ładnie.

4

Iga i Magda w 1/4 w Miami. Brawa dla obu naszych Pań.

0

7:6, 6:1 Iga. Drugi set już z górki

7

Wałka nie ma, można było tak to ocenić. Ja widziałem Janka, może życzeniowo, ale wałka nie ma.
Wstydu nie ma. Polak po 2 latach przerwy wyszedł do 8 lat młodszego byczka i dał równą walkę. Szkoda, ale i tak brawo.

7

Szkoda. Było blisko. Wiek robi swoje.

1

Blisko. Bardzo blisko. Ale dla mnie Janek

0

@VegetaPolska Wejściówka do Jak rozpętałem II Wojnę Światową

2

Dla mnie remis po dwóch rundach. Dawaj Janek w trzeciej!

2

Świetny theme song na wyjście Janka.

0

Komentarz usunięty

2

Kolejny mecz i turniej przegrany przez serwis i psychikę. Przykro się na Ige patrzy w tym sezonie. No nic, do następnego turnieju.

1

Znów się Iga posypała. Kolejny raz. Przegrywa to sama ze sobą.

0

Brawo za drugiego seta. Taką Ige chciałbym widzieć częściej.

0

@tbas To fakt. Nie myśl, że ja ją hejtuje. Nie. Zarywam dla niej kolejną już noc, kolejny już sezon i szczerze dalej wierzę, że utrzyma się w topce w kolejnych latach. Po prostu w tej chwili brakuje iskry, jaka miała w poprzednich latach i tak dzielę się swoimi przemyśleniami.
Ale kiedy jest okazja to pochwalę. Drugi set zagrała spokojnie, wręcz koncertowo wykorzystając każdą okazję.

0

@tbas Z dominacją na ziemi też bym się wstrzymał. Bez dobrego zaplecza, to nawet ulubiona nawierzchnia przestaje być argumentem.

1

@tbas I tak to będzie trwało póki nie dojdzie do drastycznych zmian w podejściu w sztabie. Z dominatorki tak naprawdę staje się w tym momencie zwykłą jak napisałeś dziewczyną do bicia w kluczowych momentach.
Zmiany potrzebne na juz, albo sezon będzie całkowicie stracony.

0

Iga się uwsteczniła w tym sezonie. Zmiana trenera nie pomogła, a jakby wręcz przeciwnie.

1

Bardzo fajna walka jak na zwykłą tygodniówkę.

0

Hala Madrid xD Gunther jest dobrym heelem

4

Yamal mógłby dostać jakiś spot

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?