0

Może i dobrzy są ale mentalnie nie dojadą.Takie czubki jak Vinicius,Paqueta,Bruno Guimares czy Casemiro nie wróżą dobrze.


0

@Giwera Powinni się nazywać AKS Wie-Czysta czyli Aptekarski Klub Sportowy Wie-Czysta.A w herbie paczka tabletek skrzyżowana z butelką kropli na serce.

2

@Popitek12 Uważaj na winkle.Za każdym z nich się stoji jakiś dyrektor i obserwuje z przyczajki.Przynajmniej u mnie w robocie to norma.

2

@July_6_BcN Dzięki,nawzajem :)

1

@Pawel13sz Skończy mu się kontrakt 30.06.,pojedzie na Malediwy wypocząć a potem wróci prosto do Barcelony.

1

@FcPortoFan1999 Niestety nie.

4

Ausrtryjok z golem niestety.

1

@Laminedependencia Może Mudryka jeszcze wezmy...

2

@PIWOSZ89 "Co wy tam palicie ?"
"Klubowe ale jak pan chce to Franc ma Camele"

2

@PatrychoO Na pewno nie ja..

2

@VamoSBarca88 O i akurat dzisiaj nie wypaliłem ani jednego papierosa.Byłem za to na pielgrzymce w Piekarach Śląskich.

1

Brawo Chrobry! Głogów odwiedzę jak awansują do extraklasy.

3

Całym sercem za Chrobrym.Wieczysta do IV ligi wyjazd.

1

@Laminedependencia A ja Malagii i Almerii.

2

Coś im sie uroiło że są potentatami po przypadkowym zdobyciu mistrza Anglii..Tzw.woda sodowa uderzyła do londyńskich rozgrzanych główek.Casus Szombierek Bytom z 1980 roku,.

0

@NeroTFP1 Dla mnie bardziej jak ekipa remontowa z ZBM-u na Bobrku.

1

@Frimpong Ja jestem jak najbardziej na tak i to nie jest ironia.

1

@LeoMessiiBarcaPepa Raz im się yeblo grać w finale i już wyobraźnia pracuje i mocarstwowe plany.Ten klub to nie ta półka i marka co Barca,Bayern czy MU.Zejdzcie na ziemię armatki wodne.

2

@Romario87 Nie pogardziłbym.Gość przez jeden gorszy sezon u Battlesów jest wyszydzany i hejtowany ponad miarę.Z pocałowaniem ręki bym brał.

0

@FcPortoFan1999 A co powiedzieć o Chicago Bulls z Pippenem,Jordanem,Paxonem,Cartwrightem czy Horacem Grantem? ;)Finał z Portrland w 1992 roku to był ostatni sezon NBA jaki śledziłem aktywnie.To dopiero szmat czasu;)

3

@Drozdu7 Dla mnie też może być w razie jakby z Yoanem Bonny nie wyszło.

1

Dziś każdy normalny kibic trzyma kciuki za Chrobrego Głogów.Dewianci za Wie-Czystą.

1

@Spider_Man Strach się bać pomyśleć co będzie dalej....:)

1

I dobrze bo po co jakiś Aretta i smutny Londyn.

1

@Adx555 Bez urazy,wiem o tym.Ale chyba nikt nie myśli że będzie grał za frytki :)

1

@slayer Z głową wszystko ok?

1

Do rotacji idealny, zwłaszcza że za darmo.

0

Jak ten śmieszny podkrakowski klubik bez tradycji, historii, kibiców i stadionu,zbudowany za-conajmniej-podejrzane pieniądze śmiesznego pseudo-hipstera i pigularza ze wsi awansuje do extraklasy to będzie to największa niesprawiedliwość dziejowa w jej historii.Wtedy koniec z jej oglądaniem.

0

I taki klub mem będzie walczyć o extraklase....Czas umierać może sobie kupię coś na uspokojenie w tym szambie od Aprlila...

0

@michal26 Spoko.Szanuję Twoje zdanie.Ale ani jeden już nie pasował do Barcy a Alvarez też mi nie pasuje.Powtarzam się-takiego zawodnika teraz nie ma.Balotelli czy Cavani w prime-to są moje niesmiałe sugestie.Dlatego uważam-z uporem maniaka-że ten Bony z Interu wpasowałby sie idealnie.To jest tylko moja opinia podlegajaca dyskusji ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?