1

@mateusz33 @Yakoob Ah zawistnicy...Pewnie przeszkadza wam jego pewność siebie.Ale taki to już twardy i krnąbrny górnośląski charakter.Na to nic nie poradzisz :)

0

@Jimmydeska Składałem to z obecnie powołanych na te mecze zawodników.Gdyby był Moder to wskakuje za Kozłowskiego.

0

Powinni grać 4-3-3 a pierwsza 11-tka powinna wyglądać tak:
Grabara-Pyrka,Wiśniewski,Bednarek,Zalewski-Zieliński,Kozłowski,Szymański-Pietuszewski,Lewandowski,Kamiński.

2

Bardzo dobrze.Wolsburg nie zasłużył na utrzymanie.Tylko Kamila żal ale mam nadzieję że ma w kontrakcie klauzulę że w przypadku spadku może odejść.

4

@Kozinho. I łatwopalny.

0

@Jurny @EzioAuditoreDF To coś mi umknęło:D.Dzieki :)

0

Taki Denis Vavro byłby niezły do rotacji

0

Myślałem że w tym barażu jest mecz i rewanż a tu proszę -dogryweczka :)

1

Wolfsburg zremisuje dziś dzięki doświadczeniu,cwaniactwu i goatowi w bramce.

1

@FcPortoFan1999 Wiem ;)

3

@July_6_BcN Albo Reksio :)

0

@Deathwing112 Mnie też kolega tak mówił i że jeszcze trzeba przed kamerką trochę w tym wymazie pogmerac by oglądający mógł ocenić konsystencję.

0

@FcPortoFan1999 Jego trafiłeś w predykcji :)

0

@Matheu12 Kwiecień posmarował pieniędzmi z kasy wypranej w Wieczystej.Też tego klubu nie trawię-za niemanie kibiców przede wszystkim,stadionu,za szemrane transfery z szemranych pieniędzy pigularza.Za promowanie alkoholików Peszki i Góralskiego.Oby odpadli w tych barażach już w półfinale.

2

@FcPortoFan1999 Bramkarz sezonu-Marcel Łubik
Obrońca sezonu-Arkadiusz Jędrych
Pomocnik sezonu-Bartosz Nowak
Napastnik sezonu-Tomas Bobcek
Trener sezonu-Rafał Górak
Najlepszy zawodnik sezonu-Mikhael Ishak

2

@Karol145 Zacznijmy od tego jak można było tego betona zatrudnić.

0

@TaughtMule Dobrze bo to jest trener preferujący antyfutbol.Juve za jego czasów z takim potencjałem w ofensywie było nudne do porzygu,oczy krwawiły jak ogladałem wtedy ten klub.Taki Simeone v2.0.Albo Simeone to Allegri v2.0.Dwie zakały trenerskie zabijające futbol.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nie ma co rozdzierać szat.Będzie Bundesliga,Serie A,Ligue 1,Formuła(której wprawdzie nie oglądam ale może kiedyś z braku laku się skuszę)a meczyk Barcy zawsze można obejrzeć w barze ewentualnie na strumyku.Niech sobie Canal+zabiera tą La Ligę.

1

@MessiForeverTheBest Kartofle z zasmażaną cebulką,jajko sadzone i kefir Krasnystaw.Dla mnie 10/10.

1

@MessiForeverTheBest Samed Baždar oraz Bosnia i Hercegowina zrobią furorę na tych MŚ.

0

@Gaucho Aha -czyli oni nam dają Rashforda za free i 40 baniek a my im Kounde? Rashford +60 baniek-to tak.

1

@Zbyszard Jego czas jeszcze nadejdzie.Za 2 lata na Euro będzie goatem na miarę Puyola.

1

@svensonFCB Fablok Chrzanów pamiętam z okregówki,jak był stary podział około 30 lat temu.Grałem przeciwko nim w jednych z pierwszych rund Pucharu Polski na szczeblu podokręgu w barwach Ruchu II Radzionków. Stare dzieje :)

1

Jakby nie Maigan to jest 5 dla Caligari.

4

Fulkrug to jest jakieś nieporozumienie w tym Milanie...

1

"Milan chwieje się na linach"....

1

Dobrze że wypłaciłem caschback na kuponie z Milanem.

1

Może weźmy jednak tego Vlahovica?

3

Dymy przed derbami w Turynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?