Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mateusz33 @Yakoob Ah zawistnicy...Pewnie przeszkadza wam jego pewność siebie.Ale taki to już twardy i krnąbrny górnośląski charakter.Na to nic nie poradzisz :)
0
@Jimmydeska Składałem to z obecnie powołanych na te mecze zawodników.Gdyby był Moder to wskakuje za Kozłowskiego.
0
Powinni grać 4-3-3 a pierwsza 11-tka powinna wyglądać tak:
Grabara-Pyrka,Wiśniewski,Bednarek,Zalewski-Zieliński,Kozłowski,Szymański-Pietuszewski,Lewandowski,Kamiński.
2
Bardzo dobrze.Wolsburg nie zasłużył na utrzymanie.Tylko Kamila żal ale mam nadzieję że ma w kontrakcie klauzulę że w przypadku spadku może odejść.
4
@Kozinho. I łatwopalny.
0
@Jurny @EzioAuditoreDF To coś mi umknęło:D.Dzieki :)
0
Taki Denis Vavro byłby niezły do rotacji
0
Myślałem że w tym barażu jest mecz i rewanż a tu proszę -dogryweczka :)
1
Wolfsburg zremisuje dziś dzięki doświadczeniu,cwaniactwu i goatowi w bramce.
1
@FcPortoFan1999 Wiem ;)
3
@July_6_BcN Albo Reksio :)
0
@Deathwing112 Mnie też kolega tak mówił i że jeszcze trzeba przed kamerką trochę w tym wymazie pogmerac by oglądający mógł ocenić konsystencję.
0
@FcPortoFan1999 Jego trafiłeś w predykcji :)
0
@Matheu12 Kwiecień posmarował pieniędzmi z kasy wypranej w Wieczystej.Też tego klubu nie trawię-za niemanie kibiców przede wszystkim,stadionu,za szemrane transfery z szemranych pieniędzy pigularza.Za promowanie alkoholików Peszki i Góralskiego.Oby odpadli w tych barażach już w półfinale.
2
@FcPortoFan1999 Bramkarz sezonu-Marcel Łubik
Obrońca sezonu-Arkadiusz Jędrych
Pomocnik sezonu-Bartosz Nowak
Napastnik sezonu-Tomas Bobcek
Trener sezonu-Rafał Górak
Najlepszy zawodnik sezonu-Mikhael Ishak
2
@Karol145 Zacznijmy od tego jak można było tego betona zatrudnić.
0
@TaughtMule Dobrze bo to jest trener preferujący antyfutbol.Juve za jego czasów z takim potencjałem w ofensywie było nudne do porzygu,oczy krwawiły jak ogladałem wtedy ten klub.Taki Simeone v2.0.Albo Simeone to Allegri v2.0.Dwie zakały trenerskie zabijające futbol.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie ma co rozdzierać szat.Będzie Bundesliga,Serie A,Ligue 1,Formuła(której wprawdzie nie oglądam ale może kiedyś z braku laku się skuszę)a meczyk Barcy zawsze można obejrzeć w barze ewentualnie na strumyku.Niech sobie Canal+zabiera tą La Ligę.
1
@MessiForeverTheBest Kartofle z zasmażaną cebulką,jajko sadzone i kefir Krasnystaw.Dla mnie 10/10.
1
@MessiForeverTheBest Samed Baždar oraz Bosnia i Hercegowina zrobią furorę na tych MŚ.
0
@Gaucho Aha -czyli oni nam dają Rashforda za free i 40 baniek a my im Kounde? Rashford +60 baniek-to tak.
1
@Zbyszard Jego czas jeszcze nadejdzie.Za 2 lata na Euro będzie goatem na miarę Puyola.
1
@svensonFCB Fablok Chrzanów pamiętam z okregówki,jak był stary podział około 30 lat temu.Grałem przeciwko nim w jednych z pierwszych rund Pucharu Polski na szczeblu podokręgu w barwach Ruchu II Radzionków. Stare dzieje :)
1
Jakby nie Maigan to jest 5 dla Caligari.
4
Fulkrug to jest jakieś nieporozumienie w tym Milanie...
1
"Milan chwieje się na linach"....
1
Dobrze że wypłaciłem caschback na kuponie z Milanem.
1
Może weźmy jednak tego Vlahovica?
3
Dymy przed derbami w Turynie.