Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
2:0.Kryzys zażegnany.Real odrabia 3 pkt do Barcelony.
0
3 gole głową nie robią wrażenia.Trzy slowa-Yoann-Ange Bony.Inter Mediolan,wr.35 mln euro.Po co dalej szukać?
2
W pomocy to tam nie widzę jakiegoś wodzireja,raczej same 6-tki i 8-ki.Takiej typowej 10-tki to tam nie widzę.Zaire-Emery myślałem że to rodak Salaha.Tym Lacroix by się warto było zainteresować.
1
@blakkudium Pozostałości po egzorcyzmach.
0
Vin to z Tchouchamenim pogada,z Alaba,Camavinga czy Mbappe też na schodach tunelu ale z Gonzalo Garcia czy Mastantuono to już nie.Rasizm.
1
@July_6_BcN Może się uda...
0
Ciekawe czy Alvaro Arbeloa weźmie ten bezbramkowy remis na siebie ? Edit:W zła godzinę napisałem bezbramkowy.
0
Vini dumny z opaską kapitana,Camavinga coraz bardziej finezyjne warkoczyki.Idzie ku dobremu w tym Madrycie.
0
@Nazio_87 Można jak widać było :)
1
@Eklerek Dzieki za odp.Teraz dopatrzyłem dopiero-Derby County-Stoke :)
1
@Eklerek Przypuszczam ze to liga angielska a wiesz może co to za mecz i z którego roku? Obstawiam przełom lat 60-tych i 70-tych.
0
Mbappe to już dojrzały mentalnie młodzieniec i nie będzie grał w meczu o czapkę gruszek z drużyną z Segunda Division.
4
@Kidd Ban za to :D
0
@vangoor A może Victor Boniface?
1
@allien18 Sto lat i wszystkiego najlepszego.Przede wszystkim-dużo zdrowia.
0
@Roobo Co to była za akcja bo nie pamiętam?
1
@FCBparasiempre Pamiętam jak dziś,oglądane w zacnym gronie w pewnym barze w Bytomiu :) Bar nazywany był "Kanar" gdyż mieścił się jakieś 100 metrów od zajezdni tramwajowej :D Wtedy jeszcze nie zdawałem sobie sprawy że to ostatni występ El Fenomeno w barwach Barcelony...
1
@gumaz Bardzo możliwe,ja po Żubrze też mam takie "natchnienie" :D Może nawet też kiedyś opublikuję swoją "twórczość" xD.
5
Jakoś nie czuję tego mundialu.Nie,nie to że Polski nie ma.48 drużyn,3 państwa i ileś tam stref czasowych to jest jakiś show dla pieniędzy a nie Mundial.Niektóre grupy to są jakieś jaja a nie turniej najlepszych drużyn na świecie.Tęsknię za takimi MŚ jak Italia 90,France 1998 czy Niemcy 2006 albo nawet Korea-Japonia 2002 czy nawet Rosja w 2018.24 albo nawet 32 NAJLEPSZE drużyny na świecie,jedno państwo(góra 2 w przypadku Korei i Japonii),przejrzysty format,mecze o ludzkiej porze a nie o 3 nad ranem.3 słowa-dno,dno-i jeszcze raz-dno.
2
@clyde Wszyscy byle nie Portugalia albo Brazole.Reszta mi zwisa luznym kalafiorem,nawet Curacao może być :)
2
@MateS Mam paru-paru obecnych i paru z "prehistorii" dla niektórych.Z "prehistorii":Manuel Amoros,Julio Olarticoechea,Joel Bats,Rigobert Song,Gerald Vanneburg.Z obecnych:Nuno Tavares,Nestory Irankunda,Sascha Boey,Wilfried Gnonto,Gabriel Sara.
0
@Encore Arteta lub Guardiola-w zależności czy Arsenal czy MC zrobi mistrza.
1
@FcPortoFan1999 Spoko.Doceniam a z mojej strony to był żart oczywiście.
1
@barcanawieki Też mi się marzy obrona tytułu ze strony Albicelestes ale będzie ciężko.Poza tym byleby nie Portugalia albo Brazylia a tak po za tym to bardzo mi wszystko jedno.Nawet Angole mogą być albo Szwaby..
1
Ja się bardzo dziwię że na żadnym portalu czy w prasie nie ma ze strony środowiska Realu stwierdzenia że wczoraj Alaves dostało punkty od Barcelony za zrobienie szpaleru.
0
@FC33 Jakieś 8-9 lat temu też było tu ciśnienie na jednego takiego gościa i też za horrendalną kwotę -nazywał się Philippe Coutinho.Jak to się skończyło wszyscy dobrze wiedzą-w tej bajce nie było szczęśliwego zakończenia...
0
@FcPortoFan1999 I kto to mówi :D
4
Czemu w PSG broni rusek a nie Chevalier?
1
@michal26 W końcu jakiś powiew świeżości będzie w tej zdominowanej od lat przez Celtic i Rangersów lidze.
0
@Dankho94isback W tygodniu nie piję.Chciałem kolegę wkręcić ale wszystko zepsułeś :D