1

Zagłębie Lubin okradzione z karnego.Marcinak to jednak kanalia pierwszorzędna.

0

Ten cały Kwiecień przez 6 lat bodajże pompował kasę w Wieczystą z zamiarem awansu do Extraklasy,a na ostatniej prostej się wycofuje.Frajer bez zasad,ale pisałem tu już mnóstwo razy że ten pigularz to podejrzany typ a Wieczysta to była dla niego znakomita pralnia pieniędzy.Teraz wyprane w Wieczystej pieniądze zainwestuje w Wisłę z hasłem na ustach"Tak się żyje frajerzy"...

3

Jutro Villareal wygrywa na Mallorce i materace powoli żegnają się z "pudłem" w tym sezonie:)

0

@Bykunn Dlatego napisalem-pić z umiarem i raz na jakiś czas.Jak ktoś pije dziennie przez dłuższy okres-choćby tylko te 3-4 piwa-wiadomo że mu po jakimś czasie watroba da znać że coś jest nie tak.Ja jestem tego najlepszym przykładem.

0

@dmcteam Też tak się może zdarzyć :)

0

Do boju WZL !!!!!!

5

@dmcteam Nie zgadzam się-bo pić to trzeba umić i z umiarem przede wszystkim,a nie chlać tak aż morda do bigosu wleci ;)

1

@Criss18Barca Dokladnie powinien sie liczyć wynik dwumeczu między zainteresowanymi przy równe liczbie punktów.

1

@FcPortoFan1999 Fakt nie opinia.

1

@FcPortoFan1999 Aż się ciśnie na usta refren piosenki śpiewanej przez Krzysztofa Krawczyka:
"To, co dał nam świat, niespodzianie zabrał los
Dobre chwile skradł, niosąc w zamian bagaż zwykłych trosk..."

1

@FcPortoFan1999 Cocojaru "pusty przelot"a Vital odpokutował swoją winę z końcówki 1-szej połowy.

0

Zero Tituli strzela na 2:2.

0

@tomek8756 Mają też fajny stadion jak na A-klasę i zabytkową stację Górnośląskich Koleji Wąskotorowych.Ogólnie spoko miasteczko :)

1

Cunha skok do basenu jak CR7 za "najlepszych" czasów,jak w swoim prime tego procederu w La Liga.

0

Już było tak fajnie a tu VAR na korzyść Espanyolu a potem gol dla nich...

2

Drągowski klasa światowa teraz.

0

@Bzyczekk Jaki wiek ?(tej nerki,nie dawcy) :D

0

@RosjaninBut Nie wiem czy kiedyś ta tragiczna historia nie był przedstawiona w programie"997" prowadzonym wtedy przez Jan Płócienniczaka.Coś mi świta ale mogę się mylić.

6

A ja miałem kolegę który drugiemu pzrypierdol.ił butelką z Żubra.Ale jaki ma to związek z sytuacją w Realu Madrid ? :D Te jego tłumaczenia sa coraz bardziej irracjonalne,na poziomie Trumpa chłop już orbituje,gubi się jak ja na pierwszej "poważnej" randce w wieku 11-tu lat :D

0

@FcPortoFan1999 Raczej spektakularne :)

0

@Sulimo No i ogarnęli :)

1

@Giwera -bicie magistrów za kasę
-Waldek,Pazdzioch i Boczek grający w filmie dla dorosłych z Katarzyną Figurą jako księżniczką i krasnoludkami
-lekarz,kucharz,hydraulik i policjant jako partnerzy Heleny Pazdziochowej
-Ferdek jako znachor leczący"bolok" Boczka
-Ferdek jako wielki konstruktor
-i jeszcze mnóstwo tego było :)
-

2

Raków dziś nie strzela goli tylko golazzo.

4

To już nie są mistrzowstwa tylko jakiś cyrk na kółkach,maszynka do robienia pieniędzy.Prawdziwe MŚ to bylo jak grali najlepsi czyli 24 ekipy,ewntualnie 32 też jeszcze szło ścierpieć .Tak samo jak na Euro było 16 drużyn.Teraz to jakaś żenada gdzie kwalifikuje się jakieś Kurakało czy Wyspy Zielonego Lądka a na ME Gruzja czy Albania.

3

@escarabajo Ten po lewej to Aitor Beguristain.(nie wiem czy dobrze nazwisko napisałem).

2

@ArterkHD Niestety na 95% chyba tak i znów będzie Portugalii przeszkadzał w grze.Tak jak na Euro 2024.

0

@Karol145 Maximilian Arnold ? Ten co grał w VFL Wolsburg?

0

@vangoor Wierzę bo niby dlaczego miałbyś kłamać.

0

@taxky E tam,zamiast gruzińskiego pasterza bardziej by się przydał Goncalo Ramos na 9-tkę.

1

Pasterz z Gruzji,żwirek i muchomorek z Portugalii i jest recepta na sukces.Do tego były diler Pacho z Kolumbii i ekipa idealna.Aha i nie zapominajmy o zawodowym graczu Fortnajta Oskarze Bombele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?