Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atletico Madryt to najwięksi kuglarze w historii futbolu i mogą dziś wygrać na Osasunie.Dlatego-nie ruszajcie tego meczu.
0
@Browaldo https://www.transfermarkt.pl/ange-yoan-bonny/profil/spieler/827734
1
Nie dziękuję-
Deco matole Yoan Bony jest na wyciągniecie ręki,czy ty ku.wa oczu nie masz kołku???
Jakieś argeńtynskie krasnale ogrodowe z Madrytu,Don Pedro h.j wie kto to jest,może Bobcekiem się zainteresuj bawole...
6
No dziwne jakby nie pojechał.Łysy nie powołując go potwierdziłby tylko że jest kompletnym idiotą,a tak to się trochę obronił i jest niekompletnym idiotą.Niech "wojownika z Madrytu"Acencio powoła i Hujsena jeszcze albo Carvajala :D
0
@Nazio_87 Dziwne :D
0
@MirusAmisz Elegancki:)
0
@kulek22 Dlatego wygoniła ;)
0
@rademenes Szacunek panie kronikarzy i to nie jest ironia.Pozdrawiam ;)
0
@Szopeninho Dziwne nie :D
0
Anka jak zwykle musi się promować kosztem Roberta choć ponoć jest kobietą niezależną...
1
Rapha ich dobije
0
Ewidentnie trafiony w szczękę padło już 10 razy w studiu eleven
0
Doping dziś sztos.
1
@kamiVeB Tak samo @July_6_BcN patrzy na Pedriego;)Fakt nie opinia :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Aequlibre Dziękuję wszystkim za rozwianie wątpliwość:)
26
Kto pije dziś piwo( czy inne alko) w czasie meczu klika w herb.Jak będzie 10+ zielonych sam idę do Żabki bo sie waham :) Więc rozwiejcie moje watpliwości ;)
3
@PatrychoO Przypominam że w sezonie 21/22 zostaliśmy mistrzami i ograliśmy Real w marcu 2022 4:0 ;) Ale jeśli chodzi o analogię dotycząca składu to racja :)
1
@Eklerek i @Kessie kolejne zawały.
0
@Encore I jeszcze dwa lata poczeka-następną strzeli za 2 lata w barwach Promienia Mońki w IV lidze.
1
@Marusek Po pierwszym przeczytaniu myślałem ze chodzi o Ruch Chorzów i ich udział w finale baraży o extraklasę :D Słowo podpowiedz uświadomiło mi że chodzi o teleturniej :)
1
@FcPortoFan1999 No dokładnie,ważne że już są utrzymani i gitara :)
0
@FcPortoFan1999 Pogoń też gra o nic ;) Ale to w 1-szej lidze :)
0
@Colon Nie dziwię się to było ćwierć wieku temu,ja też nie wszystko pamiętam ale to mi się akurat skojarzyło bo oglądałem wtedy często Hanover w 2 a potem 1 BL.Aż sprawdziłem czy dobrze zapamiętałem i proszę :
https://www.transfermarkt.pl/steven-cherundolo/profil/spieler/1335
0
@AmigoBlancos Ok dzięki za odp. W Fortunie-przynajmniej kiedyś-były takie pojedynki wirtualne comp.vs comp. i też to szło obstawiać.
0
@DzizuSS Mekambe nie gra podobno bo na wczorajszym treningu zszedł 5 min przed jego zakończeniem z jakimś urazem mięśniowym.Na moje to nie chce brać odpowiedzialnośći za dzisiejszą ewentualną porażkę a po pierwsze chce odpocząć do końca sezonu przed MŚ.Po co ma umierać za Real jak na horyzoncie World Cup.
0
@Nazio_87 Rzuć monetą :D
0
@Colon Steven Cherundolo to z 25 lat temu był taki obrońca(bodajże z USA) który wymiatał w Hanoverze 96.Mam taką wsteczną pamięć do nazwisk,taka przypadłość :)
2
@MateS Wiem że tego nie przeczyta ale wyrazy współczucia dla niego i rodziny.
1
@AmigoBlancos Ten pierwszy mecz to jakiś mecz online mniemam.Ale to wirtualny mecz Komputer vs.Komputer czy jakis dwóch graczy online czy w jakimś turnieju?