1

@FcPortoFan1999 Dokładnie.kiełbaski,karczek-czy kto co tam lubi-z piekarnika też smakują niezle :) Choć tak całkiem szczerze pooglądałbym gdzieś na działce z grilem i dmuchanym basenem w tle i Żuberkiem w ręce w samych tylko kąpielówkach :)

0

@vangoor Też takie są tytuły:D Te ostatnie miało swój prime kiedyś,gdy 80% bezrobotnych miało takie "miano" na FB :)

1

@Kinginiesta Tu się zgadzam.Ale jeśli ktoś ma 6 filmików czy rolek na krzyż przez 3 lata to określenie "Twórca cyfrowy" jest chyba trochę na wyrost ;)

1

@Aequlibre Skrzydłowy z tego co się orientuję.

4

Zawsze śmieszy mnie do łez jak ktoś po nakręceniu paru tik-toków i rolek wpisuje sobie w profilu na FB dumne"Twórca cyfrowy" :D

1

@majkiii Dokładnie,potem po plaży stara baba z cellulitem cała podziargana lezie,fuj...

1

Czym oni sie tam ku.wa chwalą ? Jakimiś trampkarzami?

0

Zobaczyłem na grafice meczowej usmiechnietą mordę Acerbiego i momentalnie przełączyłem na "M jak miłość.

0

Pytanie brzmi-czy waleczni Baskowie boją sie potężnego Ante Budimira?

3

@kubix05 Szacunek za znalezienie takiego unikatu jak zdjęcie uśmiechniętego Simonsa.Przecież on wiecznie ma gębę w pałąk wykrzywioną i płacze cały czas na boisku.

1

0

@KobeFR Dokładnie,to jest taki sam kloc jak ten Rugerri z Atletico

0

Co to za randomy ?

0

Właśni, żeby tylko nie został drugim Christanavalem...

0

Komentarz usunięty

0

@draxidox Niektórzy nie umieją/nie mogą dzieci robić albo ich pociechy wyfrunęły już z gniazda to przerzucają swoje uczucia na psy.

6

Powinien dostać bana za pogardliwe i rasistowskie wyrażanie się o Flicku.

1

@Lanosss Niby Chińczyk a gada jak swój :)

9

Czy im czasem sufit na łeb się nie spadł ? Niech się walą,pieniedzy wbród i taka cena za 19 -latka? 40-45 by można było dać ale 100 za niego to sen wariata.Zreszta wszystkie te RB to sztuczne,pazerne i obrzydliwe kluby.

38

Co za debil stawia w jednym rzędzie Grosickiego z Błaszczykowskim? Przecieżto różnica klasy na korzyśc Kuby.I piłkarsko i prywatnie.

1

@ACMaldini3 https://faltusryszard.Polecam,świetny fachowiec.
GABINET KATOWICE, ul. Ceglana 67

AMED- Górnośląskie Centrum Medycyny i Rehabilitacji,

tel. 602 216 406, 32 201 50 14

Wtorek 17:00 - 19:00



GABINET GLIWICE, ul. Górnych Wałów 22

Gabinety Specjalistyczne SALUS

tel. 32 308 94 37

Czwartek 17:00 - 19:00

Rejestracja telefoniczna czynna codziennie w godzinach 15:00 - 20:00



WSPÓŁPRACA:

Przychodnia Kaletańska - Kalety

Lecznica Dzieci i Dorosłych Chorzów - "Chirurgia jednego dnia".



PODSTAWOWE MIEJSCE ZATRUDNIENIA:

Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich, ul. Bytomska 62.

Praca na Oddziale i przyjęcia w Poradni Przyszpitalnej w ramach kontraktu NFZ.

Zakres konsultacji i leczenia zgodnie z charakterem prowadzonego odcinka 1-F.

1

@orgazm44 Juventus za jego czasów to był koszmar do oglądania.Oczy krwawiły a na domiar złego ta cyniczna i wyrachowana gra była niestety skuteczna.Najgorszy futbol do oglądania wszechczasów.

7

@RumbleDelivery Ostatnie zdanie w pytę.

1

Skończcie już z tym Alvarezem.Tu potrzeba 9-tki z krwi i kości co w powietrzu powalczy a nie krasnala ogrodowego.Ange Yoann Bony-to jest dobra opcja.

0

@FcPortoFan1999 I to jest ok ;)

0

@FcPortoFan1999 Oskar wygra te Porto bo nie wiem czy robić caschback:)

1

@Bocheno1 Opinia.

5

1

@FcPortoFan1999 To byłby gatunkowo mecz podobny do spotkania Legia-Widzew z wiosny 1997 roku-albo 1996 Legia -Widzew 2:3 ?

0

@FcPortoFan1999 Podolski wykupi Górnika,przemianuje ich na Bergmann Hindenburg a drodze zdobęda MP i zagrają z nim w składzie w fazie ligowej Champion League.To on będzie tym nieoczywistym kandydatem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?