Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Dokładnie.kiełbaski,karczek-czy kto co tam lubi-z piekarnika też smakują niezle :) Choć tak całkiem szczerze pooglądałbym gdzieś na działce z grilem i dmuchanym basenem w tle i Żuberkiem w ręce w samych tylko kąpielówkach :)
0
@vangoor Też takie są tytuły:D Te ostatnie miało swój prime kiedyś,gdy 80% bezrobotnych miało takie "miano" na FB :)
1
@Kinginiesta Tu się zgadzam.Ale jeśli ktoś ma 6 filmików czy rolek na krzyż przez 3 lata to określenie "Twórca cyfrowy" jest chyba trochę na wyrost ;)
1
@Aequlibre Skrzydłowy z tego co się orientuję.
4
Zawsze śmieszy mnie do łez jak ktoś po nakręceniu paru tik-toków i rolek wpisuje sobie w profilu na FB dumne"Twórca cyfrowy" :D
1
@majkiii Dokładnie,potem po plaży stara baba z cellulitem cała podziargana lezie,fuj...
1
Czym oni sie tam ku.wa chwalą ? Jakimiś trampkarzami?
0
Zobaczyłem na grafice meczowej usmiechnietą mordę Acerbiego i momentalnie przełączyłem na "M jak miłość.
0
Pytanie brzmi-czy waleczni Baskowie boją sie potężnego Ante Budimira?
3
@kubix05 Szacunek za znalezienie takiego unikatu jak zdjęcie uśmiechniętego Simonsa.Przecież on wiecznie ma gębę w pałąk wykrzywioną i płacze cały czas na boisku.
1
0
@KobeFR Dokładnie,to jest taki sam kloc jak ten Rugerri z Atletico
0
Co to za randomy ?
0
Właśni, żeby tylko nie został drugim Christanavalem...
0
Komentarz usunięty
0
@draxidox Niektórzy nie umieją/nie mogą dzieci robić albo ich pociechy wyfrunęły już z gniazda to przerzucają swoje uczucia na psy.
6
Powinien dostać bana za pogardliwe i rasistowskie wyrażanie się o Flicku.
1
@Lanosss Niby Chińczyk a gada jak swój :)
9
Czy im czasem sufit na łeb się nie spadł ? Niech się walą,pieniedzy wbród i taka cena za 19 -latka? 40-45 by można było dać ale 100 za niego to sen wariata.Zreszta wszystkie te RB to sztuczne,pazerne i obrzydliwe kluby.
38
Co za debil stawia w jednym rzędzie Grosickiego z Błaszczykowskim? Przecieżto różnica klasy na korzyśc Kuby.I piłkarsko i prywatnie.
1
@ACMaldini3 https://faltusryszard.Polecam,świetny fachowiec.
GABINET KATOWICE, ul. Ceglana 67
AMED- Górnośląskie Centrum Medycyny i Rehabilitacji,
tel. 602 216 406, 32 201 50 14
Wtorek 17:00 - 19:00
GABINET GLIWICE, ul. Górnych Wałów 22
Gabinety Specjalistyczne SALUS
tel. 32 308 94 37
Czwartek 17:00 - 19:00
Rejestracja telefoniczna czynna codziennie w godzinach 15:00 - 20:00
WSPÓŁPRACA:
Przychodnia Kaletańska - Kalety
Lecznica Dzieci i Dorosłych Chorzów - "Chirurgia jednego dnia".
PODSTAWOWE MIEJSCE ZATRUDNIENIA:
Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich, ul. Bytomska 62.
Praca na Oddziale i przyjęcia w Poradni Przyszpitalnej w ramach kontraktu NFZ.
Zakres konsultacji i leczenia zgodnie z charakterem prowadzonego odcinka 1-F.
1
@orgazm44 Juventus za jego czasów to był koszmar do oglądania.Oczy krwawiły a na domiar złego ta cyniczna i wyrachowana gra była niestety skuteczna.Najgorszy futbol do oglądania wszechczasów.
7
@RumbleDelivery Ostatnie zdanie w pytę.
1
Skończcie już z tym Alvarezem.Tu potrzeba 9-tki z krwi i kości co w powietrzu powalczy a nie krasnala ogrodowego.Ange Yoann Bony-to jest dobra opcja.
0
@FcPortoFan1999 I to jest ok ;)
0
@FcPortoFan1999 Oskar wygra te Porto bo nie wiem czy robić caschback:)
1
@Bocheno1 Opinia.
5
Bywa i tak :D
https://zapodaj.net/plik-MNAO4MoQON
1
@FcPortoFan1999 To byłby gatunkowo mecz podobny do spotkania Legia-Widzew z wiosny 1997 roku-albo 1996 Legia -Widzew 2:3 ?
0
@FcPortoFan1999 Podolski wykupi Górnika,przemianuje ich na Bergmann Hindenburg a drodze zdobęda MP i zagrają z nim w składzie w fazie ligowej Champion League.To on będzie tym nieoczywistym kandydatem :D