Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 @VamoSBarca88 Tak mi się wydaje że Wisła tak za bardzo nie chce pucharów a Motor tym zwycięstwem praktycznie zapewni sobie utrzymanie.
1
@VamoSBarca88 Bo to jest uczciwy sędzia-miało być 0:0 i będzie 0:0 ;)
0
@MessiForeverTheBest Czyli Endrick>>>Viniciusz JR :)
1
@Flyingbetoniarka Drużyny walczące o utrzymanie zawsze grają na 150% swoich możliwości a Villareal ma komfort i przewagę punktową po wczorajszej porażce Atletico a i tak są już w 80% pewni 3-ciego miejsca.Więc ja poszłem w 1X w tym meczu.
1
Za chwilę w !-szej lidze Polonia W-wa-Górnik Łęczna,mecz nie bez znaczenia dla obydwu drużyn-Polonia walczy o baraże o extraklasę,Łeczna o utrzymanie.A 15 minut potem w extraklasie mecz o podobna stawkę Piast-GKS.( Piast walka o utrzymanie,GKS o puchary,nawet o el.LM)
0
@MateS W sumie nic specjalnego ,ta cała La Rambla to przereklamowana-to tak jakbyś w Katowicach po Stawowej szedł,tylko falowanym chodnikiem :D
1
@gumaz Na Górnym Śląsku,dokładnie rzecz ujmując :)I potwierdzam mnie też dobrze na Górnym Śląsku.
3
@Eklerek Trzeba przyznać ze Bournemouth umie w młode talenty.Ogólnie umieją(umią ?) wypromować piłkarzy i sprzedać z dużym zyskiem.
1
@FcPortoFan1999 Już zaczynają odpuszczać tak jak dzisiaj z Miedzią.To wisi na włosku ale myślę że poczekają do końca sezonu z ogłoszeniem tego.
1
Zagłębie Lubin okradzione z karnego.Marcinak to jednak kanalia pierwszorzędna.
0
Ten cały Kwiecień przez 6 lat bodajże pompował kasę w Wieczystą z zamiarem awansu do Extraklasy,a na ostatniej prostej się wycofuje.Frajer bez zasad,ale pisałem tu już mnóstwo razy że ten pigularz to podejrzany typ a Wieczysta to była dla niego znakomita pralnia pieniędzy.Teraz wyprane w Wieczystej pieniądze zainwestuje w Wisłę z hasłem na ustach"Tak się żyje frajerzy"...
3
Jutro Villareal wygrywa na Mallorce i materace powoli żegnają się z "pudłem" w tym sezonie:)
0
@Bykunn Dlatego napisalem-pić z umiarem i raz na jakiś czas.Jak ktoś pije dziennie przez dłuższy okres-choćby tylko te 3-4 piwa-wiadomo że mu po jakimś czasie watroba da znać że coś jest nie tak.Ja jestem tego najlepszym przykładem.
0
@dmcteam Też tak się może zdarzyć :)
0
Do boju WZL !!!!!!
5
@dmcteam Nie zgadzam się-bo pić to trzeba umić i z umiarem przede wszystkim,a nie chlać tak aż morda do bigosu wleci ;)
1
@Criss18Barca Dokladnie powinien sie liczyć wynik dwumeczu między zainteresowanymi przy równe liczbie punktów.
1
@FcPortoFan1999 Fakt nie opinia.
1
@FcPortoFan1999 Aż się ciśnie na usta refren piosenki śpiewanej przez Krzysztofa Krawczyka:
"To, co dał nam świat, niespodzianie zabrał los
Dobre chwile skradł, niosąc w zamian bagaż zwykłych trosk..."
1
@FcPortoFan1999 Cocojaru "pusty przelot"a Vital odpokutował swoją winę z końcówki 1-szej połowy.
0
Zero Tituli strzela na 2:2.
0
@tomek8756 Mają też fajny stadion jak na A-klasę i zabytkową stację Górnośląskich Koleji Wąskotorowych.Ogólnie spoko miasteczko :)
1
Cunha skok do basenu jak CR7 za "najlepszych" czasów,jak w swoim prime tego procederu w La Liga.
0
Już było tak fajnie a tu VAR na korzyść Espanyolu a potem gol dla nich...
2
Drągowski klasa światowa teraz.
0
@Bzyczekk Jaki wiek ?(tej nerki,nie dawcy) :D
0
@RosjaninBut Nie wiem czy kiedyś ta tragiczna historia nie był przedstawiona w programie"997" prowadzonym wtedy przez Jan Płócienniczaka.Coś mi świta ale mogę się mylić.
6
A ja miałem kolegę który drugiemu pzrypierdol.ił butelką z Żubra.Ale jaki ma to związek z sytuacją w Realu Madrid ? :D Te jego tłumaczenia sa coraz bardziej irracjonalne,na poziomie Trumpa chłop już orbituje,gubi się jak ja na pierwszej "poważnej" randce w wieku 11-tu lat :D
0
@FcPortoFan1999 Raczej spektakularne :)
0
@Sulimo No i ogarnęli :)