1

@FcPortoFan1999 @VamoSBarca88 Tak mi się wydaje że Wisła tak za bardzo nie chce pucharów a Motor tym zwycięstwem praktycznie zapewni sobie utrzymanie.

1

@VamoSBarca88 Bo to jest uczciwy sędzia-miało być 0:0 i będzie 0:0 ;)

0

@MessiForeverTheBest Czyli Endrick>>>Viniciusz JR :)

1

@Flyingbetoniarka Drużyny walczące o utrzymanie zawsze grają na 150% swoich możliwości a Villareal ma komfort i przewagę punktową po wczorajszej porażce Atletico a i tak są już w 80% pewni 3-ciego miejsca.Więc ja poszłem w 1X w tym meczu.

1

Za chwilę w !-szej lidze Polonia W-wa-Górnik Łęczna,mecz nie bez znaczenia dla obydwu drużyn-Polonia walczy o baraże o extraklasę,Łeczna o utrzymanie.A 15 minut potem w extraklasie mecz o podobna stawkę Piast-GKS.( Piast walka o utrzymanie,GKS o puchary,nawet o el.LM)

0

@MateS W sumie nic specjalnego ,ta cała La Rambla to przereklamowana-to tak jakbyś w Katowicach po Stawowej szedł,tylko falowanym chodnikiem :D

1

@gumaz Na Górnym Śląsku,dokładnie rzecz ujmując :)I potwierdzam mnie też dobrze na Górnym Śląsku.

3

@Eklerek Trzeba przyznać ze Bournemouth umie w młode talenty.Ogólnie umieją(umią ?) wypromować piłkarzy i sprzedać z dużym zyskiem.

1

@FcPortoFan1999 Już zaczynają odpuszczać tak jak dzisiaj z Miedzią.To wisi na włosku ale myślę że poczekają do końca sezonu z ogłoszeniem tego.

1

Zagłębie Lubin okradzione z karnego.Marcinak to jednak kanalia pierwszorzędna.

0

Ten cały Kwiecień przez 6 lat bodajże pompował kasę w Wieczystą z zamiarem awansu do Extraklasy,a na ostatniej prostej się wycofuje.Frajer bez zasad,ale pisałem tu już mnóstwo razy że ten pigularz to podejrzany typ a Wieczysta to była dla niego znakomita pralnia pieniędzy.Teraz wyprane w Wieczystej pieniądze zainwestuje w Wisłę z hasłem na ustach"Tak się żyje frajerzy"...

3

Jutro Villareal wygrywa na Mallorce i materace powoli żegnają się z "pudłem" w tym sezonie:)

0

@Bykunn Dlatego napisalem-pić z umiarem i raz na jakiś czas.Jak ktoś pije dziennie przez dłuższy okres-choćby tylko te 3-4 piwa-wiadomo że mu po jakimś czasie watroba da znać że coś jest nie tak.Ja jestem tego najlepszym przykładem.

0

@dmcteam Też tak się może zdarzyć :)

0

Do boju WZL !!!!!!

5

@dmcteam Nie zgadzam się-bo pić to trzeba umić i z umiarem przede wszystkim,a nie chlać tak aż morda do bigosu wleci ;)

1

@Criss18Barca Dokladnie powinien sie liczyć wynik dwumeczu między zainteresowanymi przy równe liczbie punktów.

1

@FcPortoFan1999 Fakt nie opinia.

1

@FcPortoFan1999 Aż się ciśnie na usta refren piosenki śpiewanej przez Krzysztofa Krawczyka:
"To, co dał nam świat, niespodzianie zabrał los
Dobre chwile skradł, niosąc w zamian bagaż zwykłych trosk..."

1

@FcPortoFan1999 Cocojaru "pusty przelot"a Vital odpokutował swoją winę z końcówki 1-szej połowy.

0

Zero Tituli strzela na 2:2.

0

@tomek8756 Mają też fajny stadion jak na A-klasę i zabytkową stację Górnośląskich Koleji Wąskotorowych.Ogólnie spoko miasteczko :)

1

Cunha skok do basenu jak CR7 za "najlepszych" czasów,jak w swoim prime tego procederu w La Liga.

0

Już było tak fajnie a tu VAR na korzyść Espanyolu a potem gol dla nich...

2

Drągowski klasa światowa teraz.

0

@Bzyczekk Jaki wiek ?(tej nerki,nie dawcy) :D

0

@RosjaninBut Nie wiem czy kiedyś ta tragiczna historia nie był przedstawiona w programie"997" prowadzonym wtedy przez Jan Płócienniczaka.Coś mi świta ale mogę się mylić.

6

A ja miałem kolegę który drugiemu pzrypierdol.ił butelką z Żubra.Ale jaki ma to związek z sytuacją w Realu Madrid ? :D Te jego tłumaczenia sa coraz bardziej irracjonalne,na poziomie Trumpa chłop już orbituje,gubi się jak ja na pierwszej "poważnej" randce w wieku 11-tu lat :D

0

@FcPortoFan1999 Raczej spektakularne :)

0

@Sulimo No i ogarnęli :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?