0

Tego Strączka zabić to mało...

0

@FcPortoFan1999 Piękny na pewno i doceniam ale kompletnie niewygodny dla mojego kuponu...

1

@Luciano99 Ty mi lepiej powiedz drogi kolego-i to nie jest żaden sarkazm czy ironia-co się z Zagłębiem Sosnowiec stało? Klub z dobrą bazą,kibicami,stadionem i tradycjami stoczył się do III ligi.Wprawdzie mają jeszcze iluzoryczne szanse na grę w barażach o utrzymanie ale mało to prawdopodobne z taka grą.Bardzo to dziwne dla mnie.

0

@Bossmantoja Albo Maxence Lacroix z Crystal Palace.Ewentualne Calvin Bassey z Fulham.Jest w kim wybierać na Bastonim świat się nie kończy.

0

@FcPortoFan1999 No i to jest ok.

0

@Arkon w punkt.Też tak uważam.

1

@PIWOSZ89 No dokładnie.Dla mnie MŚ ostatnie które ogladałem z przyjemnoscią to były -o zgrozo-te w Rosji.Teraz jakaś szalona liczba druzyn,nieprzejrzysta formuła,3 państwa,kilka stref czasowych itd,itp.Może coś obejrzę ale bez przyjemności.

2

Brawo Jaga.Jeszcze jeden.

4

@FcPortoFan1999 Nawet wskazane.

2

Juventus wyjaśniony z Ligi Mistrzów.

0

@BorzyKrzys Ten Var teraz to jakas komedia...

4

@FcPortoFan1999 Pyry,kartofle,ziemniaki-w każdej postaci uwielbiam.To jest podstawa polskiej kuchni.Makarony niech jedzą Włosi a ryż Chińczycy.

0

@Sulimo I prawidłowo.

1

@Hadim Mnie też ten Bastoni jakoś nie przekonuje.Wolalbym zdecydowanie Mickiego Van de Vena albo Maxenca Lacroix z Crystal Palace.

1

Juventus bez jaj i bez pazurów.I podziwiam ludzi którzy zachwycają się Yldizem.Jeden spektakularny mecz,w kolejnych trzech bezbarwna gra,w kolejnych dwóch znika.I tak to się kręci cały sezon,taka to turecka "perełka".

3

Jaki ten Juventus to są szmaciarze to głowa mała.Oby Milan ich wyprzedził i zagrał ich kosztem w LM.

2

@Luciano99 I to jest bardzo dobry przekaz.Szczegolnie ostatnie zdanie.

6

Aluron Zawiercie w finale LM w siatkówce:)Brawo!

0

@FcPortoFan1999 I co gorsza na 2-kę dlatego tak mało doliczył.

0

Lech teraz poklepał jak Barca za Pepa.

1

@FcPortoFan1999 @mordini123 -Dzięki za odpowiedzi.

1

Radomiak ma taki sam przydomek jak Szombierki Bytom-"Zieloni" :)

0

Lech zacznie el.LM od IV rundy czy od III ?

0

@FcPortoFan1999 No fakt-trochę o nim zapomniałem,trochę emocje zagrały :)

1

Ishak profesura teraz.MVP Extraklasy w tym sezonie.

6

Oby Jagiellonia jutro wygrała w Katowicach bo Górnik w eliminacjach LM to może być katastrofa.

2

@Adran360 Chłop z Chropaczowa,dzielnicy Świętochłowic.Duma :)

0

Ale Lipsk pięknie obity przez Freiburg,miód na serce.Niestety i tak zagrają w LM.

1

Do przerwy Pauli i Heidenheim lecą z ligi (BL).Ale mecz trwa 90+ minut :)

0

Wiedziałem że Bayer-Koln to będzie wesoły mecz.Obstawiam 6:2 i 4 gole Kane oraz 3 asysty Olise.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?