Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tego Strączka zabić to mało...
0
@FcPortoFan1999 Piękny na pewno i doceniam ale kompletnie niewygodny dla mojego kuponu...
1
@Luciano99 Ty mi lepiej powiedz drogi kolego-i to nie jest żaden sarkazm czy ironia-co się z Zagłębiem Sosnowiec stało? Klub z dobrą bazą,kibicami,stadionem i tradycjami stoczył się do III ligi.Wprawdzie mają jeszcze iluzoryczne szanse na grę w barażach o utrzymanie ale mało to prawdopodobne z taka grą.Bardzo to dziwne dla mnie.
0
@Bossmantoja Albo Maxence Lacroix z Crystal Palace.Ewentualne Calvin Bassey z Fulham.Jest w kim wybierać na Bastonim świat się nie kończy.
0
@FcPortoFan1999 No i to jest ok.
0
@Arkon w punkt.Też tak uważam.
1
@PIWOSZ89 No dokładnie.Dla mnie MŚ ostatnie które ogladałem z przyjemnoscią to były -o zgrozo-te w Rosji.Teraz jakaś szalona liczba druzyn,nieprzejrzysta formuła,3 państwa,kilka stref czasowych itd,itp.Może coś obejrzę ale bez przyjemności.
2
Brawo Jaga.Jeszcze jeden.
4
@FcPortoFan1999 Nawet wskazane.
2
Juventus wyjaśniony z Ligi Mistrzów.
0
@BorzyKrzys Ten Var teraz to jakas komedia...
4
@FcPortoFan1999 Pyry,kartofle,ziemniaki-w każdej postaci uwielbiam.To jest podstawa polskiej kuchni.Makarony niech jedzą Włosi a ryż Chińczycy.
0
@Sulimo I prawidłowo.
1
@Hadim Mnie też ten Bastoni jakoś nie przekonuje.Wolalbym zdecydowanie Mickiego Van de Vena albo Maxenca Lacroix z Crystal Palace.
1
Juventus bez jaj i bez pazurów.I podziwiam ludzi którzy zachwycają się Yldizem.Jeden spektakularny mecz,w kolejnych trzech bezbarwna gra,w kolejnych dwóch znika.I tak to się kręci cały sezon,taka to turecka "perełka".
3
Jaki ten Juventus to są szmaciarze to głowa mała.Oby Milan ich wyprzedził i zagrał ich kosztem w LM.
2
@Luciano99 I to jest bardzo dobry przekaz.Szczegolnie ostatnie zdanie.
6
Aluron Zawiercie w finale LM w siatkówce:)Brawo!
0
@FcPortoFan1999 I co gorsza na 2-kę dlatego tak mało doliczył.
0
Lech teraz poklepał jak Barca za Pepa.
1
@FcPortoFan1999 @mordini123 -Dzięki za odpowiedzi.
1
Radomiak ma taki sam przydomek jak Szombierki Bytom-"Zieloni" :)
0
Lech zacznie el.LM od IV rundy czy od III ?
0
@FcPortoFan1999 No fakt-trochę o nim zapomniałem,trochę emocje zagrały :)
1
Ishak profesura teraz.MVP Extraklasy w tym sezonie.
6
Oby Jagiellonia jutro wygrała w Katowicach bo Górnik w eliminacjach LM to może być katastrofa.
2
@Adran360 Chłop z Chropaczowa,dzielnicy Świętochłowic.Duma :)
0
Ale Lipsk pięknie obity przez Freiburg,miód na serce.Niestety i tak zagrają w LM.
1
Do przerwy Pauli i Heidenheim lecą z ligi (BL).Ale mecz trwa 90+ minut :)
0
Wiedziałem że Bayer-Koln to będzie wesoły mecz.Obstawiam 6:2 i 4 gole Kane oraz 3 asysty Olise.