Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Górnik ostatni mecz w Lidze Mistrzów-wtedy jeszcze nazywanym Pucharem Europy Mistrzów Krajowych-zagrał w sezonie 198889 odpadając w II rundzie z Glasgow Rangers-1:3 w Glasgow i 1:1 u siebie.(Co do wyniku mogę się mylić bo piszę z pamięci).
2
Lech od II rundy LM,Górnik od I.Jaga od II rundy LE.Raków i GKS od II rundy LK.Tak to wygląda czy się mylę ?
3
Piast powinien wysłać do Niecieczy parę krat browarów :)
0
Górnik lepszy w bezpośrednich meczach od Jagi?
0
@LAMC_10 Obstawiam że alimenciarz .
0
Natenczas Lechia w1-szej lidze.
0
@FcPortoFan1999 Jak chodzi o piłkarską 18-tkę to raczej nie :)
0
Ta tabela jest rzeczywiście plaska jak stół jak broniąca się 3/4 sezonu przed spadkiem Legia ma przed ostatnią kolejką szansę na grę w pucharach.
0
@Sulimo No to jadymy :)
0
@Pedri16Future No niby racja ale strzelający bramkarza do tego błędu niejako zmusza ;)
2
@FcPortoFan1999 Moze być też tak że Górnik nie będzie chciał skończyć na 2-gim miejscu bo przy ich składzie osobowym mogą sie wystraszyć gry w el. LM i dla nich korzystniejsza będzie gra w LE bądz LK :)
0
@Adran360 To ten Engels co w Śląsku Wroclaw grał?
0
@gumaz Będzie się działo :)
1
@Kamiloza91 Zobaczymy czy Poldi sypnie groszem na jakieś sensowne transfery.Bo w obecnym skladzie przejście 1-ego przeciwnika w el.LM to max niestety.I czy ktoś nie odejdzie też się będzie liczyć np.ten Dimi.
3
45 ,19% użytkowników jeszcze trzyma po piątku :)Lewandowski trochę broni się liczbami ale trio Messi-Suarez -Neyma było najlepsze w historii futbolu i z nimi w składzie z Suarezem w roli głównej Barca zdobywała trofea w Hiszpanii i w Europie.
0
Że co proszę?! :D
0
@2026CanaletesNico O'Reilly,Rico Lewis,Erling Halaand,James Trafford.
0
@Kgorecki2500 Biedne zwierzaczki którym zabiera się jedzenie sprzed pyska żeby było na pensje dla skórokopów....
1
@Transu96 Mariusza Śrutwy brakuje bardzo i Mariana Janoszki.
1
@Sulimo Jeszcze Stadion Śląski który jest bardzo niedoceniany i ignorowany,chyba najbardziej w Polsce.
0
@AmigoBlancos Ja może od ćwiercfianału coś oglądnę.Nie bedę wstawał o 3 rano żeby zobaczyć mecz grupowy Curacao z Wyspami Zielonego Lądka.Na tych następnych MŚ będą takie reprezentacje jak Jawa,Turkmenistan,San Marino albo Czad.
4
@mordini123 Kurde się uparli na tych Skandynawców...
0
@Sulimo A co im Wrocław przeszkadza ?
1
@Safrani Piwo jest dobre dla młodych,mi się już nie chce do kibla co chwile latać,Lepiej flaszkę zrobić i mam to samo a nawet lepiej.
0
@Encore I bardzo dobrze.Jakoś od 7 maja 2019 roku nie darzę go sympatią najdelikatniej rzecz ujmując.
2
Na dębie rosną kasztany czy żołędzie?
2
Proponuję zamknąć już temat Alvareza i zając się bardziej poważnym napastnikiem Ange-Yoanem Bonnym.
5
Kołek za pachołka.Czyli wszystko się zgadza w tym madryckim pierdolniku.
2
No i c.uj,no i cześć kupony...
1
@Giwera No super Ruch,chciałbym żeby wrócili do extraklasy.Teoretycznie jestem z innej strony barykady ale szacunek do Ruchu zawsze był i jest w przeciwieństwie do innej śląskiej drużyny.