3

Górnik ostatni mecz w Lidze Mistrzów-wtedy jeszcze nazywanym Pucharem Europy Mistrzów Krajowych-zagrał w sezonie 198889 odpadając w II rundzie z Glasgow Rangers-1:3 w Glasgow i 1:1 u siebie.(Co do wyniku mogę się mylić bo piszę z pamięci).

2

Lech od II rundy LM,Górnik od I.Jaga od II rundy LE.Raków i GKS od II rundy LK.Tak to wygląda czy się mylę ?

3

Piast powinien wysłać do Niecieczy parę krat browarów :)

0

Górnik lepszy w bezpośrednich meczach od Jagi?

0

@LAMC_10 Obstawiam że alimenciarz .

0

Natenczas Lechia w1-szej lidze.

0

@FcPortoFan1999 Jak chodzi o piłkarską 18-tkę to raczej nie :)

0

Ta tabela jest rzeczywiście plaska jak stół jak broniąca się 3/4 sezonu przed spadkiem Legia ma przed ostatnią kolejką szansę na grę w pucharach.

0

@Sulimo No to jadymy :)

0

@Pedri16Future No niby racja ale strzelający bramkarza do tego błędu niejako zmusza ;)

2

@FcPortoFan1999 Moze być też tak że Górnik nie będzie chciał skończyć na 2-gim miejscu bo przy ich składzie osobowym mogą sie wystraszyć gry w el. LM i dla nich korzystniejsza będzie gra w LE bądz LK :)

0

@Adran360 To ten Engels co w Śląsku Wroclaw grał?

0

@gumaz Będzie się działo :)

1

@Kamiloza91 Zobaczymy czy Poldi sypnie groszem na jakieś sensowne transfery.Bo w obecnym skladzie przejście 1-ego przeciwnika w el.LM to max niestety.I czy ktoś nie odejdzie też się będzie liczyć np.ten Dimi.

3

45 ,19% użytkowników jeszcze trzyma po piątku :)Lewandowski trochę broni się liczbami ale trio Messi-Suarez -Neyma było najlepsze w historii futbolu i z nimi w składzie z Suarezem w roli głównej Barca zdobywała trofea w Hiszpanii i w Europie.

0

Że co proszę?! :D

0

@2026CanaletesNico O'Reilly,Rico Lewis,Erling Halaand,James Trafford.


0

@Kgorecki2500 Biedne zwierzaczki którym zabiera się jedzenie sprzed pyska żeby było na pensje dla skórokopów....

1

@Transu96 Mariusza Śrutwy brakuje bardzo i Mariana Janoszki.

1

@Sulimo Jeszcze Stadion Śląski który jest bardzo niedoceniany i ignorowany,chyba najbardziej w Polsce.

0

@AmigoBlancos Ja może od ćwiercfianału coś oglądnę.Nie bedę wstawał o 3 rano żeby zobaczyć mecz grupowy Curacao z Wyspami Zielonego Lądka.Na tych następnych MŚ będą takie reprezentacje jak Jawa,Turkmenistan,San Marino albo Czad.

4

@mordini123 Kurde się uparli na tych Skandynawców...

0

@Sulimo A co im Wrocław przeszkadza ?

1

@Safrani Piwo jest dobre dla młodych,mi się już nie chce do kibla co chwile latać,Lepiej flaszkę zrobić i mam to samo a nawet lepiej.

0

@Encore I bardzo dobrze.Jakoś od 7 maja 2019 roku nie darzę go sympatią najdelikatniej rzecz ujmując.

2

Na dębie rosną kasztany czy żołędzie?

2

Proponuję zamknąć już temat Alvareza i zając się bardziej poważnym napastnikiem Ange-Yoanem Bonnym.

5

Kołek za pachołka.Czyli wszystko się zgadza w tym madryckim pierdolniku.

2

No i c.uj,no i cześć kupony...

1

@Giwera No super Ruch,chciałbym żeby wrócili do extraklasy.Teoretycznie jestem z innej strony barykady ale szacunek do Ruchu zawsze był i jest w przeciwieństwie do innej śląskiej drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?