Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kane z bramką i potężny Bayern prowadzi 1:0.EDIT:2 gol Kane i 2:0.
1
@FcPortoFan1999 Dosłownie i w przenośni.
2
Celtic bije głową w mur.A za chwilę Bundesliga i walka o udział w LM i przede wszystkim o uniknięcie bezpośredniego spadku.
0
@FcPortoFan1999 To jest ostatnia kolejka i mecz o mistrza?
0
@Senyer Co to ma być ??? Gdzie tacy zawodnicy jak Bonano,Rustu,Christanaval,Hleb,Czygryński,Song,Keirisson,Coutinho czy Vermaelen ??? I przede wszyskim Zlatan?
1
Około 22:10-22:15 można będzie gratulować kibicom Kolejorza obrony tytułu mistrza Polski.Tylko żeby w eliminacjach LM poszło lepiej niż rok temu.Jakieś grube transfery w lato mile widziane.
1
@LuQa_ No to jestem niedoinformowany okazało się :) Dzięki za "naprostowanie" ;)P.S. Jesteś z tamtych okolic ?
P.S. Właśnie przegrywają do przerwy 0:5 z rezerwami Miedzi Legnica.Widać zespół w kompletnej rozsypce.
1
Dzięki za wszystko,hej Robert dzięki za wszystko !
1
@Laminedependencia Smacznego,jedz już i zamknij się bo smaki robisz ! :D
1
@Aequlibre Napiszę po raz 34-ty-Ange Yoan Bonny z Interu Mediolan.
1
@FCBparasiempre Spać nie umiesz od rana :D ? Miłego dnia i weekendu ;)
1
Dośrodkowanie sezonu w wykonaniu Kozlovskiego...
2
@Ilka Grzegorz Piechna pseudo"Kiełbasa"? ;)
2
Ale blisko gola Wiśnia.
1
@FcPortoFan1999 Z drugiej strony mogliby coś zarobić na pucharach.No ale rzeczywiście może to ich hamuje bo polskie drużyny słabo sobie raczej radzą grając na trzy fronty.
7
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 No koniecznie.
2
W extraklasie zanosi się na dwa mecze po 0:0.
0
@Aequlibre A 9-tka ?
3
@Luciano99 A ja w Bournemouth.
0
@FcPortoFan1999 Utrzymana Pogoń Siedlce oddaje dziś punkty walczącej o ten sam cel Stali Mielec?
1
@kubix05 Ten to miał dynamit w tej lewicie :)
0
@Laminedependencia W punkt.Ale niektórym wydaje się że są ponadto,że co to tam jak trochę deszczyk popada czy wiaterek powieje.Tak samo jak ci co za wszelką cenę starają się wejśc na Mount Everest czy jakiś inny topowy szczyt świata.To jest proszenie się o śmierć lub conajmniej kalectwo.To są ludzie bez pokory i wyobrazni.
1
@PIWOSZ89 Szczytowy mecz o utrzymanie :)
2
@PIWOSZ89 W górach dawno nie byłem ale przez moje problemy z kolanem też mi się gorzej ze schodów schodzi niż na nie wchodzi.Może słabe porównanie ale takie są fakty.
0
@michaleu No super bramkarz ale był lepszy Kameruńczyk i chyba w jeszcze starszym wieku zakończył karierę-
0
@rydz_bdg Andy Borg,Boris Becker,Andreas Brehme. I jeśli panie też mogą być to Blümchen zdecydowanie.
0
@mesulete Chyba że tak bo wymieniony jako atakujący a skrzydłowy to jego nominalna pozycja,więc to mnie zmyliło.
0
@kejdzi W skoku wzwyż i o tyczce. :D Sam nie wiem ale chyba ich odkleiło trochę:)
1
Mbappe i Arbeloa -widać że ogon macha psem na całego.