0

Tzw.team spirit dziś jakieś 35 % maksymalnie.

0

@AmigoBlancos Buffon też nigdy nie zagral.

1

@allien18 A idz pan to już jest przesada do potęgi z tym okamerowaniem.

1

Na pohybel Realowi mogli się sedziowie w tym szpalerze ustawić :D

0

@barcelonista80 Na Polsat Sport 1.

1

@Derpowsky To drugie.Albo nie-jeszcze inaczej.Jak frajernia która chce dorobić coś na boku.

2

Mówcie co chcecie ale Villareal to albo nieudacznicy albo sprzedawczyki.

2

@FCBparasiempre 1987 rok to był. Wtedy były jeszcze NRD I RFN i Lokomotiw Lipsk to byli NRD-owcy.Ale nie musiałem tego pisać bo wiem że doskonale o tym wiesz :)

0

@Pedri16Future Prawie.I to jest jedyne pocieszenie po tym remisie Arki z Górnikiem.Myślałem że Arka wygra,przybliży się do utrzymania a Lech już na 100%będzie mistrzem. A tak potrzeba im jeszcze punktu albo utrzymania przewagi w różnicy bramkowej nad Górnikiem.
EDIT:Zapomniałem jeszcze o meczu Rakowa z Jagiellonią i że któraś z tych drużyn może się zbliżyć na 4 pkt. do Lecha.

1

Kerk na litość boską...Piłka meczowa była...

2

@FCBparasiempre " Mimo iż PZP w żadnym stopniu nie równał się prestiżem Pucharowi Europy, wśród kibiców z wielu krajów rozgrywki nadal budzą nostalgię."No oczywiście że tak.Te rozgrywki mialy mnóstwo kolorytu.Ja pamiętam najbardziej 1-wszy finał PZP jaki oglądałem-Ajax -Lokomotiw Lipsk 1:0.Rok pózniej był finał KV Mechelen-Ajax gdzie faworyzowani Holendrzy ulegli Belgom 0:1 i nie obronili trofeum.

0

@Czajka90 Opinia jak w odpowiedzi wyżej.

0

@LuQa_ Pieniądze z kopalni to się już dawno skończyły.

0

Szkoda że po tylu latach Pniówek 74 Pawłowice spada z III ligi.

4

Iga win-6:1 6:2

0

@KrychaFCB Bardziej osmalił się węglem drzewnym z grilla bo stanął pod wiatr :)

1

@KrychaFCB Hipokryzja niektórych bogoli jest po prostu żenująca.

0

@tbas No co,chłop sobie na swoim jachcie gazetkę czyta w towarzystwie swojej laski :) Nic w tym zdrożnego.

3

@fart Rację ma pani Ania.Najgorszy typ męża co jej za życia piekło na ziemi zgotował i zniszczył i zablokował jej pasję i karierę taneczną.
https://zapodaj.net/plik-JBpnq3Srjj

0

@RoberDzik Hugo Sanchez.

0

Pewnie władze miasta uznają że koncerty jakiś szarpidrutów ważniejsze i zagramy parę meczy na Estadi Johan Cruyff przy oszałamiającej liczbie 6000 tysięcy ludzi ;)

0

Megaodważnie z tym Araujo na ŚO.Ja bym zamienił pozycjami Kounde i Araujo.

0

Hahaha Banicek chyba leci z czeskiej ligi,pięknie :)

0

@jedrek7000 Całym sercem za Al-Hilal.

4

@RanDiFCB Stary już jest,nie nadaje się Po za tym chimeryczny-2 mecze dobre potem 5 bezbarwnych,znika na dobre..Powinniśmy powalczyć o Kerkeza albo Daviesa.

1

"Wątroba to narząd który trzeba regularnie ćwiczyć" I to jest złota myśl po wcześniej skończonej pracy.Miłego dnia wszystkim :)

0

@FcPortoFan1999 W sumie racja ale jak coś to ostrzegalem :)

0

@Kubsoleon Le Normand to kołek prawie taki sam jak Delafułente wiec on jest pewniakiem w tej kadrze.Hujsen?Serio? Niesmaczny żart z południa :)

0

@FcPortoFan1999 Twoje ryzyko :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?