Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tzw.team spirit dziś jakieś 35 % maksymalnie.
0
@AmigoBlancos Buffon też nigdy nie zagral.
1
@allien18 A idz pan to już jest przesada do potęgi z tym okamerowaniem.
1
Na pohybel Realowi mogli się sedziowie w tym szpalerze ustawić :D
0
@barcelonista80 Na Polsat Sport 1.
1
@Derpowsky To drugie.Albo nie-jeszcze inaczej.Jak frajernia która chce dorobić coś na boku.
2
Mówcie co chcecie ale Villareal to albo nieudacznicy albo sprzedawczyki.
2
@FCBparasiempre 1987 rok to był. Wtedy były jeszcze NRD I RFN i Lokomotiw Lipsk to byli NRD-owcy.Ale nie musiałem tego pisać bo wiem że doskonale o tym wiesz :)
0
@Pedri16Future Prawie.I to jest jedyne pocieszenie po tym remisie Arki z Górnikiem.Myślałem że Arka wygra,przybliży się do utrzymania a Lech już na 100%będzie mistrzem. A tak potrzeba im jeszcze punktu albo utrzymania przewagi w różnicy bramkowej nad Górnikiem.
EDIT:Zapomniałem jeszcze o meczu Rakowa z Jagiellonią i że któraś z tych drużyn może się zbliżyć na 4 pkt. do Lecha.
1
Kerk na litość boską...Piłka meczowa była...
2
@FCBparasiempre " Mimo iż PZP w żadnym stopniu nie równał się prestiżem Pucharowi Europy, wśród kibiców z wielu krajów rozgrywki nadal budzą nostalgię."No oczywiście że tak.Te rozgrywki mialy mnóstwo kolorytu.Ja pamiętam najbardziej 1-wszy finał PZP jaki oglądałem-Ajax -Lokomotiw Lipsk 1:0.Rok pózniej był finał KV Mechelen-Ajax gdzie faworyzowani Holendrzy ulegli Belgom 0:1 i nie obronili trofeum.
0
@Czajka90 Opinia jak w odpowiedzi wyżej.
0
@LuQa_ Pieniądze z kopalni to się już dawno skończyły.
0
Szkoda że po tylu latach Pniówek 74 Pawłowice spada z III ligi.
4
Iga win-6:1 6:2
0
@KrychaFCB Bardziej osmalił się węglem drzewnym z grilla bo stanął pod wiatr :)
0
@Popitek12 https://www.flashscore.pl/pilka-nozna/polska/betclic-3-liga-grupa-3/#/Qoa4RXLE/tabela/ogolnie/
Tu masz hity dziś :)
1
@KrychaFCB Hipokryzja niektórych bogoli jest po prostu żenująca.
0
@tbas No co,chłop sobie na swoim jachcie gazetkę czyta w towarzystwie swojej laski :) Nic w tym zdrożnego.
3
@fart Rację ma pani Ania.Najgorszy typ męża co jej za życia piekło na ziemi zgotował i zniszczył i zablokował jej pasję i karierę taneczną.
https://zapodaj.net/plik-JBpnq3Srjj
0
@RoberDzik Hugo Sanchez.
0
Pewnie władze miasta uznają że koncerty jakiś szarpidrutów ważniejsze i zagramy parę meczy na Estadi Johan Cruyff przy oszałamiającej liczbie 6000 tysięcy ludzi ;)
0
Megaodważnie z tym Araujo na ŚO.Ja bym zamienił pozycjami Kounde i Araujo.
0
Hahaha Banicek chyba leci z czeskiej ligi,pięknie :)
0
@jedrek7000 Całym sercem za Al-Hilal.
4
@RanDiFCB Stary już jest,nie nadaje się Po za tym chimeryczny-2 mecze dobre potem 5 bezbarwnych,znika na dobre..Powinniśmy powalczyć o Kerkeza albo Daviesa.
1
"Wątroba to narząd który trzeba regularnie ćwiczyć" I to jest złota myśl po wcześniej skończonej pracy.Miłego dnia wszystkim :)
0
@FcPortoFan1999 W sumie racja ale jak coś to ostrzegalem :)
0
@Kubsoleon Le Normand to kołek prawie taki sam jak Delafułente wiec on jest pewniakiem w tej kadrze.Hujsen?Serio? Niesmaczny żart z południa :)
0
@FcPortoFan1999 Twoje ryzyko :)