1

@VamoSBarca88 @FcPortoFan1999 -Co tam się dzieje !!! :D

0

@FcPortoFan1999 Z której ligi jest te SCU Torreense z którymi Sporting gra właśnie dogrywkę ?!

1

"Aston Villa w niedzielę wygrała 2:1 z Manchesterem City, dzięki czemu skończyła sezon na czwartej lokacie w Premier League. Górnik w drugiej rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów zagra zatem z Fenerbahce lub Sturmem Graz. Na papierze łatwiejszym przeciwnikiem byliby Austriacy."
Meczyki pl.
Z Fenerbahce ich nie widzę ale ze Sturmem przy dobrych transferach Podolskiego mogą mieć szanse.

1

@FcPortoFan1999 Futbol bywa nieprzewidywalny i na tym polega jego piękno.Kiedyś w lidze juniorów w barwach Ruchu Radzionków przegrywaliśmy z Górnikiem 0:2 do przerwy i w szatni nosy na kwintę i zastanawialismy się ile dostaniemy.Ale nasz trener yebnął przemowę jak Flick i tak nam wszedł na ambicję ze skończyło się 4:2 dla nas :)W nagrodę po meczu od kierowcy autobusu dostaliśmy w nagrodę 50 niemieckich marek.Nostalgia,rozpisałem się...

1

@gumaz Ło Panie,to już prawie Małopolska,tam moje znajomości już nie sięgają :D

0

@svensonFCB Czyli można stwierdzić że kondycyjnie nie dojechali :)

1

@FcPortoFan1999 Dołączam się do pytania.

1

@matirix20 To gratuluję. Mnie na jednym brakuje zwycięstwa Milanu,a na drugim zwycięstw Juve i Romy.

1

@FcPortoFan1999 A ja mnóstwo sezonów myślałem ze to jest Turek:D Tak się zasugerowałem tym turecko -dla mnie brzmiącym -nazwiskiem ze nawet nie raczyłem tego sprawdzić xD.

1

@MessiForeverTheBest Jaka kompromitacja jak się utrzymali przecież bezproblemowo.

1

West Ham na 2:0 ale jeśli Everton się nie postara to będzie to pyrrusowe zwycięstwo.

1

@FcPortoFan1999 No dokładnie,myślałem ze się skończy 2:1 dla Odry :D

0

@Giwera Wieczysta nawet jak wygra baraże zamiast w extraklasie może zagrać w IV lidze.Zobaczymy co tam ten Kwiecień wymyśli.

3

I cyk Ruch poza barażami,7 sekund im zabrakło...Ale sami są sobie winni,mogli przynajmniej zremisować.

1

@FcPortoFan1999 Ważne że sie utrzymali.Moja Polonia dopiero łomot w Mielcu :D

1

@FcPortoFan1999 I zaskakująco niewaleczny Ruch.

0

Jakieś 100 ludzi na meczu Wieczystej-z czego 35-40 z Glogowa+15 porządkowych i obsługi meczu.I po co "takie coś" w extraklasie?

0

Wygra dziś ten Milan? Bo Caligiari już spadek nie grozi,a Milanowi nawet remis może dać LM,więc troszkę taki mecz zasadzka a tylko on mi został na kuponie. :) Z drugiej strony walcząca z Milanem Roma gra ze zdegradowaną już Veroną a Juventus z grającym o nic "somsiadem" Torino.Jedynie Como może mieć ciężary z grającym o życie Cremonese.

1

@PatrychoO A na końcu Julek Alvarez :)

0

@KamQiX Kiedyś był u nas taki co ze zdrowymi nogami był ścisłym topem ŚO,ale tych dni było niewiele.Nazywał się Thomas Vermaelen :)

0

@Ricardinio14 Ciężka sprawa.Ja bym wypłacił jednak-lepszy wróbel w garści niż gołąbek na dachu.Ale to tylko moja opinia :)

2

Potężny Bayern lekko,łatwo i przyjemnie,Kane z hat-trickiem.

1

@Batys Dobra to ja oglądam a ty walnij za mnie browara bo ja nie mogę :)

1

@aldewir Pamiętam 2009 rok bodajże albo 2010. Słuchane było non stop :)

2

@FcPortoFan1999 @mordini123 -racja panowie,nawet był z wujkiem na tym meczu na Stadionie Śląskim,przegrali 0:1.Potem w Madrycie wygrywali nawet 2:1 i to dawało im awans ale polegli 2:3 ostatecznie.Myslałem że mecz z Rangersami był rok pózniej a tu się okazuje że rok wcześniej :)

1

@Azrik Niestety tylko na Canal +.

0

Alex Balde stabilnie jak widać.

2

@MessiForeverTheBest Miałem dziewczynę Koreankę kiedyś(z tej lepszej Korei) i całkiem fajnie było.Niestety wróciła do swojego kraju ale mile wspominam(dzieci z nią nie miałem ;) )

3

Górnik ostatni mecz w Lidze Mistrzów-wtedy jeszcze nazywanym Pucharem Europy Mistrzów Krajowych-zagrał w sezonie 198889 odpadając w II rundzie z Glasgow Rangers-1:3 w Glasgow i 1:1 u siebie.(Co do wyniku mogę się mylić bo piszę z pamięci).

2

Lech od II rundy LM,Górnik od I.Jaga od II rundy LE.Raków i GKS od II rundy LK.Tak to wygląda czy się mylę ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?