1

@Comentateiro Wiem jak gra Bayern ale chodzi mi o ostatnią bramkę- nie dość że w ostatniej akcji meczu to bramka samobójcza bramkarza,gdzie pilka odbila się od słupka a następnie od jego pleców.Wiem że -"Nieważne jak wleci byleby w sieci" ale szkoda mi tego chłopaka,to jego dramat.A widowisko zacne z obu stron dla postronnego kibica.

0

Megafart Bayernu i tragedia bramkarza Heidenheim.Ale szacunek za walkę.

2

@FcPortoFan1999 Trzeba mu było odpisać-"Po chuj tak bluznisz" :D

1

Trzeba przyznać że Heidenheim ma wielkie jaja,Już są w 2 BL a potrafią się przeciwstawić potężnemu Bayernowi.Szacunek wielki dla takich drużyn.Oby za rok wrócili.

1

Jakis ten Raków wystarszony,taki przymulony.Ale w przerwie reprymenda od Łukasza i jazda.

1

@Kgorecki2500 Bardzo dobre podejście.ja tez piję tylko mleko kokosowe.

1

W 2-giej połowie się to rozkręci.

1

@FcPortoFan1999 Troszkę Zych to zawalił w pewnym sensie(krótki słupek) choć główka bardzo dobra.

1

@FcPortoFan1999 przy remisie będzie dwóch rannych,aczkolwiek taki wynik jeszcze nikogo nie pogrąża.

1

@gumaz A jak-majówka zobowiązuje :D

2

@Ilka Plus jedna złota kontra Widzewa do tego ;)

3

Tu będą złote kontry Widzewa jak wiosną 1997 roku.

0

@RastafarnianinDziękuję. Dokładnie,czas gasić te grille,pozbierać butelki po piwie i ogólnie sprzątać te pobojowisko :D

1

Holec top teraz,choć to bardziej nieudolnośc gracza Korony.

1

@FcPortoFan1999 Tak.Dla Piasta ;)

1

@FcPortoFan1999 Meczyk na razie zacny tylko bramek brak.Ale myślę że coś tu wpadnie do sieci po jednej i drugiej stronie(1:1 obstawiam)

0

@Ogorinho1974 Ełk ?

2

@FCBparasiempre Szkoda ze w rewanżu nie było już tak kolorowo-najdelikatniej rzecz ujmując...I ten rzut rożny Trenta...Do dziś go nie trawię za to.

0

@Cule1234 No taka para napastników-Pedro w 1-szym,Sorloth do rotacji tak jak w Atleti-to nawet całkiem niezła idea.

0

@gumaz Counter Strike,Sims,Red Dead Redemption.

1

Noah Atubolu jednak goat przy rzutach karnych.Ale Bragi szkoda...

1

@PatrykBarca Napastnik z ogromnym potecjałem który niestety-a dla nas na szczęście-mało gra w Interze przy Thuramie i Lautaro.

4

@Popitek12 Ja zapraszam jeszcze pana Yoan Bonny jako jego zmiennika/dublera do rotacji.

2

Piękny jest stadion Bragi-sceneria niesamowita.

0

@KRISU77 Ok,dzięki.

0

Wie ktoś czy w 2 lidze jest VAR ?

2

@Lionel_Messi10 No szacunek,ale trochę taki na siłę szukany ten rekord.Dajmy na to-przykładowo-strzeli dwa gole w rewanżu w Londynie.To napiszą że jest najszybszym pilkarzem z Ameryki Płd. który zdobył 27 bramek w zaledwie 42 meczach LM. Potem będzie 28 bramek w 43 meczach,na jesień 30 bramek w 44 meczach itd,itd.

2

@FanVictoraIbarbo Dokładnie.I jeszcze parę by się znalazlo :)

10

@FcPortoFan1999 Ja bym ich zaliczył do kategorii"większych będących od lat w marazmie.".Razem w jednym rzędzie z Werderem Brema,Ajaxem,Valencią,Sevillą czy AS Monaco.Kiedyś rok w rok byli w czubie ligowej tabeli,zachodzili bardzo wysoko w krajowych i europejskich pucharach a teraz ledwo co do tych pucharów-albo wcale- się nie kwalifikują.

0

Powtórka finału z 1974 roku czyli Bayern -Atletico :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?