Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Wiem jak gra Bayern ale chodzi mi o ostatnią bramkę- nie dość że w ostatniej akcji meczu to bramka samobójcza bramkarza,gdzie pilka odbila się od słupka a następnie od jego pleców.Wiem że -"Nieważne jak wleci byleby w sieci" ale szkoda mi tego chłopaka,to jego dramat.A widowisko zacne z obu stron dla postronnego kibica.
0
Megafart Bayernu i tragedia bramkarza Heidenheim.Ale szacunek za walkę.
2
@FcPortoFan1999 Trzeba mu było odpisać-"Po chuj tak bluznisz" :D
1
Trzeba przyznać że Heidenheim ma wielkie jaja,Już są w 2 BL a potrafią się przeciwstawić potężnemu Bayernowi.Szacunek wielki dla takich drużyn.Oby za rok wrócili.
1
Jakis ten Raków wystarszony,taki przymulony.Ale w przerwie reprymenda od Łukasza i jazda.
1
@Kgorecki2500 Bardzo dobre podejście.ja tez piję tylko mleko kokosowe.
1
W 2-giej połowie się to rozkręci.
1
@FcPortoFan1999 Troszkę Zych to zawalił w pewnym sensie(krótki słupek) choć główka bardzo dobra.
1
@FcPortoFan1999 przy remisie będzie dwóch rannych,aczkolwiek taki wynik jeszcze nikogo nie pogrąża.
1
@gumaz A jak-majówka zobowiązuje :D
2
@Ilka Plus jedna złota kontra Widzewa do tego ;)
3
Tu będą złote kontry Widzewa jak wiosną 1997 roku.
0
@RastafarnianinDziękuję. Dokładnie,czas gasić te grille,pozbierać butelki po piwie i ogólnie sprzątać te pobojowisko :D
1
Holec top teraz,choć to bardziej nieudolnośc gracza Korony.
1
@FcPortoFan1999 Tak.Dla Piasta ;)
1
@FcPortoFan1999 Meczyk na razie zacny tylko bramek brak.Ale myślę że coś tu wpadnie do sieci po jednej i drugiej stronie(1:1 obstawiam)
0
@Ogorinho1974 Ełk ?
2
@FCBparasiempre Szkoda ze w rewanżu nie było już tak kolorowo-najdelikatniej rzecz ujmując...I ten rzut rożny Trenta...Do dziś go nie trawię za to.
0
@Cule1234 No taka para napastników-Pedro w 1-szym,Sorloth do rotacji tak jak w Atleti-to nawet całkiem niezła idea.
0
@gumaz Counter Strike,Sims,Red Dead Redemption.
1
Noah Atubolu jednak goat przy rzutach karnych.Ale Bragi szkoda...
1
@PatrykBarca Napastnik z ogromnym potecjałem który niestety-a dla nas na szczęście-mało gra w Interze przy Thuramie i Lautaro.
4
@Popitek12 Ja zapraszam jeszcze pana Yoan Bonny jako jego zmiennika/dublera do rotacji.
2
Piękny jest stadion Bragi-sceneria niesamowita.
0
@KRISU77 Ok,dzięki.
0
Wie ktoś czy w 2 lidze jest VAR ?
2
@Lionel_Messi10 No szacunek,ale trochę taki na siłę szukany ten rekord.Dajmy na to-przykładowo-strzeli dwa gole w rewanżu w Londynie.To napiszą że jest najszybszym pilkarzem z Ameryki Płd. który zdobył 27 bramek w zaledwie 42 meczach LM. Potem będzie 28 bramek w 43 meczach,na jesień 30 bramek w 44 meczach itd,itd.
2
@FanVictoraIbarbo Dokładnie.I jeszcze parę by się znalazlo :)
10
@FcPortoFan1999 Ja bym ich zaliczył do kategorii"większych będących od lat w marazmie.".Razem w jednym rzędzie z Werderem Brema,Ajaxem,Valencią,Sevillą czy AS Monaco.Kiedyś rok w rok byli w czubie ligowej tabeli,zachodzili bardzo wysoko w krajowych i europejskich pucharach a teraz ledwo co do tych pucharów-albo wcale- się nie kwalifikują.
0
Powtórka finału z 1974 roku czyli Bayern -Atletico :)