1

@KrychaFCB Coś mi się zdaje że on ma kręcony licznik.Wyglada na 30 lat jak nic.

0

@Witekk10 Zero tituli next sezon loading.

1

@JanuszKorwinMikke Właśnie szkoda.Jak miłość zaczyna się od portfela to futbol też może.W dzisiejszych czasach jak masz jakiekolwiek skrupuły to odpadasz w przedbiegach.Trzeba być skurwysynem bez zasad po całość i wtedy masz jakąś szansę na godne życie.

0

@gumaz Murzyn w kolorze to luxus :)Ciekawe czy ten mały ma na imię Janek czy John? P.s.Ciekawostka-https://www.flashscore.pl/pilka-nozna/tanzania/ligi-kuu-bara/#/8nUFOc7T/tabela/ogolnie/

0

@BulaKG To trzeba się postarać by ktoś pokroju Kelafiego przejął ten klub,sprowadzić za wszelka cene jakiegoś szejkowskiego sponsora i gitara.Taka marka jak Barca nie powinna mieć z tym problemu.

1

@JanuszKorwinMikke Tebas nie chciał.I temat upadł przez jego chore FFP.

4

O mały włos turek z nienaturalnym wytrzeszczem oczu i gesią szyją zostałby bohaterem tego dwumeczu.Dobrze że do tego nie doszło bo nie daj Bóg coś wturla na MŚ i byłby haniebnie przymierzany do Złotej Piłki.

0

Rugerri umarł chyba-call 112

0

Te całe Atletico to banda fizoli z nastawieniem-"byle nie stracic". Simeone-jako zawodnik top-jako trener-szkoda godki-najbardziej defensywny trener w historii-nawet Mourinho sie kryje pod tym względem.A że ciulnięty to drugo sprawa.Dobrze się kiedyś dobrali z tym Burgosem.P.S.-sędzia też "top"-argentyński ręcznik prawie Fermina zabił i ani żółtka ????

0

@Kgorecki2500 Nie kracz.4:1 będzie.

1

Nie wiem czemu ale ten kloc Rugerri strasznie mnie irytuje.Nawet jak to jest syn Oscara Rugerri-iego.

0

@Kyonego 3 setki to ja już "zmarnowałem" :D

1

@July_6_BcN Odpowiemiem ci po śląsku-Jadymy z niymi !!!

0

@fotohobby Operator maszyn produkcyjnych,Górny Śląsk.

4

@Irmscher10 Tak brakuje że mojego kumpla odrzucają praktycznie wszędzie bo zbliża się do 50-tki.No pewnie-lepiej zatrudnić inżyniera z afryki albo chłopa z "bratniej"ukrainy który jest tańszy w utrzymaniu zamiast doświadczonego fachowca w średnim wieku...

1

@Blantozaur Nie o taką im chodziło :D

2

@damian16161212 Wszystkiego najlepszego,dużo zdrowia i awansu Barcelony dzisiaj.

1

@PawkoFCB Słowo "realne" nabiera w tym stwierdzeniu podwójnego znaczenia :)

1

@AmigoBlancos Słabiutki kurs.Jakby było 7-8 ako może bym się skusił.

1

Kurde taka Pogoń niszczy mi kupon...Piast gramy do końca.

1

@Walker Oj Panie za dzieciaka się tego słuchało :)Czatowało się przy radiomagnetofonie i nagrywało z radia na kasetę magnetofonową :) To byli czasy...

0

@tbas Wstyd to jest kraść (Real Madryt) i z dupy spaść :)

0

@bartekvisca W życiu ;)

1

Piast to dzisiaj bierze i wyłania się elegancka trójeczka do spadku-Termalika(na 98 %) oraz Radomiak i Zero Tituli.

0

@ACMaldini3 Dokładnie.To jego naturalna pozycja na której grał wiele lat,zresztą przychodził do nas z Sevilli jako stoper.

0

@kuz Pique,Messi.

0

@ACMaldini3 Gerard Martin a w środku Kounde-Cubarsi i na prawej Araujo.Ogólnie tak:
Garcia-Araujo,Kounde,Cubarsi,Martin-Pedri,Gavi,Fermin-Yamal,Ferran,Cancelo.

1

@Eklerek Aż tak ?

2

Jak mnie ten tetryk trener Lecha wku.wia.

2

Chłopu wyszedł strzał życia i Polonia straciła 2 punkty w meczu z Wisłą.Mam flaschback z meczu z Miedzią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?