2

I cyk kupon do hasioka.Szybko poszło dzieki Arsenalowi.

0

@kaamil1910 1 200 000 000 za Pedriego i Yamala i gitara.

1

Raya top teraz :D

4

Szkoda że Girona straciła 2 punkty.

1

@messicocacola Taśmy Watykanu :D

1

@Ilka Dokladnie-wpół do penalty dochodzi :D

2

@Kgorecki2500 Jak widać @Kessie jedzenia nie marnuje.Skurczybyk "swój" rower przypiął do słupka a kebaba zabezpieczył elegancko na bagażniku jak poszedł po piwo do Żabki w drodze do domu.Tylko żeby nie było że trafił swój na swego i po wyjściu ze sklepu zostanie tylko z piwem w papierowej torbie.

0

@FcPortoFan1999 Sprawdzają.
Dobra ok gol.

0

@gumaz To że moji bliscy są zdrowi to no.1.A oprócz tego mecze Polonii Bytom live i Barcelony przed TV w towarzystwie znajomych i moich ukochanych zwierzątek-Żubrów :D

4

@macio_944 Też jak się dowiedziałem to byłem w szoku.Tak jak piszesz na 100% prowadził zdrowy i na pewno jeszcze trochę sportowy tryb życia.A potem jak wyszedłem do sklepu i zobaczyłem 50-60 letnich meneli spod Żabki-dziennie chlejących i uśmiechniętych to też sobie pomyslałem że życie to k.rwa...

1

@maroon Dokladnie szpaki zasadzają się na wisnie i mirabelki :D

0

@FcPortoFan1999 Dokładnie,taki wesoły wujas,co to przymknie na wszystko oko :)

1

@FcPortoFan1999 Wisła,Śląsk i Ruch Chorzów po barażach-jak dla mnie może być :) Drużyny z tradycjami,kibicami i pięknymi stadionami.

1

Szkoda ale brawo dla GKS-u za walkę i wspaniałe widowisko.

1

@FcPortoFan1999 Szczerze-to ostatni takki mecz między polskimi drużynami z taką dramaturgią i emocjami jaki oglądałem to chyba Legia-Widzew 2:3 w 1997 roku :)EDIT-Porto 1:0 :)

0

@FcPortoFan1999 Rewanżu za co ?

0

@michal26 Ja wiem,ale wtedy GKS też jakiś wirtuozów w swoich szeregach nie miał.Jojko w bramce,Kucz,Strojek,Janoszka czy Marek Świerczewski i reszta to był po prostu zgrany kolektyw na boisku i poza nim.A jednak wyeliminowali Bordeaux i postawili się Benfice choć nikt na nich nie liczył :)

0

@FcPortoFan1999 Jak się skończą karne to Porto już będzie 2:0 prowadzić ;)

1

@FcPortoFan1999 "Im dłużej tym lepiej" -to są twoje słowa kiedyś przed jakąś dogrywką :) Podpisuję się pod tym.

0

@gumaz Meczycho :)

0

Brawo GIeksa! Zrelak profesor,Tudor cienki Bolejk z Chorwacji.

1

@FcPortoFan1999 Pamiętam-GKS-Górnik 4:1. W GKS-ie trio Koniarek-Furtok-Kubisztal na szpicy.Byli wtedy w extraklasie niczy MSN w Barcelonie :)

0

@gumaz Opinia jest taka że chyba już "po ptokach" niestety dla GKS-u.Nie wyszli na 2-gą połowę niestety.

0

@FcPortoFan1999 Jak Raków przegra to coś mi sie widzi ze jutro Łukasz Tomczyk zostaje zwolniony i wraca do Bytomia :)Wiem-jakby za marzenia karali to mam dożywocie :D

0

@michal26 GKS kiedyś rok rok grał w pucharach i wstydu nie przyniosił.Eliminował Bordeaux z Zidanem,Lizarazui Djorkaeffem w skladzie i walczyl jak równy z równym z Benfiką remisując w Katowicach 1:1 i minimalnie przegrywając na Estadio da Luz 0:1. Z Rangersami też sobie nie dali w kaszę dmuchać kilka lat wcześniej.Najlepiej jakby Górnik uzyskał promocję do pucharów przez ligę a GKS przez Puchar Polski.Nie lubię jednych i drugich ale lokalny śląski patriotyzm tak mi nakazuje kibicować.

0

@Hosh W punkt jak najbardziej.

0

Z cyklu"Przyśpiewki z trybun lata 70-te"-Gieksa do boju,Raków do gnoju ! :D

1

@FCBparasiempre AKS Chorzów...Miałem szczęscie jeszcze obejrzeć tą historyczną drużynę w 1991 i 1992 roku jak grali w III lidze z Ruchem Radzionków i być na ich stadionie(rzut beretem od Stadionu Śląskiego,jakieś 500 m).Dziś na tym miejscu stoją markety pod nazwą "Centrum Handlowe AKS"...Smutne ale prawdziwe.

1

@FCBparasiempre Ok,dzięki za korektę.Nie jednemu psu na imię Burek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?