Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I cyk kupon do hasioka.Szybko poszło dzieki Arsenalowi.
0
@kaamil1910 1 200 000 000 za Pedriego i Yamala i gitara.
1
Raya top teraz :D
4
Szkoda że Girona straciła 2 punkty.
1
@messicocacola Taśmy Watykanu :D
1
@Ilka Dokladnie-wpół do penalty dochodzi :D
2
@Kgorecki2500 Jak widać @Kessie jedzenia nie marnuje.Skurczybyk "swój" rower przypiął do słupka a kebaba zabezpieczył elegancko na bagażniku jak poszedł po piwo do Żabki w drodze do domu.Tylko żeby nie było że trafił swój na swego i po wyjściu ze sklepu zostanie tylko z piwem w papierowej torbie.
0
@FcPortoFan1999 Sprawdzają.
Dobra ok gol.
0
@gumaz To że moji bliscy są zdrowi to no.1.A oprócz tego mecze Polonii Bytom live i Barcelony przed TV w towarzystwie znajomych i moich ukochanych zwierzątek-Żubrów :D
4
@macio_944 Też jak się dowiedziałem to byłem w szoku.Tak jak piszesz na 100% prowadził zdrowy i na pewno jeszcze trochę sportowy tryb życia.A potem jak wyszedłem do sklepu i zobaczyłem 50-60 letnich meneli spod Żabki-dziennie chlejących i uśmiechniętych to też sobie pomyslałem że życie to k.rwa...
1
@maroon Dokladnie szpaki zasadzają się na wisnie i mirabelki :D
0
@FcPortoFan1999 Dokładnie,taki wesoły wujas,co to przymknie na wszystko oko :)
1
@FcPortoFan1999 Wisła,Śląsk i Ruch Chorzów po barażach-jak dla mnie może być :) Drużyny z tradycjami,kibicami i pięknymi stadionami.
1
@FcPortoFan1999 https://gol24.pl/sedzia-z-japonii-dostal-kolejny-mecz-w-ekstraklasie-hit-dla-kosa-obsada-28-kolejki/ar/c2-19132341
1
Szkoda ale brawo dla GKS-u za walkę i wspaniałe widowisko.
1
@FcPortoFan1999 Szczerze-to ostatni takki mecz między polskimi drużynami z taką dramaturgią i emocjami jaki oglądałem to chyba Legia-Widzew 2:3 w 1997 roku :)EDIT-Porto 1:0 :)
0
@FcPortoFan1999 Rewanżu za co ?
0
@michal26 Ja wiem,ale wtedy GKS też jakiś wirtuozów w swoich szeregach nie miał.Jojko w bramce,Kucz,Strojek,Janoszka czy Marek Świerczewski i reszta to był po prostu zgrany kolektyw na boisku i poza nim.A jednak wyeliminowali Bordeaux i postawili się Benfice choć nikt na nich nie liczył :)
0
@FcPortoFan1999 Jak się skończą karne to Porto już będzie 2:0 prowadzić ;)
1
@FcPortoFan1999 "Im dłużej tym lepiej" -to są twoje słowa kiedyś przed jakąś dogrywką :) Podpisuję się pod tym.
0
@gumaz Meczycho :)
0
Brawo GIeksa! Zrelak profesor,Tudor cienki Bolejk z Chorwacji.
1
@FcPortoFan1999 Pamiętam-GKS-Górnik 4:1. W GKS-ie trio Koniarek-Furtok-Kubisztal na szpicy.Byli wtedy w extraklasie niczy MSN w Barcelonie :)
0
@gumaz Opinia jest taka że chyba już "po ptokach" niestety dla GKS-u.Nie wyszli na 2-gą połowę niestety.
0
@FcPortoFan1999 Jak Raków przegra to coś mi sie widzi ze jutro Łukasz Tomczyk zostaje zwolniony i wraca do Bytomia :)Wiem-jakby za marzenia karali to mam dożywocie :D
0
@michal26 GKS kiedyś rok rok grał w pucharach i wstydu nie przyniosił.Eliminował Bordeaux z Zidanem,Lizarazui Djorkaeffem w skladzie i walczyl jak równy z równym z Benfiką remisując w Katowicach 1:1 i minimalnie przegrywając na Estadio da Luz 0:1. Z Rangersami też sobie nie dali w kaszę dmuchać kilka lat wcześniej.Najlepiej jakby Górnik uzyskał promocję do pucharów przez ligę a GKS przez Puchar Polski.Nie lubię jednych i drugich ale lokalny śląski patriotyzm tak mi nakazuje kibicować.
0
@Hosh W punkt jak najbardziej.
0
Z cyklu"Przyśpiewki z trybun lata 70-te"-Gieksa do boju,Raków do gnoju ! :D
1
@FCBparasiempre AKS Chorzów...Miałem szczęscie jeszcze obejrzeć tą historyczną drużynę w 1991 i 1992 roku jak grali w III lidze z Ruchem Radzionków i być na ich stadionie(rzut beretem od Stadionu Śląskiego,jakieś 500 m).Dziś na tym miejscu stoją markety pod nazwą "Centrum Handlowe AKS"...Smutne ale prawdziwe.
1
@FCBparasiempre Ok,dzięki za korektę.Nie jednemu psu na imię Burek :)