1

@FcPortoFan1999 Casa Pia nie wygrała czasem z Porto w tym sezonie?

2

W najblizszym czasie Wieczysta dostaje bęcki od śląskiej koalicji czyli Ruchu Chorzów,GKS-u Tychy I Polonii Bytom i wypada głęboko za strefę barażową.I to jest ok.

2

Oho,Mendy już kontuzja.Czemu mnie to nie dziwi...

0

@svensonFCB Finlandię albo Bolsa.Wiem-banalnie ale zdaje egzamin przy odpowiedniej ilości :)

0

W sumie przy tej bramce to 50% udziału ma Cocojaru.

0

@Gronek Thiago Almada.

1

@FcPortoFan1999 To raz a dwa wielbłąd Brkicia ;)Można powiedzieć że asystował Wolskiemu.

0

Piast zawodzi,okrutnie zawodzi...(kupon).Ale dla Termaliki to naprawdę ostatnia szansa i trzeba było o tym pomyśleć :)

1

@FcPortoFan1999 Ale Wisła lubi w końcówki ,tak jak z Miedzią.

2

@NeroTFP1 No u siebie to są pewne niedociągnięcia :)

0

@FcPortoFan1999 Widać Wisła za hucznie świętowała :)

0

Czy to nie rok temu w niedzielę wielkanocną niejaki Borja Iglesias strzelił Barcelonie hat-tricka na Montujic?

1

@Safrani Wiem że pytanie nie do mnie ale zabiłeś klina z tymi grami :)Ale poczytałem trochę i sympatyczna gra.A pigwówka dobra rzecz :D

1

@FCBparasiempre Wiem na pewno że Xavi tak powiedział ale być może właśnie powtórzył tylko słowa Cruyffa ;)

2

Schalke bije głową w mur-https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/karlsruher-EB3q7jbk/schalke-0Ija0Ej9/?mid=8EwdTS5M
Po drugie -2 Bundesliga i 62 tysiące ludzi.Kosmos.

1

@Terroriser Chyba kiedyś Xavi odkrył to prawo :)

0

@Elvisek Tzn. że Cancelo wie a Raschford i Balde nie wiedzą-dobrze zrozumiałem?

2

@kubix05 Smaki robisz a w kuchni stoji cały garnekj,z białą kiełbaską.Ale czekam cierpliwie na danie dnia czyli sałatkę i udka oraz skrzydełka pieczone w piekarniku :)

0

Znani z Extraklasy Vlkanova i Van Buren,wypożyczony ze Sparty Marek Suchomel czy legendy czeskiej piłki Vaclaw Pilar i Vladimir Darida.Całkiem niezły skład Hradca Karlove Vary.

3

@heniusss To już nawet nie jest śledz,to sardynka...

0

Cóż foch wszedł do bani i tyle.Nie ma co rozdzierać szat na razie.

0

@MOLESTA No jedna z lepszych kreacji Piotra Fronczewskiego. Pan Jan Janga-Tomaszewski grający Cappuccino rola też super.W ogóle "07 zgłos się"to jedna z lepszych serii polskiego kina.

0

@Eto'o9 R10 Balde do Tottenhamu,Udogie do nas.

0

@Chucky Racja,polityka to straszne bagno.

2

@Kozinho. 5 litrowy kufelek piwka do śniadanka świątecznego :)

1

@Danny Gaucho Róznica między Messsim a resztą jest kolosalna,wręcz trudna nawet do wyobrażenia że ktoś mógłby go w tej klasyfikacji wyminąć.

11

Wstaję rano i myślałem że dziś Sylwester jest bo jakieś głośne huki i trzaski za oknem.A to tylko odgłos tylnych części ciała pękających w całym Madrycie.Zdrowych i wesołych świąt wszystkim :).

0

Wolnego pewnie ch.jek da tylko.

0

Co oni tam sprawdzają ????

1

@VascoDaiGrama W Actionie dobre fanty są ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?