Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Casa Pia nie wygrała czasem z Porto w tym sezonie?
2
W najblizszym czasie Wieczysta dostaje bęcki od śląskiej koalicji czyli Ruchu Chorzów,GKS-u Tychy I Polonii Bytom i wypada głęboko za strefę barażową.I to jest ok.
2
Oho,Mendy już kontuzja.Czemu mnie to nie dziwi...
0
@svensonFCB Finlandię albo Bolsa.Wiem-banalnie ale zdaje egzamin przy odpowiedniej ilości :)
0
W sumie przy tej bramce to 50% udziału ma Cocojaru.
0
@Gronek Thiago Almada.
1
@FcPortoFan1999 To raz a dwa wielbłąd Brkicia ;)Można powiedzieć że asystował Wolskiemu.
0
Piast zawodzi,okrutnie zawodzi...(kupon).Ale dla Termaliki to naprawdę ostatnia szansa i trzeba było o tym pomyśleć :)
1
@FcPortoFan1999 Ale Wisła lubi w końcówki ,tak jak z Miedzią.
2
@NeroTFP1 No u siebie to są pewne niedociągnięcia :)
0
@FcPortoFan1999 Widać Wisła za hucznie świętowała :)
0
Czy to nie rok temu w niedzielę wielkanocną niejaki Borja Iglesias strzelił Barcelonie hat-tricka na Montujic?
1
@Safrani Wiem że pytanie nie do mnie ale zabiłeś klina z tymi grami :)Ale poczytałem trochę i sympatyczna gra.A pigwówka dobra rzecz :D
1
@FCBparasiempre Wiem na pewno że Xavi tak powiedział ale być może właśnie powtórzył tylko słowa Cruyffa ;)
2
Schalke bije głową w mur-https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/karlsruher-EB3q7jbk/schalke-0Ija0Ej9/?mid=8EwdTS5M
Po drugie -2 Bundesliga i 62 tysiące ludzi.Kosmos.
1
@Terroriser Chyba kiedyś Xavi odkrył to prawo :)
0
@Elvisek Tzn. że Cancelo wie a Raschford i Balde nie wiedzą-dobrze zrozumiałem?
2
@kubix05 Smaki robisz a w kuchni stoji cały garnekj,z białą kiełbaską.Ale czekam cierpliwie na danie dnia czyli sałatkę i udka oraz skrzydełka pieczone w piekarniku :)
0
Znani z Extraklasy Vlkanova i Van Buren,wypożyczony ze Sparty Marek Suchomel czy legendy czeskiej piłki Vaclaw Pilar i Vladimir Darida.Całkiem niezły skład Hradca Karlove Vary.
3
@heniusss To już nawet nie jest śledz,to sardynka...
0
Cóż foch wszedł do bani i tyle.Nie ma co rozdzierać szat na razie.
0
@MOLESTA No jedna z lepszych kreacji Piotra Fronczewskiego. Pan Jan Janga-Tomaszewski grający Cappuccino rola też super.W ogóle "07 zgłos się"to jedna z lepszych serii polskiego kina.
0
@Eto'o9 R10 Balde do Tottenhamu,Udogie do nas.
0
@Chucky Racja,polityka to straszne bagno.
2
@Kozinho. 5 litrowy kufelek piwka do śniadanka świątecznego :)
1
@Danny Gaucho Róznica między Messsim a resztą jest kolosalna,wręcz trudna nawet do wyobrażenia że ktoś mógłby go w tej klasyfikacji wyminąć.
11
Wstaję rano i myślałem że dziś Sylwester jest bo jakieś głośne huki i trzaski za oknem.A to tylko odgłos tylnych części ciała pękających w całym Madrycie.Zdrowych i wesołych świąt wszystkim :).
0
Wolnego pewnie ch.jek da tylko.
0
Co oni tam sprawdzają ????
1
@VascoDaiGrama W Actionie dobre fanty są ;)