Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nudne i przewidywalne te mecze LM dzisiaj.
0
Pep chyba trzeci raz zesrał się z City z Realem.W Barcelonie czegoś takiego nie było.
2
Co oni kur,a sprawdzają ???
4
Arbeloa tak pewny siebie że coraz większych randomów wpuszcza.
0
Rodri cień piłkarza sprzed kontuzji.
1
@EzioAuditoreDF Nawet Rasiak bije go na głowę.
0
Trossard to ma chyba jakies kwity na Artetę.Chyba że tyle kontuzji tam bo nie wiem.
2
Ale zayebał Eze.119 km/h piłka leciała.
1
City mogłoby uratować tylko jakieś czerwo dla Realu ale wiadomo że to się nie wydarzy.
0
@A4ron Byli-Igor Biełanow w 1986 i Mathias Sammer w 1996.
0
Grimaldo czemu nie z pierwszej...
0
No to został Arsenal do oglądania.
0
I miejsce w szeregu dla Bodo pokazane.
2
@NeroTFP1 Trochę mi szkoda tych goli na wyjezdzie liczonych podwójnie czy jak to tam nazwać...
0
@bart_azz Jest tych zawodników,tylko Deców w Barcelonie za malo :D
0
Bodo juz zesrane,szkolne błędy popełniają.
0
Słupek Sportingu...
2
@Eklerek Dokładnie a nie podskakiwać jak surykatka przy tych karnych.
0
Sporting da radę.
0
@Rifek Za krótko grał dla Barcy niestety.
1
@gumaz
1)Messi
2)Iniesta
3)Cryuff
4)Xavi
5)Ronald Koeman
0
Fiorentina w meczu o"życie" prowadzi w Cremonie 2:0.
0
@Borry Dużo biega,poza tym nic szczególnego.
3
@VAMOS1899LaMasia Najpierw Sporting-Bodo-tu wyboru nie ma-potem Arsenal Leverkusen.
0
@A4ronWrocław to przede wszystkim bogaci mieszkańcy więc im to nie przeszkadza że się po raz kolejny dorzucą , a nawet jak się nie dorzucą to przeniosą fundusze dla ZOO do klubu WKS Śląsk.
0
@Frimpong Także chyba najdroższe 3 pkt. w historii polskiej piłki zgarnął Śląsk :) W sumie dobrze,taka przestroga dla tych którzy wybiorczo będa chcieli wpuszczać na stadiony fanów przyjezdnych,mając możliwości i środki na zabezpieczenie tego.Piłka nożna dla kibiców !
1
@Fog_W_1899 Był lepszy zespół-Barca z sezonu 2008/2009 ;)
4
Dziś by to już nie przeszło :D
0
@Derpowsky Jo się spodziywoł,jak mało fto :D
1
Pietuszewski na razie najlepszy na boisku w.g.flashscore-nota 7.4.