1

Człowiek w masce po sezonie musi odejść,niestety już czas.

1

@FcPortoFan1999 No niestety tak.Ale to wszystko pisane pod żart ;)

0

Śląsk farci jak może-walkower od Wisły,teraz dwa samobóje od Tychów dostali.Pewnie prezes Śląska z przekazem-"Tak się żyje frajerzy " :D

0

@Czajka90 Mają taka przewagę po pierwszym meczu że mogą wylosować kto z pola stanie między słupkami.Chiński stoper może być bo on tam obok Keana chyba najwyższy :)

0

@FcPortoFan1999 WZL to bierze ;) I po ładnym meczu a nie po młócce jak w Gdyni :)

2

@tbas Ale co ma pulower zarzucony na koszulę to klasa.Podoba mnie się taki image.

1

@FcPortoFan1999 Ano tak -3 pkt z bezpośrednim rywalem.

1

@FcPortoFan1999 N ieważne jak wleci,byleby w sieci-jak mówi stare piłkarskie porzekadło:)

3

Huijsen ciągnie chłopa za koszulkę przez 10 ekund i nawet żółtej nie ma...

4

@majkiii Ale to musisz dać zdjęcie przed i po-bo może juz jesteś ogolony na łyso :D

0

Meczennik zaczyna swój show machania łapkami.

0

Pogoń Grodzisk w extraklasie? Czemu nie :)

1

@1LY0 Lyon i Inter rozwalily mi kupony.

0

@VamoSBarca88 Może atak na puchary? Wszystko możliwe ;) GKS w pucharach pamiętam ostatni raz bodajże w 2003-niestety ulegli wtedy drużynie o "egzotycznej"nazwie Cementarnica Skopje w karnych w eliminacjach Pucharu UEFA jeszcze chyba.

0

@Antimadridista_WR No tak bo popychanie w plecy jest dozwolone...Inter mam daleko i głęboko,chodzi mi o kupon...

3

Inter okradziony z gola a ja z pieniędzy chyba.Faul na Dumpfresie ewidentny.

1

@Sulimo Dla mnie jak najbardziej ok ;)

1

Z gry to Piast nie zasługuje na takie miejsce w dole tabeli.

0

@JBgomeS Taki Janusz Jojko naszych czasów :D

0

@FcPortoFan1999 Ja tam do Piasta nic nie mam,do GKS-u też nie za bardzo ale Górnika to delikatnie rzecz ujmując nie lubię ;)

0

@FcPortoFan1999 Dla mie ok. Dla Piasta punkty potrzebne do utrzymania.

3

@bartekvisca Dokładnie,trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.

1

@FcPortoFan1999 To wtedy jedno też jest pewne-wszyscy ci kibice Wisły co stawiali go na piedestale za nieprzyjechanie Wisły do Wrocławia,wywiezli by go na taczkach po uprzednim linczu :D

1

@kubix05 "Bruner ty świnio" i pani Malinowska z warzywniaka u Kiepskich :) Niech spoczywają w spokoju.

2

Piękny gest bramkarza Termaliki Adriana Chovana który po meczu podarował chłopcu z trybun swoją koszulkę meczową a jednemu z chlopców do podawania piłek swoje rękawice.

1

@FCBparasiempre Zapraszam,chętnie cię zabiorę na jakiś mecz i zwiedzanie Bytomia.Wbrew pozorom i obiegowym opiniom jest co ogladąć.

0

@Kismeth Wiem,"trochę" sarkazmu tu było :)

1

@FcPortoFan1999 No rzeczywiście-babol :D Ale dziś 13-tego piątek więc coś musiało nie pyknąć :)

1

Termalika gra 4-ty sezon w extraklasie.Poprzenio w latach 2015/16–2017/2018, 2021/22 i jeszcze nigdy nie udało im sie utrzymać. Chyba historia po tym sezonie się powtórzy...

0

Za 10 baniek i pokrycie jego pensji można by go wypożyczyć na pól roku do takiej Bragi albo Freiburga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?