5

2 maja 2026 (sobota),finał Pucharu Polski w piłce nożnej Avia Świdnik-Zawisza Bydgoszcz na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

1

Poco,k.rwa po co ? To już lepiej takie coś kupić na rybuny-https://www.ceneo.pl/Fotele_i_kanapy_samochodowe

3

@gumaz Ja na zeszyt przeważnie :D A tak serio o co chodzi ?

1

@Kessie -autobiografia :)

2

@Kozinho. Jak z wulkanizacji to pewno z Sosnowca od @Luciano99 ;)

1

@Gaucho Wyjąłeś mi to spod palca :)Taką Barcę -mimo odpadnięcia -chce się oglądać

1

@PatrychoO Pamiętamy i wtedy nieoczywisty bohater został legenda tego meczu

1

Połowa roboty wykonana :)

1

Milimetry... Blisko,coraz bliżej

0

@Zoker Pesymiści poszli juz spac ;)

0

No i zaczęło się !

0

Joan"Angel" Garcia.

0

Jak strzelimy na 1:0 to te fugi w murze Atletico zaczną pękać. I piszę to z doświadzczenia w budowlance.

0

@Piotrek1993 Bardzo mozliwe

0

@ja8215 Właśnie zamknął :D

0

@Cvzx Nie przypominaj mi nawet tego :D

0

@MateS Spoko jeszcze mi się tak nie zdarzyło,obyś nie wykrakał :D Tam zimo a piwo lodowate więc jak te dwa ostatnie tam postoją trochę do dogrywki to temperatura będzie idealna :)

1

@Vegeta88 Whiskey też czasem zachaczę okazyjnie,ale lubię ogólnie.Ale dziś na piwko mnie naszło zresztą zgodnie z obietnicą :D Ale co do piwa to sie zgadzam,pije Żubra od 20 lat i mało kiedy inne piwo:)
P.S.-ogólnie smacznego ;)

2

https://zapodaj.net/plik-DG6i9lRamM
Ja swoje robię -wolne na jutro załatwione,trzeci Żubr leci-https://zapodaj.net/plik-UZWBJz9tIW
Pięć czeka w kolejce-https://zapodaj.net/plik-8rRp9nYJOC
Teraz wszystko w nogach piłkarzy-po zwycięstwo i remontadę !

1

@kubix05 "Świat Młodych"-aleś pan pojechał teraz :) Pamiętam biegało się do kiosku"Ruchu" we wtorki,czwartki i soboty,potem założyłem sobie prenumeratę.Z tyłu zawsze komiksy-"Tytus,Romek i Atomek" albo "Kajko i Kokosz" i ogólnie fajne treści. Piękne czasy małolata :)

0

@draxidox Pomysł spoko pod warunkiem że nie wprowadzą w tych sklepach prohibicji.Wtedy tak.

4

Szkoda że nie ma już takich zawodników jak Stam,Gattuso,Roy Keane,Cantona.Zrobiby Viniemu "jesień z d.py średniowiecza".A najchętnie zobaczyłbym naprzeciwko Vinicusa Viniego Jonesa :)

https://zapodaj.net/plik-97Gx3F7GQd

1

@FcPortoFan1999 W punkt.

2

Naturalnym wyborem jest mecz z Villareal i tu nie ma żadnej debaty.

1

Arbeloa-"Jedynym winnym tej porażki jestem ja"-jprdl,co to jest za borok mentalny..Xabi sie nie bał obwiniać madryckie gwiazdeczki i mówic jak jest to został przez nich z hukiem wyebany.Ten to żeby się utrzymac na stołku chyba to sam wylewa na siebie kubeł pomyj raz za razem.


3

Na co będą narzekać jak przegrają? A) na sedziego B) na sedziego czy C) na sedziego?

2

Że oni za pysk ani jednej żółtej nie dostali...Tam każdy klapie dziobem bardziej jak kaczor Jerry.

0

Madrycioki na trybunach miny kwaśne jak Kwaśniewski jakiś.

1

Im bliżej końca meczu tym większa szansa na karne dla Realu.Tak,karne bo przecież przegrywają 0:1 a muszą wygrać.Kusi postawić :D

0

Ależ ta Fiorentina to jest bieda z nędzą.Moze jednak Raków ma jakieś szanse :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?