0

Turek grozny dzisiaj.

0

Spalony i faul na bramkarzu przede wszystkim.

1

Spokojnie kibice BVB to nie Legia żeby grozili swoim piłkarzom śmiercią nawet po takim meczu.

1

@Adran360 W punkt.

2

Karny jednak :)

1

BVB dwa lata temu finał LM,rok temu ćweirćfinał.Jak na takie wyprzedaże jak oni co roku w lato prowadzą to niezle.

7

Pavlidis dziś z hat-trickiem jakby co.

2

@Litman Ale jak widać w klubie panuje optymizm :D

0

Jeszcze tylko trzy-na spokojnie do zrobienia.

0

@Hosh Sprytnie :)

0

Ten Bischeck tak samo"dobry" jak i Akanji :)

0

@Gibbon_FCB Racja,bierz póki można.

0

Akanji to już jest wrak piłarza.

0

Kurde,ale mi szkoda Interu...
:D:D:D:D

0

@BARCA1899Messi Simeone miał szkolenie w Choroszczy tylko mało kto o tym wie.

0

No i materace w swoim stylu wślizgli sie do 1/8. 1 i 3 bramka z fartem.

1

10 atletikorzy w polu karnym i wez tu coś zrób chopie.

0

Król Julian do bazy.

1

@VamoSBarca88 To była jedna z tych rzeczy o których się fizjologom nie śniło.

0

Simeone znów choroszczański taniec przy linii po tej bramce.

5

Mignolet to powinien budkę z frytkami z majonezem otworzyć w Liege a nie do LM się pchać.Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.

0

Ten Ruggeri to taki kloc jak na LO że glowa mała.

1

Ale fuks materazzich.

3

No to co- Vanaken,Tzolis,2:0 do przerwy dla FC Brugge i rozchodzimy się ? :D

2

To co Inter dziś remontada a czarodziej znad Wisły z hat-trickiem ?

1

@MOLESTA Przy tak chorych cenach biletów jak obecnie to teraz powinien generować jakies 500-600 mln euro rocznie.

2

Zamiast meczu Realu z Benfiką czy Atalanty z BVB mamy jutro"partidazzo" Juve z Galatą gdzie już jest jest "po herbacie".

0

Czarodziej znad Wisły dziś wali hat-tricka potężnemu Bodo.

6

@PatrychoO A na Camp Nou uśmiechnięci Azjaci nucą "Barkę" na trybunach...

1

@Remi70 Fakt nie opinia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?