Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Turek grozny dzisiaj.
0
Spalony i faul na bramkarzu przede wszystkim.
1
Spokojnie kibice BVB to nie Legia żeby grozili swoim piłkarzom śmiercią nawet po takim meczu.
1
@Adran360 W punkt.
2
Karny jednak :)
1
BVB dwa lata temu finał LM,rok temu ćweirćfinał.Jak na takie wyprzedaże jak oni co roku w lato prowadzą to niezle.
7
Pavlidis dziś z hat-trickiem jakby co.
2
@Litman Ale jak widać w klubie panuje optymizm :D
0
Jeszcze tylko trzy-na spokojnie do zrobienia.
0
@Hosh Sprytnie :)
0
Ten Bischeck tak samo"dobry" jak i Akanji :)
0
@Gibbon_FCB Racja,bierz póki można.
0
Akanji to już jest wrak piłarza.
0
Kurde,ale mi szkoda Interu...
:D:D:D:D
0
@BARCA1899Messi Simeone miał szkolenie w Choroszczy tylko mało kto o tym wie.
0
No i materace w swoim stylu wślizgli sie do 1/8. 1 i 3 bramka z fartem.
1
10 atletikorzy w polu karnym i wez tu coś zrób chopie.
0
Król Julian do bazy.
1
@VamoSBarca88 To była jedna z tych rzeczy o których się fizjologom nie śniło.
0
Simeone znów choroszczański taniec przy linii po tej bramce.
5
Mignolet to powinien budkę z frytkami z majonezem otworzyć w Liege a nie do LM się pchać.Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.
0
Ten Ruggeri to taki kloc jak na LO że glowa mała.
1
Ale fuks materazzich.
3
No to co- Vanaken,Tzolis,2:0 do przerwy dla FC Brugge i rozchodzimy się ? :D
2
To co Inter dziś remontada a czarodziej znad Wisły z hat-trickiem ?
1
@MOLESTA Przy tak chorych cenach biletów jak obecnie to teraz powinien generować jakies 500-600 mln euro rocznie.
2
Zamiast meczu Realu z Benfiką czy Atalanty z BVB mamy jutro"partidazzo" Juve z Galatą gdzie już jest jest "po herbacie".
0
Czarodziej znad Wisły dziś wali hat-tricka potężnemu Bodo.
6
@PatrychoO A na Camp Nou uśmiechnięci Azjaci nucą "Barkę" na trybunach...
1
@Remi70 Fakt nie opinia.