Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I po co Galatasaray ten Osimhen za kilkadziesiąt milionów z gigantyczną pensją w dodatku...? Zamiast wzmocnić zespół 3-4 średniej klasy zawodnikami którzy podjęli by z Juventusem rekawicę.A tak co? Pstro a konkretnie biało-czarno w Stamule,raczej czarno nawet...
1
@Faro Tak.I dlatego przy karnym dreptał jak surykatkai.Nonszolancja kroczy przed upadkiem...
2
@mrboom Mógł po prostu spytać -"jak się wam powodzi" :D Ja tak zapytałem policjanta na meczu Śląska z Polonią w 1997 roku we Wrocławiu i od razu cała połowa meczu w "Starze" którego też ""Matysiakiem"nazywali spędzona za krnąbrność III-go stopnia. :)
0
Nonszolancja level hard przy tym karnym.
1
@Stinger_ To będzie taki Yamal wśród skoczków.
0
Emocje jak na grzybach a komentator Beinsports spazmów dostaje :D
0
Przecież faul byl na piłkarzu Termaliki a ten nad karnym dla żaboli się zastanawia...
0
A na Litwie to se na hali grajom i wszystkie som zadowolone:
https://vipleague.io/football/kauno-zalgiris-vs-fk-panevezys-streaming-link-1
0
@Kubajnos345 Co tu się spodziewać.Wszystko wszystkim ale te 3 karne dla Realu to już jest pierdolona przesada.Oni już żadnej moralności nie mają-walek w biały dzień w białych rękawiczkach.I jeszcze jednego karnego strzela taki placek przereklamowany jak Walwerde.Czas chyba odpocząć od futbolu i wrócić na hokejowa ścieżkę.
0
Taki dobry ten caly Carl z Bayernu jak ja przy tapetowaniu
0
Atletico Madryt nigdy nie było i nie będzie "wielkim" klubem.Może dobrym-wyolbrzymiając te określenie-ale na pewno nie wielkim.
0
Jutro przerabiamy Stal Rezszów na konfetti -z dystansem proszę na kacu jestem :)
0
Uczmy się od najlepszych ;)
0
@Mroziu Ja w tłusty czwartek to mogę i 20 pączków zjeść,tylko herbata musi być gorzka żeby mnie nie zmulilo.
0
@Filipem Też :)
3
Zelensky to za niedługo okaże się że jest większym łotrem jak Janukowycz.
1
@mrboom W końcu.Ja zawsze na IO i MŚ kibicuję Finlandii.Szkoda że Polski nie ma i polski hokej popadł w stagnację.Jest Łotwa,Włochy,Francja czy Szwajcaria których w latach 80-tych i na początku 90-tych łojiliśmy jak chcieliśmy.Pamiętam słynny mecz z Kanadą na IO w Calgary gdzie cudów w bramce dokonywał Gabriel Samolej i przegralismy tylko 0:1...Nostalgia :)Wtedy jeszcze gracz Podhala,potem przeszedł do Polonii Bytom i z miejsca został idolem kibiców w Bytomiu. Nostalgia...
1
@mordini123 Za bardzo nabiegł na piłkę.Pół kroku bliżej by był i wpada.
0
Za chwile napiszą że tankowiec który rozbił się w 1989 roku u wybrzeży Alaski naprawdę nazywał się EpsteinValdez dlatego musiał zatonąć...
4
Dali by już spokój z tym.Rzygac się chce.Z igły widły robią z tym Negreira.Nawet jak płacili za te raporty to jaki to miało wpływ na grę i wyniki Barcelony? Zwykły skauting,tyle że wśród sędziów.Opera mydlana jak dla mnie.
0
Byle nie Hertha w półfinale...
15
Brawo Como,brawo Cesc ! A Napoli bardzo dobrze za te wszystkie spierdo.one kupony na przestrzeni lat :)
0
@Eklerek W meczu Hertha -Freiburg też mogą być-właśnie Hertha wyrównała :)
1
Od dupy strony Chicago zaczęło.Bylo wpierw z Anką gadać.
0
Co oni gadają? W jakim filmie Linda gonił pociąg ???
1
Mamma mia....znaki.
1
Seko Fofana !!!
0
Przydałby by się taki Diomande w Barcelonie.W ostateczności może być Gonzalo Ignacio. ;)
0
Potrzebuje bramki i dwóch rożnych dla Porto aby kupon dalej żył na jutro.
0
@FcPortoFan1999 Ptaszyska rozumiem że to Benfika :D