0

Grosicki własnie przyprawil o wstrząs mózgu jakiegoś kibica siedzącego za bramką Widzewa.

1

@gumaz Powiem więcej-grałem nawet w okręgówce :)Więc znam te klimaty :D

0

@Rifek Dlatego ze przeczytałem to wydaje mi się że to był żartobliwy ton.

2

Unia Skierniweice zmierza do 1-szej ligi,po zwycięstwie ze Świtem w Szczecinie 3:2. jak sie nie mylę jeszcze na drugim poziomie rozgrywkowym nie grali.

4

Pamiętam w Toulouse bił bardzo dobrze rzuty wolne.No ale bez przesady,zresztą wydaje mi się ze to był bardziej żart słowny z jego strony.

1

@FcPortoFan1999 No niby boisko jest równe dla wszystkich,ale moim zdaniem to największe pilkarskie klamstwo.Wyobraz sobie Barcelonę,Porto czy Bayern grającą na takim klepisku jak w Szczecinie ze słabszym nawet rywalem-słabo to widzę. No ale to rzecz bardzo dyskusyjna :)

1

Te boisko-bo na pewno to nie stadion-tego Świtu Szczecin położone w szczerym polu to bardziej pod A-klasę pasuje niż do 2-giej ligi.

1

@FCBparasiempre Aha mówisz o piłkarzach z całej historii futbolu. No tak Butcher to był wojownik jakich mało(pamiętam jak grał z zakrwawionym bandażu w eliminacjach Italia 90 ze Szwecją).Gentile slabo pamiętam.Można byłoby tu jeszcze Roya Keana podciągnąć-chociaż on bardziej w kategorii brutal :)Jeszcze Sergio Batista i Jose Luis Brown-opoki defensywy argeńtyńskiej ;)

2

@FcPortoFan1999 Ok nie oglądałem całego meczu więc nie w temacie jestem :)

0

@FcPortoFan1999 Kiedy pomagali ? Czy to sarkazm może :)?

1

@FCBparasiempre Oj,długo nie będzie.I nie tylko w Barcelonie ale takze i w europejskim i światowym futbolu.Owszem jest dużo walczaków i charayzmatycznych piłkarzy ale ciężko mi tu na szybko kogoś do Carlesa chocby porównać.Jak mi coś przyjdzie do głowy napiszę tutaj :)

3

@FCBparasiempre Widzę pan nie próznujesz od samego rana :).Tak trzymać,miłego dnia :).

0

@FcPortoFan1999 No niestety...

1

@FcPortoFan1999 Może ty też dzisiaj trafisz ;)

1

@directedbyfcb Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale właśnie wykrakałeś ;)

2

@FcPortoFan1999 4:1 będzie ;)

1

Piast trochę podobna trzcionka strojów jak Barca w sezonie 20082009 :)

1

@FcPortoFan1999 No tak-teraz Pogoń Siedlce,po tym meczu Porto.Dla mnie też są Wielkie Dni jak Polonia i Barcelona grają w jednym dniu mecze po sobie :)

2

@WIKTORMASZTAFIAK Obie formy-meczymeczów-są poprawne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Michael24 Wiemy.I pamiętamy.

1

Lech na kogo nie trafi to raczej marne szanse.Raków z Rijekę może wyeliminować,bedą razcej faworytem.Z Fiorentiną to patrz wczoraj.

1

@Safrani Dziś piątek więc nie gotuj zupy warzywnej a dla podkreślenia zgody z Ruchem Chorzów zrób śląski żurek tzw.samotny. Do tego osobno kartofle z cebulką podsmażaną i masz 2 w 1.Polecam.

0

We wszelkiej prasie sportowej Mazurek już sprzedany na pniu :)

0

Wiedziałem że innoskóry karnego nie strzeli...

1

Karne w meczu Pilzno -Panathinaikos.

3

@Rastafarnianin A nawet z Lazio :)

2

@Bolton Jerzy"Jorg" Ziętek.

0

Tak 2:0 do przerwy i Fiora może się zes.ać :)

2

@Lionel_Messi10 Przeczytałem początek"Z dzis na jutro o 1 w nocy..." i myślałem że chodzi o zmianę czasu z zimowego na wiesne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?