Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grosicki własnie przyprawil o wstrząs mózgu jakiegoś kibica siedzącego za bramką Widzewa.
1
@gumaz Powiem więcej-grałem nawet w okręgówce :)Więc znam te klimaty :D
0
@Rifek Dlatego ze przeczytałem to wydaje mi się że to był żartobliwy ton.
2
Unia Skierniweice zmierza do 1-szej ligi,po zwycięstwie ze Świtem w Szczecinie 3:2. jak sie nie mylę jeszcze na drugim poziomie rozgrywkowym nie grali.
4
Pamiętam w Toulouse bił bardzo dobrze rzuty wolne.No ale bez przesady,zresztą wydaje mi się ze to był bardziej żart słowny z jego strony.
1
@FcPortoFan1999 No niby boisko jest równe dla wszystkich,ale moim zdaniem to największe pilkarskie klamstwo.Wyobraz sobie Barcelonę,Porto czy Bayern grającą na takim klepisku jak w Szczecinie ze słabszym nawet rywalem-słabo to widzę. No ale to rzecz bardzo dyskusyjna :)
1
Te boisko-bo na pewno to nie stadion-tego Świtu Szczecin położone w szczerym polu to bardziej pod A-klasę pasuje niż do 2-giej ligi.
1
@FCBparasiempre Aha mówisz o piłkarzach z całej historii futbolu. No tak Butcher to był wojownik jakich mało(pamiętam jak grał z zakrwawionym bandażu w eliminacjach Italia 90 ze Szwecją).Gentile slabo pamiętam.Można byłoby tu jeszcze Roya Keana podciągnąć-chociaż on bardziej w kategorii brutal :)Jeszcze Sergio Batista i Jose Luis Brown-opoki defensywy argeńtyńskiej ;)
2
@FcPortoFan1999 Ok nie oglądałem całego meczu więc nie w temacie jestem :)
0
@FcPortoFan1999 Kiedy pomagali ? Czy to sarkazm może :)?
1
@FCBparasiempre Oj,długo nie będzie.I nie tylko w Barcelonie ale takze i w europejskim i światowym futbolu.Owszem jest dużo walczaków i charayzmatycznych piłkarzy ale ciężko mi tu na szybko kogoś do Carlesa chocby porównać.Jak mi coś przyjdzie do głowy napiszę tutaj :)
3
@FCBparasiempre Widzę pan nie próznujesz od samego rana :).Tak trzymać,miłego dnia :).
0
@FcPortoFan1999 No niestety...
1
@FcPortoFan1999 Może ty też dzisiaj trafisz ;)
1
@directedbyfcb Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale właśnie wykrakałeś ;)
2
@FcPortoFan1999 4:1 będzie ;)
1
Piast trochę podobna trzcionka strojów jak Barca w sezonie 20082009 :)
1
@FcPortoFan1999 No tak-teraz Pogoń Siedlce,po tym meczu Porto.Dla mnie też są Wielkie Dni jak Polonia i Barcelona grają w jednym dniu mecze po sobie :)
2
@WIKTORMASZTAFIAK Obie formy-meczymeczów-są poprawne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Michael24 Wiemy.I pamiętamy.
1
Lech na kogo nie trafi to raczej marne szanse.Raków z Rijekę może wyeliminować,bedą razcej faworytem.Z Fiorentiną to patrz wczoraj.
1
@Safrani Dziś piątek więc nie gotuj zupy warzywnej a dla podkreślenia zgody z Ruchem Chorzów zrób śląski żurek tzw.samotny. Do tego osobno kartofle z cebulką podsmażaną i masz 2 w 1.Polecam.
0
We wszelkiej prasie sportowej Mazurek już sprzedany na pniu :)
0
Wiedziałem że innoskóry karnego nie strzeli...
1
Karne w meczu Pilzno -Panathinaikos.
3
@Rastafarnianin A nawet z Lazio :)
2
@Bolton Jerzy"Jorg" Ziętek.
0
Tak 2:0 do przerwy i Fiora może się zes.ać :)
2
@Lionel_Messi10 Przeczytałem początek"Z dzis na jutro o 1 w nocy..." i myślałem że chodzi o zmianę czasu z zimowego na wiesne :D