0

Serial "Ołowiane dzieci"jak dla mnie top.Role Joanny Kulig, Michała Żurawskiego,Kingi Preis,Agaty Kuleszy czy Mariana Dziędziela- który brawurowo zagrał postać Jerzego Ziętka-wybitne.Sam pamiętam z dzieciństwa-choc było to dużo,dużo później od czasów przedstawionych w serialu-problem ołowicy na Górnym Śląsku. Jakieś 5 km ode mnie była huta i koksownia Bobrek.Koksownia działa do dziś i w letnie noce widzę z okna czerwoną łunę nad nią i kłęby dymu...

4

Gratulacje dla Finów za brąz w hokeju.Zawsze na wszelkich turniejach trzymałem za nich kciuki- oczywiście zaraz za Polską.

2

Ale ten stadion tam kurna żyje,a u nas co mecz to stypa w wykonaniu uśmiechniętych azjatów...

0

@kuz A właśnie się zastanawiałem co on im tam pluje do ucha.

6

No to teraz dwa karne w drugą stronę i skończy się jak zawsze.

0

@Pablozeusz :D Też o tym pomyślałem.

0

Carvajal? Ponoć mieli go wypchnąć w tym okienku.

3

Como w LM ? Jestem za :)

1

"Joga bonito productions from polisch extrakalasa"-takie słowa padły w Beinsports przed chwilą w meczu Raków-Termalika po efektownym-bądz co bądz-zagraniu któregoś z zawodników Rakowa :)

0

Ale babol obrony Wisły i fuksiarski gol WieCzystej...

0

Daleko mi do Wisły ale mam nadzieję że dziś wybiją Wieczystej futbol z głowy-takie 4- 5:0.Conajmniej.

0

Obrona Częstochowy-przepraszam,Lublina.

1

@Safrani Jak kwota jakaś nie groteskowa,to wato by za niego skasować parę złotych. LK konferencji już the end,a jak maja zdobyć mistrza to i bez niego sobie poradzą.

2

Bardzo karkołomny zakład w Fortunie-"Lech strzeli gola w obydwu połowach w meczu z KUPs-TAK -2.70. Chyba mało kto się skusi.

1

@Fog_W_1899 Majdan z polecenia Dody pewnie.

1

Kane nie.To juz lepiej Thuram.Młodszy i jeszcze perspektywiczny a Kane już się nie rozwija.Abstrahując od faktu ze to kompletne brednie wyborcze.

0

"Będzie 15 minut dla naszego czarodzieja znad Wisły" No coz -jaki kraj taki czarodziej :)

2

@blakkudium @Kgorecki2500 Witam panów w klubie :D

0

@priest9999 Fakt babol,zapomniałem o Szwedach.Dzieki za poprawienie mnie.

1

Przy remisie-mowa o hokeju na IO-jest 5 min dogrywki czy od razu karne?

1

Czesi zawsze byli w TOP 5 światowego hokeja-razem z Kanadą,Rosją,USA i Finlandią. Więc można tu mówić o małej niespodziance ale na pewno nie o sensacji.Sensacją jest to że Czesi przegrywają z Helwetami.

1

No rzeczywiście trochę dobry ten Gordon tak jak niektórzy twierdzą. :)

1

Jakie obelgi ? Chyba w jego tępej głowie.A nawet jak były-to po takiej zbereznej cieszynce w kierunku kibiców Benfiki to można powiedzieć że są to kryształowi ludzie o nieskazitelnym charakterze.Niech się cieszy że tam tylko jakaś 5-cio gramowa zapalniczka i parę plastikowych butelek poleciało w jego kierunku po czymś tak obrazliwym i odrażającym.Człowiek z faweli wyjdzie,fawela z człowieka nigdy albo kto się ci.lem urodził to kanarkiem nie zdechnie.

3

Nie no największa konfitura w historii futbolu.Plus największy prowokator."To nie jest człowiek,to jest wieprz"-mój swiętej pamięci wujek anno domini 2024.

0

Zawsze śmieszy jak Turek z Realu jest mega zdziwiony ze piłka po jego strzale nie wpadła do siatki.

1

@partymaker No niech będzie że Yoana Bonny.Zwykła literówka.

6

5:2,Galata pozamiatała fiaciarzami,zwracam honor.Niechciany i wypchany z Bayernu Sascha Boey z bramką.Podoba mnie się to.

1

@Kgorecki2500 No i jeszcze szlachetną substancję można zrobic :D

1

@Arden Też fajnie by było ale wolałbym Yonna Bony.Młodszy i tańszy.

1

@majkiii Micky van de Ven,Szoboszlai i Yoann Bony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?