Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Do Rzeszowa albo Dębicy najlepiej :D
1
@NeroTFP1 Coś w tym jest :D
1
@FcPortoFan1999 Teraz będzie "lepiej"-każą się piłkarzom samym pobić :D
1
@RozowaPantera Nie płacz warszawski lwie
z żalu co serce rwie
nie płacz warszawski lwie
bo w 1-szej lidze nie jesy zle !
P.S. Zamiast lwa miało być inne zwierzątko,ale ban mi niemiły :D
0
Ale Schalke zmaściło niestety...
1
@michaleu Jedyna słuszna decyzja która z pewnością się obroni.
6
Schalke i Edin Dżeko wracają do Bundesligi :)Jeszcze trochę grania zostało ale już jest blisko,coraz bliżej ;)
5
@FCBparasiempre Mój idol kiedyś.On I Manuel Amoros,bo też grałem na bocznej obronie.W sumie bardziej na LO mimo że byłem prawonożny :)
1
Wisła miała wczoraj masę szczęścia i Kuziuemke.Jednakowoz boję się że ten chłopak nie powącha extrklasy w barwach Wisły.Piekny Jarosław w lato zobaczy bańkę albo nie daj Boże półtora i przehandluje go do jakiej Monzy czy innej Salernitany.
1
@Hosh Nie poradził sobie z presją własnego nazwiska. Bywa.
1
@July_6_BcN To są hologramy :D
1
@Andi18 Kiedyś im zazdrościlem Hugo Sancheza.
1
Po dzisiejszym meczu Korony widać że Legia nie jest słaba tylko tragiczna.
0
Zagłębie Lubin okradzione z karnego.
1
Jutro GKS Tychy Łukasza Piszczka jedzie w Krakowie Wisłę.Milej nocy wszystkim.
1
@Safrani No dokładnie.My w.w.koks zrzucaliśmy z ochotą i na ochotnika bo na lekcjach się nie było :).Teraz za grabienie liści nawet na terenie szkoły byłyby zbiorowe pozwy od rodziców za wykorzystywanie dzieci :D
2
@kubix05 Domki dla ptaków,karmniki,grabienie liści na jesień przed szkołą,w starszych klasach(7-8) pomaganie woznemu w zrzucaniu koksu do kotłowni,robienie czekolady a raczej wyrobów czekoladopodobnych itd,itp.Wesoło było :)
1
@Consigliere Trafimy na Real.Real Sociedad San Sebastian.
1
Nie dość że kupony przepalone to jeszcze nawet dogrywki czy karnych w jednym i drugim meczu.Baskowie zasrani ! :D
0
Alaves vs Barcelona w finale PK.
1
@Arden Tony Adams. I tu nie ma żadnej debaty.
1
@BojanKriKicz Real madryt parzy z jednej torebki 8 herbat.
3
Serio ktoś głosował na na przegrany z Sociedad mecz w kontekście najlepszego występu Barcy w styczniu ? Duże XD.
2
@JimMorrisonFCB W punkt.Z Martina jeszcze będzie kozak przez duże K.
0
Cieszy zwycięstwo ale chapeu bas dla Albacete.
0
Ale jaja jak berety...
0
@Filipem Tak,reaktywacja part 3.
0
Śmiem twierdzić że w obecnym Realu Jesus Vallejo radziłby sobie dużo lepiej niż Huijsen.
5
@Lucerfi I opiniami na temat tabletek na nadciśnienie się wymieniać:)
0
@takisobiektos Może będzie drugim Monfilsem :).