0

@FcPortoFan1999 Do Rzeszowa albo Dębicy najlepiej :D

1

@NeroTFP1 Coś w tym jest :D

1

@FcPortoFan1999 Teraz będzie "lepiej"-każą się piłkarzom samym pobić :D

1

@RozowaPantera Nie płacz warszawski lwie
z żalu co serce rwie
nie płacz warszawski lwie
bo w 1-szej lidze nie jesy zle !
P.S. Zamiast lwa miało być inne zwierzątko,ale ban mi niemiły :D

0

Ale Schalke zmaściło niestety...

1

@michaleu Jedyna słuszna decyzja która z pewnością się obroni.

6

Schalke i Edin Dżeko wracają do Bundesligi :)Jeszcze trochę grania zostało ale już jest blisko,coraz bliżej ;)

5

@FCBparasiempre Mój idol kiedyś.On I Manuel Amoros,bo też grałem na bocznej obronie.W sumie bardziej na LO mimo że byłem prawonożny :)

1

Wisła miała wczoraj masę szczęścia i Kuziuemke.Jednakowoz boję się że ten chłopak nie powącha extrklasy w barwach Wisły.Piekny Jarosław w lato zobaczy bańkę albo nie daj Boże półtora i przehandluje go do jakiej Monzy czy innej Salernitany.

1

@Hosh Nie poradził sobie z presją własnego nazwiska. Bywa.

1

@July_6_BcN To są hologramy :D

1

@Andi18 Kiedyś im zazdrościlem Hugo Sancheza.

1

Po dzisiejszym meczu Korony widać że Legia nie jest słaba tylko tragiczna.

0

Zagłębie Lubin okradzione z karnego.

1

Jutro GKS Tychy Łukasza Piszczka jedzie w Krakowie Wisłę.Milej nocy wszystkim.

1

@Safrani No dokładnie.My w.w.koks zrzucaliśmy z ochotą i na ochotnika bo na lekcjach się nie było :).Teraz za grabienie liści nawet na terenie szkoły byłyby zbiorowe pozwy od rodziców za wykorzystywanie dzieci :D

2

@kubix05 Domki dla ptaków,karmniki,grabienie liści na jesień przed szkołą,w starszych klasach(7-8) pomaganie woznemu w zrzucaniu koksu do kotłowni,robienie czekolady a raczej wyrobów czekoladopodobnych itd,itp.Wesoło było :)

1

@Consigliere Trafimy na Real.Real Sociedad San Sebastian.

1

Nie dość że kupony przepalone to jeszcze nawet dogrywki czy karnych w jednym i drugim meczu.Baskowie zasrani ! :D

0

Alaves vs Barcelona w finale PK.

1

@Arden Tony Adams. I tu nie ma żadnej debaty.

1

@BojanKriKicz Real madryt parzy z jednej torebki 8 herbat.

3

Serio ktoś głosował na na przegrany z Sociedad mecz w kontekście najlepszego występu Barcy w styczniu ? Duże XD.

2

@JimMorrisonFCB W punkt.Z Martina jeszcze będzie kozak przez duże K.

0

Cieszy zwycięstwo ale chapeu bas dla Albacete.

0

Ale jaja jak berety...

0

@Filipem Tak,reaktywacja part 3.

0

Śmiem twierdzić że w obecnym Realu Jesus Vallejo radziłby sobie dużo lepiej niż Huijsen.

5

@Lucerfi I opiniami na temat tabletek na nadciśnienie się wymieniać:)

0

@takisobiektos Może będzie drugim Monfilsem :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?