Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten Dro to ma jakieś azjatycki korzenie?
1
Atletico zrobiło swoje więc po meczuj. Teraz w 9-ciu w swoim polu karnym i Sorlothowanie do końca meczu.
2
@FcPortoFan1999 "Jak ja bym wiedział że ktoś się ułożył ułożył to by mu łeb urwał ku.wa.Taka jest sprawa,dziękuję" :D
1
@FCBparasiempre Ma zadatki na to by zostać 9-tka na miarę Batistuty,Cavaniego czy Balotellego w najlepszej wersji.Swietne warunki fizyczn, genialna motoryka-zwłaszcza szybkość czy przyśpieszenie i wyskok-do tego gibki i zwinny (jak to neger|),z dobrym strzałem.Jak nim dobrze pokierować to może za 2-3 lata wciągnąć nosem takiego Isaka czy Gyokeresa.
1
@FCBparasiempre Nazbierać/zaoszczędzić 40 milionów euro żeby kupić Yoanna Bony z Interu Mediolan. :)
1
Krótka piłka-Lewy po sezonie dzięki i na ra.Szporować 4 klocki na Yoana Bonny i po sprawie.
2
@Giwera Ale Bayern go nie doceniał i wychamował jego rozwój bo woleli wtedy podstarzałych Makaaya i Zicklera czy przereklamowanego Pizzaro.To był śmieszny Bayern pod batutą śmiesznego Magatha z dziadkami Kahnem,Linke,Lizarazu czy groteskowym łamagą Jeremisem.
0
@MiloszFCB1899 Za darmo bym nie chciał ,kretynka i egocentryczka za pieniądze tatusia straszna.Bałbym się tą głupotą i próżnością zarazić płciowo.Aktorka ze spalonego teatru jakby nie kasa starych to by w teatrze w Pcimiu żadnej roli nie załapała,taki to ""talent"" aktorski...
2
@loswariatofano On powinien miec ksywę "Mr.Penalty".To jest nienormalne że tyle bramek ma zdobytych z rzutów karnych z których może jedynie 50-55 % jest słusznie dydyktowanych dla śmietankowych.
1
PSV Eindhoven to bęcwały straszne.
2
@FCBparasiempre Inaczej mówiąc szczytowy,najlepszy okres w karierze ;)
1
@FcPortoFan1999 Dokładnie tak:)
1
@Martwy Najlepszy na świecie w swoim prime:).
4
Dla nocnych Marków-na TVP Seriale leci"Piłkarski Poker".Oglądam chyba 30 raz :)
2
Juz za parę dni,za dni parę
Wezmiesz szalik swój no i race
Przywitania kilka słów
Polska ligo witaj znów !
1
@Metalowy14 "PSG ligę mistrzów wygrało z wysokim napastnikiem? Nie."
A Goncalo Ramos ? ;) Przecież nie ułomek-185 cm.
1
"Historia La Masii aż nadto często pokazuje, że wyjście z tej bańki w młodym wieku kończy się dla talentów źle." Dokładnie,przykładem najlepszym są tu Halilovic czy Xabi Simons.
1
1.82 cm wzrostu.Ale 18 lat więc może "dobije" do 1.85. czy 1.87 co byłoby idealnym wzrostem jak na 9-tke.My musimy mieć napastnika co będzie walkę o górne piłki wygrywał -czyli 1.85 conajmniej z dobrym wyskokiem co jest kluczowe przy bardzo fizycznej dziś piłce.Dlatego trzeba w lato zrobić wszystko by za Lewego ściągnąć Yoana Bony a nie jakiegos Alvareza co ma 1.70 w kapeluszu.Alvarez może grać jako tzw.mediapunta co najwyżej.
2
@Giwera 16:50-17:25-menu zarąbiste :D
3
@Safrani Dziś bramka z karnego.Dzięki temu remisowi Brann ma dalej szanse na awans do fazy pucharowej LE.
0
@Criss18Barca Łukasz Tomczyk już działa :) Jak nie lubię Rakowa tak z Łukaszem za kierownicą tego klubu życzę im mistrzowstwa.
0
@Popitek12 "...strzelić gola w fazie pucharowej mundialu, wygrać premier league i ligę mistrzów, wygrać jakiś turniej na pustyni...".Wszystko zależy od tego po ile grasz połowę meczu w FIF-ie.3 i pół dnia + nocki,jest to do zrobienia.
0
Samu ty gamoniu !
2
@Giwera Albo starsze czasy jak zdobywali Puchar UEFA w 1997-Lehman,Wilmots,Latal i Martin Max z którym miałem okazją pić piwo bo pochodzi z wiejskiej dzielnicy Bytomia-Górnki.Tak samo zresztą jak józef Wandzik. Obaj zaczynali karierę w Rodle Górniki :)
3
@DawidekFCB Ja tez w FIF-ie 14 ale bez sukcesów.Utrzymanie po barażach i mnie zwolnili :D
2
@Hawajczyk Może jednak ten Araujo wróci na właściwe tory ? Oby.
3
Wszystko git.Jak wygramy z Kopenhagą jesteśmy w 8-ce,bo ktoś z dwójki PSG-Newcastle musi stracić pkt.Po drugie Chelsea gra na Napoli walczącym o awans do TOP 24.Więc wszystko zależy od nas :)
1
Odmówmy 10-tkę różańca w intencji Araujo.
1
Lewy już 107 bramek w LM.
1
Spokojnie zaraz wynajdą że Lewy noga za wysoko.