1

Ten Dro to ma jakieś azjatycki korzenie?

1

Atletico zrobiło swoje więc po meczuj. Teraz w 9-ciu w swoim polu karnym i Sorlothowanie do końca meczu.

2

@FcPortoFan1999 "Jak ja bym wiedział że ktoś się ułożył ułożył to by mu łeb urwał ku.wa.Taka jest sprawa,dziękuję" :D

1

@FCBparasiempre Ma zadatki na to by zostać 9-tka na miarę Batistuty,Cavaniego czy Balotellego w najlepszej wersji.Swietne warunki fizyczn, genialna motoryka-zwłaszcza szybkość czy przyśpieszenie i wyskok-do tego gibki i zwinny (jak to neger|),z dobrym strzałem.Jak nim dobrze pokierować to może za 2-3 lata wciągnąć nosem takiego Isaka czy Gyokeresa.

1

@FCBparasiempre Nazbierać/zaoszczędzić 40 milionów euro żeby kupić Yoanna Bony z Interu Mediolan. :)

1

Krótka piłka-Lewy po sezonie dzięki i na ra.Szporować 4 klocki na Yoana Bonny i po sprawie.

2

@Giwera Ale Bayern go nie doceniał i wychamował jego rozwój bo woleli wtedy podstarzałych Makaaya i Zicklera czy przereklamowanego Pizzaro.To był śmieszny Bayern pod batutą śmiesznego Magatha z dziadkami Kahnem,Linke,Lizarazu czy groteskowym łamagą Jeremisem.

0

@MiloszFCB1899 Za darmo bym nie chciał ,kretynka i egocentryczka za pieniądze tatusia straszna.Bałbym się tą głupotą i próżnością zarazić płciowo.Aktorka ze spalonego teatru jakby nie kasa starych to by w teatrze w Pcimiu żadnej roli nie załapała,taki to ""talent"" aktorski...

2

@loswariatofano On powinien miec ksywę "Mr.Penalty".To jest nienormalne że tyle bramek ma zdobytych z rzutów karnych z których może jedynie 50-55 % jest słusznie dydyktowanych dla śmietankowych.

1

PSV Eindhoven to bęcwały straszne.

2

@FCBparasiempre Inaczej mówiąc szczytowy,najlepszy okres w karierze ;)

1

@FcPortoFan1999 Dokładnie tak:)

1

@Martwy Najlepszy na świecie w swoim prime:).

4

Dla nocnych Marków-na TVP Seriale leci"Piłkarski Poker".Oglądam chyba 30 raz :)

2

Juz za parę dni,za dni parę
Wezmiesz szalik swój no i race
Przywitania kilka słów
Polska ligo witaj znów !

1

@Metalowy14 "PSG ligę mistrzów wygrało z wysokim napastnikiem? Nie."
A Goncalo Ramos ? ;) Przecież nie ułomek-185 cm.

1

"Historia La Masii aż nadto często pokazuje, że wyjście z tej bańki w młodym wieku kończy się dla talentów źle." Dokładnie,przykładem najlepszym są tu Halilovic czy Xabi Simons.

1

1.82 cm wzrostu.Ale 18 lat więc może "dobije" do 1.85. czy 1.87 co byłoby idealnym wzrostem jak na 9-tke.My musimy mieć napastnika co będzie walkę o górne piłki wygrywał -czyli 1.85 conajmniej z dobrym wyskokiem co jest kluczowe przy bardzo fizycznej dziś piłce.Dlatego trzeba w lato zrobić wszystko by za Lewego ściągnąć Yoana Bony a nie jakiegos Alvareza co ma 1.70 w kapeluszu.Alvarez może grać jako tzw.mediapunta co najwyżej.

2

@Giwera 16:50-17:25-menu zarąbiste :D

3

@Safrani Dziś bramka z karnego.Dzięki temu remisowi Brann ma dalej szanse na awans do fazy pucharowej LE.

0

@Criss18Barca Łukasz Tomczyk już działa :) Jak nie lubię Rakowa tak z Łukaszem za kierownicą tego klubu życzę im mistrzowstwa.

0

@Popitek12 "...strzelić gola w fazie pucharowej mundialu, wygrać premier league i ligę mistrzów, wygrać jakiś turniej na pustyni...".Wszystko zależy od tego po ile grasz połowę meczu w FIF-ie.3 i pół dnia + nocki,jest to do zrobienia.

0

Samu ty gamoniu !

2

@Giwera Albo starsze czasy jak zdobywali Puchar UEFA w 1997-Lehman,Wilmots,Latal i Martin Max z którym miałem okazją pić piwo bo pochodzi z wiejskiej dzielnicy Bytomia-Górnki.Tak samo zresztą jak józef Wandzik. Obaj zaczynali karierę w Rodle Górniki :)

3

@DawidekFCB Ja tez w FIF-ie 14 ale bez sukcesów.Utrzymanie po barażach i mnie zwolnili :D

2

@Hawajczyk Może jednak ten Araujo wróci na właściwe tory ? Oby.

3

Wszystko git.Jak wygramy z Kopenhagą jesteśmy w 8-ce,bo ktoś z dwójki PSG-Newcastle musi stracić pkt.Po drugie Chelsea gra na Napoli walczącym o awans do TOP 24.Więc wszystko zależy od nas :)

1

Odmówmy 10-tkę różańca w intencji Araujo.

1

Lewy już 107 bramek w LM.

1

Spokojnie zaraz wynajdą że Lewy noga za wysoko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?