Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@mmaciass Też mam wrażenie że trochę nonszalancko gra ostatnio.Oby Flicka go ogarnął w tym aspekcie gry,musi dojrzeć pod tym względem.
1
Lamine gasi światło.
0
@Azi Dlatego mają mydło w płynie w koszyczkach zamontowanych na wysokości klatki piersiowej żeby nikt się schylać nie musiał.
0
Stąpamy po cienkim lodzie.
0
Właśnie włączyłem,nie dziękujcie.
2
Nie chcę być złym prorokiem ale będą ciężary....
0
Milan w lekkich tarapatach.
1
Komentarz usunięty
0
Jego brat ,ten Felix to grube beztalencie które jechało na plecach słynnego brata.W Werderze grał za nazwisko kosztem dużo lepszych zawodników.
0
@Silencee09 Średnie czyli dobre cytując klasyka.
2
@Safrani No Interu to tez nie darzę sympatią delikatnie rzecz ujmując.Podobno Widzew dogadany z Kornvigiem? Ma zagrać mecz LK z Midtyjland 22 stycznia i po tym spotkaniu przylatuje do Lodzi.Ale pewnie już to wiesz.
1
@Szklaner Abstrachując od Realu jedna z wielu kultowych scen tego zacnego serialu:) "I żeś nawet raz powiedział że jest złamany ch.j" :D
4
Ten Milan to co 3 dni teraz gra :)Szkoda że tyle punktów pogubili,zwłaszcza u siebie z Genoą.Życze im mistrzowstwa.Ale ogólnie wszyscy byle nie Juventus :)
1
"Totalna klęska" ?Marca się myli.Totalna klęska to będzie jak trzeba będzie grać eliminacje do LE co w tym małpim cyrku jest bardzo możliwe.
1
@escarabajo Brahim Diaz.
0
Koncertowo te karne spierdoli.i Nigeryjczycy.Niestety Maroko w finale.A liczyłem na finał Senegal -Nigeria.Ale Real dał dziś dużo uciechy,nie można mieć wszystkiego. Dobrej nocy wszystkim.
0
@Czarny19 No coś w tym jest ale nie czarnowidz dzisiaj ;)
0
Calvin Bassey w letnim okienku.Może grać na ŚO i LO. Za 30-35 baniek myślę że Fulham się zgodzi.
1
@Remi70 Pamiętamy.
3
@krycha2201 To jest tzw.kreatywna taktyka długofalowa :D
0
@JanuszKorwinMikke W Liverpoolu był calkiem niezły jak mam być szczery.Ale to bylo18 lat temu :)
2
Czas odpalić laptopa i kibicować Nigeryjczykom na strumyku.
1
@totalcrack To masz jak w banku :D
3
Jutro ruszam w FIFI-e z karierą Albacete :)
1
Spokojnie jeszcze z 5 min doliczy.
2
Chińczyk z bramką i Bayern prowadzi niestety.
0
Mega talent Lenart Karl wchodzi.Blady strach padł na zawodników FC Koln.
1
@Kessie Bedziesz rzygoł wtedy ? :D
1
"Pachołek" cały na czarno drepcze przy lini z rekami w kieszeniach z posępną miną.Wymowne.
1
@FcPortoFan1999 To chyba ironia była :)