4

@mmaciass Też mam wrażenie że trochę nonszalancko gra ostatnio.Oby Flicka go ogarnął w tym aspekcie gry,musi dojrzeć pod tym względem.

1

Lamine gasi światło.

0

@Azi Dlatego mają mydło w płynie w koszyczkach zamontowanych na wysokości klatki piersiowej żeby nikt się schylać nie musiał.

0

Stąpamy po cienkim lodzie.

0

Właśnie włączyłem,nie dziękujcie.

2

Nie chcę być złym prorokiem ale będą ciężary....

0

Milan w lekkich tarapatach.

1

Komentarz usunięty

0

Jego brat ,ten Felix to grube beztalencie które jechało na plecach słynnego brata.W Werderze grał za nazwisko kosztem dużo lepszych zawodników.

0

@Silencee09 Średnie czyli dobre cytując klasyka.

2

@Safrani No Interu to tez nie darzę sympatią delikatnie rzecz ujmując.Podobno Widzew dogadany z Kornvigiem? Ma zagrać mecz LK z Midtyjland 22 stycznia i po tym spotkaniu przylatuje do Lodzi.Ale pewnie już to wiesz.

1

@Szklaner Abstrachując od Realu jedna z wielu kultowych scen tego zacnego serialu:) "I żeś nawet raz powiedział że jest złamany ch.j" :D

4

Ten Milan to co 3 dni teraz gra :)Szkoda że tyle punktów pogubili,zwłaszcza u siebie z Genoą.Życze im mistrzowstwa.Ale ogólnie wszyscy byle nie Juventus :)

1

"Totalna klęska" ?Marca się myli.Totalna klęska to będzie jak trzeba będzie grać eliminacje do LE co w tym małpim cyrku jest bardzo możliwe.

1

@escarabajo Brahim Diaz.

0

Koncertowo te karne spierdoli.i Nigeryjczycy.Niestety Maroko w finale.A liczyłem na finał Senegal -Nigeria.Ale Real dał dziś dużo uciechy,nie można mieć wszystkiego. Dobrej nocy wszystkim.

0

@Czarny19 No coś w tym jest ale nie czarnowidz dzisiaj ;)

0

Calvin Bassey w letnim okienku.Może grać na ŚO i LO. Za 30-35 baniek myślę że Fulham się zgodzi.

1

@Remi70 Pamiętamy.

3

@krycha2201 To jest tzw.kreatywna taktyka długofalowa :D

0

@JanuszKorwinMikke W Liverpoolu był calkiem niezły jak mam być szczery.Ale to bylo18 lat temu :)

2

Czas odpalić laptopa i kibicować Nigeryjczykom na strumyku.

1

@totalcrack To masz jak w banku :D

3

Jutro ruszam w FIFI-e z karierą Albacete :)

1

Spokojnie jeszcze z 5 min doliczy.

2

Chińczyk z bramką i Bayern prowadzi niestety.

0

Mega talent Lenart Karl wchodzi.Blady strach padł na zawodników FC Koln.

1

@Kessie Bedziesz rzygoł wtedy ? :D

1

"Pachołek" cały na czarno drepcze przy lini z rekami w kieszeniach z posępną miną.Wymowne.

1

@FcPortoFan1999 To chyba ironia była :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?