0

"Zobaczymy, czy SYMPATYCZNY SZKOLENIOWIEC zdecyduje się na zmianę obsady bramki." Serio sympatyczny szkoleniowiec ? :D Ale z was trefnisie :)



1

Trzeba do lata zebrać 40-50 baniek na tego Yoana Bony z Interu.

0

@patrykzmc2000 Bilbało,trzymajmy się poprawnej wersji.

0

Sprytnie z jego strony.

3

@Munio Unai Simon.

:D

0

Bernal po takiej kontuzji bez stabilizatora czy nawet zwykłego ściągacza pomyka.Szacunek.Ja po powrocie na boisko po zerwaniu ACL grałem jeszcze czynnie 6-7 lat i ani jednego meczu z "gołym" kolanem.

1

Na bandach reklamowych FSO. To jeszcze Polonezy produkują?

0

Glory,Glory Man United.

0

Serio Olmo i Yaml na 20 minut przy takim wyniku ?!

0

@kuz Według nich przed Barcą każdy nogi rozkłada a z Realem każdy gra życiowkę.

0

@miladi Pozamiatane ,a chciałoby się zobaczyć jakiś meczyk z emocjami do 90 minuty.A na Barcę spozierać w oknie.

0

@Filipem Mam takie same odczucia.

1

Każdy głupek bije w słupek.Do Sanceta pasuje to okuratnie.

0

No cóż po przerwie czas się przełączyć na Lazio albo inny Fulham.

1

Unai Simon-kapitalna forma w 2 ostanich meczach z Barceloną.

1

@Vegeta88 Złe info.Na Ryainaira to by go było stać ale miał wracać Wizzair-em więc woli zabrać się z Barcą.

1

I bardzo dobrze,najlepiej niech cały mecz odpocznie i zagra dopiero w 2-giej połowie finału z Atletico.

0

Czyli wzmocnienie dla Bilbała.

1

@FCBparasiempre Zinedine Zidane ma algierskie korzenie ale wybrał grę dla Francji.Jego syn Luca miał małe szansę na grę dla Francuzów,dlatego właśnie dzięki tym korzeniom może reprezentować Algerię.

0

@Andy19 Mój kolega ze Szombierek,Krzysiek.Ale nazwiska i adresu nie mogę podać bo RODO przecież.

0

@Faro A Inka sie liczy? Bo przez nadciśnienie musiałem zrezygnować z prawdziwej kawy i zastąpić ją Inką właśnie.Pijam z 3-4 razy na dzień tak jak pijałem prawdziwą kawę.

1

Coś czuję ze Luca Zidane będzie bochaterem serii rzutów karnych w meczu Algierii z DR Kongo.

2

@FcPortoFan1999 Racja 100% .

3

@FcPortoFan1999 Jestem za,jak najbardziej.

4

@FCBparasiempre Jeden z najwybitniejszych trenerów w historii niewątpliwie.Pamiętam jego ZSRR-choć w tamtych czasach reprezentacja ta u mało kogo budziła sympatię, to oddzielając politykę od sportu była to świetna ekipa(tak samo jak Dynamo Kijów),I na Mexico 86 i EURO 88 przede wszystkim to była druzyna naszpikowana wieloma świetnymi graczami jak Zawarow,Biełanow,Michajliczenko czy Dasajew w bramce.

0

@prodigy W sumie Kounde przychodził do Barcy z Sevilli jako stoper,więc będzie można w takim przypadku nazwać to powrotem do korzeni.

3

@Kapitan hawk Do Piekar Śląskich bardziej zapraszam .Cz-wa już wyszła z mody :)

1

Leje w tym Maroku jak z cebra a tam nawet pół zadaszonego stadionu chyba nie ma.

1

Kułcze nie wiedziałem że Lookman jest Nigeryjczykiem a Iwobi jeszcze gra gdziekolwiek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?