Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Zobaczymy, czy SYMPATYCZNY SZKOLENIOWIEC zdecyduje się na zmianę obsady bramki." Serio sympatyczny szkoleniowiec ? :D Ale z was trefnisie :)
1
Trzeba do lata zebrać 40-50 baniek na tego Yoana Bony z Interu.
0
@patrykzmc2000 Bilbało,trzymajmy się poprawnej wersji.
0
Sprytnie z jego strony.
3
@Munio Unai Simon.
:D
0
Bernal po takiej kontuzji bez stabilizatora czy nawet zwykłego ściągacza pomyka.Szacunek.Ja po powrocie na boisko po zerwaniu ACL grałem jeszcze czynnie 6-7 lat i ani jednego meczu z "gołym" kolanem.
1
Na bandach reklamowych FSO. To jeszcze Polonezy produkują?
0
Glory,Glory Man United.
0
Serio Olmo i Yaml na 20 minut przy takim wyniku ?!
0
@kuz Według nich przed Barcą każdy nogi rozkłada a z Realem każdy gra życiowkę.
0
@miladi Pozamiatane ,a chciałoby się zobaczyć jakiś meczyk z emocjami do 90 minuty.A na Barcę spozierać w oknie.
0
@Filipem Mam takie same odczucia.
1
Każdy głupek bije w słupek.Do Sanceta pasuje to okuratnie.
0
No cóż po przerwie czas się przełączyć na Lazio albo inny Fulham.
1
Unai Simon-kapitalna forma w 2 ostanich meczach z Barceloną.
0
@gumaz https://zapodaj.net/plik-cNkOplBxpV
https://zapodaj.net/plik-uoV6VormCT
Na 5-ciu jak coś.
1
@Vegeta88 Złe info.Na Ryainaira to by go było stać ale miał wracać Wizzair-em więc woli zabrać się z Barcą.
1
I bardzo dobrze,najlepiej niech cały mecz odpocznie i zagra dopiero w 2-giej połowie finału z Atletico.
0
Czyli wzmocnienie dla Bilbała.
1
@FCBparasiempre Zinedine Zidane ma algierskie korzenie ale wybrał grę dla Francji.Jego syn Luca miał małe szansę na grę dla Francuzów,dlatego właśnie dzięki tym korzeniom może reprezentować Algerię.
0
@Andy19 Mój kolega ze Szombierek,Krzysiek.Ale nazwiska i adresu nie mogę podać bo RODO przecież.
0
@Faro A Inka sie liczy? Bo przez nadciśnienie musiałem zrezygnować z prawdziwej kawy i zastąpić ją Inką właśnie.Pijam z 3-4 razy na dzień tak jak pijałem prawdziwą kawę.
1
Coś czuję ze Luca Zidane będzie bochaterem serii rzutów karnych w meczu Algierii z DR Kongo.
2
@FcPortoFan1999 Racja 100% .
3
@FcPortoFan1999 Jestem za,jak najbardziej.
4
@FCBparasiempre Jeden z najwybitniejszych trenerów w historii niewątpliwie.Pamiętam jego ZSRR-choć w tamtych czasach reprezentacja ta u mało kogo budziła sympatię, to oddzielając politykę od sportu była to świetna ekipa(tak samo jak Dynamo Kijów),I na Mexico 86 i EURO 88 przede wszystkim to była druzyna naszpikowana wieloma świetnymi graczami jak Zawarow,Biełanow,Michajliczenko czy Dasajew w bramce.
0
@prodigy W sumie Kounde przychodził do Barcy z Sevilli jako stoper,więc będzie można w takim przypadku nazwać to powrotem do korzeni.
3
@Kapitan hawk Do Piekar Śląskich bardziej zapraszam .Cz-wa już wyszła z mody :)
1
Leje w tym Maroku jak z cebra a tam nawet pół zadaszonego stadionu chyba nie ma.
1
Kułcze nie wiedziałem że Lookman jest Nigeryjczykiem a Iwobi jeszcze gra gdziekolwiek.