Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani Domyślam się kto :)
1
@FcPortoFan1999 Niech się spokojnie utrzymają a jak będzie coś więcej(baraże) to będę zadowolony. Oczywiście nieśmialo marzy mi się awans ale realnie patrzę na to wszystko.Przede wszystkim z tego orlika trzeba zrobić stadion-przynajmniej na 5-6 tysiecy osób,z sektorem dla gości i przystosowanym do wymogów extraklasy.
1
@Safrani No nie powiem żebym się cieszył ale życzę mu jak najlepiej,oby nawet zdobył z Rakowem MP.Zrobił bardzo dużo dla Polonii za co kibice dziękowali mu wylewnie po ostatnim meczu rundy jesiennej z Chrobrym.To bardzo inteligentny facet,mający bardzo rozległą wiedzę o piłce.Rozmawiałem z nim chwilę 3 tygodnie temu jak był razem z paroma piłkarzami Polonii(Gajda,Stefański,Michalski,Arak) w naszym osiedlowym pubie w ramach akcji"Polonia na dzielnicach".
1
@Safrani Piękna akcja.Szacunek.
0
@Popitek12 Duży? Taki jak pas startowy w Pyrzowicach ! :D
0
@Eto'o9 R10 Nie mówię że brzydki :)Gabaryty jak na standardy La Liga trochę "lekkośrednie" ;)
4
Juto burza w madryckich mediach-sędzia 7 sekund przed czasem skończył.A przecież Villareal mial szansę wyrównać.
0
Ale mały i ciaśny ten stadionik Villareal.Taki trochę większy Estadi Johan Cruyff.
1
@Lanosss No fakt to jutro.Rozpędziłem się.
1
@RinooniR Superpuchar grany w Arabii -dziś final Napoli-Bologna.
8
De Jong trzy godziny patrzy na wychodzacego na pozycje Raphinię po czym podaje mu za plecy...
1
@FCBparasiempre Wieszczycki i Trzeciak to byli bardzo dobrzy zawodnicy o profilu szybki skrzydłowy.Aczkolwiek uwazam że nie do końca wykorzystali swój potencjał i przy bardziej sprzyjajacych okolicznościach mogli osiagnąć jeszcze coś więcej.Ale i tak można ich zaliczyć do grona świetnych i spełnionych graczy.
P.S.Wiem ze Trzeciak był też przeważnie napastnikiem a Wieszczycki często reżyserem gry-typową 10-tką-lecz zawsze będa mi sie kojarzyć jako szybcy,dynamiczni zawodnicy schodzący do boku lub z boku atakujący ;)
"Mariusza Koseły"-to raczej błąd "książkowy" ale Koseła to byl Dariusz a nie Mariusz :).Pozdrawiam i miłego wieczoru.
4
Jakbyście mieli do wyboru pokój na świecie albo zburzyć Sosnowiec-to jakich koparek i spycharek byście użyli?
1
@MesQueUnClub_87 Ja tam wolę kuciak w dupie na oto.
3
@Kessie Dokładnie,tradycja to rzecz święta.
0
@kanver_ Co by nie mówić Kane to top 5 wśród 9-tek w XXI wieku.
0
@Pedri16Future Nie żaden Oyarzabal tylko o Yoana Bony z Interu trzeba walczyć jako następcę Lewego.
1
@July_6_BcN Ok.To następny razem ja ci kwiaty a ty mi Żubra :)
1
Kwiaty to tak samo bezużyteczna rzecz jak piwo bezalkoholowe-stoji,stoji aż się zepsuje.
2
@Safrani Myślę ze jakby regularnie grał wrócił by do swojego peaku formy a i Widzew by skorzystał.
1
@D10SLEO Kiedyś właśnie mecz albo dwumecz klubowych mistrzów Europy ze zdobywcą Copa Libertadores wyłaniał klubowego mistrza świata.Jak jeszcze doszli do tego mistrzowie Azji,Afryki,Oceanii czy Ameryki Płn. to taki miniturniej był ok.Ale taka maniana jak te całe KMŚ w tym roku to jest śmiechu warte skoro grał taki Juventus co nawet w puchrach nie grał czy RB Salzburg.Do tego zaraz po sezonie jak zawodnicy byli zajechani co skutkowało zmęczeniem i kontuzjami przed nowym sezonem.Plus gra w kilku strefach czasowych.Wszystko dla kasy tylko.Nie szanuję.Dla mnie kto tutaj wygra jest Klubowym Mistrzem Świata.
1
@partymaker Ni ma bo w Lipinkach Łużyckich styrta się paliła i las też się zajął.
1
MVP meczu do bazy.Flick do Wigilii.
0
Yamala to się kopie z koniem w tym meczu.
1
@Hubertusk Dokładnie mega ciężko się gra gdy rywal na 200% motywacji i broni się w 9-ciu w polu karnym.
1
@adi7adi8 Aż się MŚ w 2010 przypominają i wuwuzele.Tez kota szło dostać:)
0
@Kitek1640 Tak, Hej Śląsk-Świętochłowice:D
0
@HypeR Na razie :) Ostatnio MU -ostatnie lata-nie ma szczęścia do bramkarzy.Onana też super się zapowiadał.Na ich miejscu dmuchałbym na zimne.A co jak kontuzje złapie? A Bayindir jaki jest każdy wie.
17
MU szuka bramkarza.Ter Stegen szuka gry by zagrać na MŚ.Trzeba im siebie wzajemnie palcem pokazać?
0
@Lanosss To młody Kamil Wilczek ze swoją wówczas narzeczoną. Boże Narodzenie-Gliwice 2010,ul.Lipowa 4 m.9.Koloryzowane.