Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Szachy fajne są -królewska gra :D Tak na marginesie kiedyś grywałem ale "dynamika" gry mi nie pasowała :D
1
@AssisMoreira No nie watpię-dlatego napisałem początki.Każdy kiedyś zaczynał a początki są zawsze trudne :)
4
@Kessie -początki+miniporadnik.
1
@FCBparasiempre Trochę to euforycznie napisane i podzielam Twoje obawy dotyczące naszej defensywy.Ale-jesli wiara czyni cuda,my wierzymy że się uda :)
3
https://zapodaj.net/plik-P6BQFWxSxw
Dostaliście takie broszurki do skrzynki pocztowej? Szczerze mówiac czuję sie troche nieswojo i zaniepokojony.Ale moja mama mówi ze jestem przewrażliwiony więc oby miała rację.
0
@Herato Lassana Diarra ?
1
@Comentateiro Obaj siebie warci.Jeden tetryk,drugi wariat.Trzecia opcja by się przydała,ktoś spokojny i z głową.Ktoś pokroju Georga H.W.Buscha bądz Billa Clintona.
1
@Kapitan hawk 4:2 po dogrywce ;)
1
@Zoker To jest to brakujące ogniwo w maszynie Pepa.Teraz to wszystko ruszy i zmiecie wszystko po drodze.Zatrzyma się dopiero na Barcelonie w finale LM ;)
15
Lubię Deportivo.Chcialbym by wrócili do La Liga.
1
Do trzech razy sztuka:D
2
@BojanKriKicz W czasie meczu z PSG w LM w 2021 r.powiedział mu coś w stylu"Jak cię spotkam na ulicy to cię zabiję". :)
0
Na boisku w barwach Realu byl rzeznikiem.Zobaczymy czy w szatni Realu też pokaże takie oblicze i okiełzna Euroafrykańczyków i Brazilców którzy najwięcej tan szponcą.
1
@Kapitan hawk Aha.No też pasuje :)
4
@Kapitan hawk Belingham albo Mbappe?
6
Juventus 5 bramek strzela w Serie A-tego ładnych parę lat nie grali albo i dekadę.
24
Xabi jest honorowy i chciał zrobić szpaler dla Barcelony a w Realu takich rzeczy nie wybaczają.
0
Zaraz Perez wyjdzie na konferencję i powie, że to wszystko przez Negreirę.
1
Alvaro Arbeloa zwany "Cono" czyli w dosłownym tego słowa tłumaczeniu Pachołek.Pasuje jak ulał do tego klubu.
1
@KamQiX Sam jestem we szoku :D
1
@Vegeta88 Ubiegł cię,co za luj :D
2
@LinekMichal Rozumiem euforię ale wstrzymałbym sie z takimi osądami parę lat :)
1
@Safrani Oby tak się stało.Drągowski już jest?Pytam ciebie bo meczykom nie ufam. A druga sprawa wielokrotnie jak tu pisałem jak powinien działać właściciel klubu pilkarskiego to zostałem odsądzany od czci i wiary.A właśnie tak to sobie wyobrażałem i wyobrażam jak działania Roberta Dobrzyckiego.Na pochybel teraz tym wszystkim co mnie na La Rambli wtedy do psychiatryka wysyłali i wyzywali od fantastów i futbolowych ignorantów :)Pozdrawiam i miłego dnia.
0
@Walker Nie jestem expertem od telefonów ale mam wrażenie że wszystkie Motorolę-a malem kilka-maja bardzo słabe baterie.Chyba ze miałem jakieś felerne modele:)
1
@fotohobby Czyli brakuje Micki Van de Vena ;)
2
@Kapitan hawk Jakiś dwóch typków pod Żabka widziałem przed chwilą obrzyganych,może to oni byli? :D
0
@Kleps0n Eleven 1
2
Śmietankowi spierd.lili do szatni jak szczury z tonącego okrętu.Piekna symbolika.
0
@Batys A ja fajek :D
0
Momy to dziolchy i synki !!!!