1

@FcPortoFan1999 Szachy fajne są -królewska gra :D Tak na marginesie kiedyś grywałem ale "dynamika" gry mi nie pasowała :D

1

@AssisMoreira No nie watpię-dlatego napisałem początki.Każdy kiedyś zaczynał a początki są zawsze trudne :)

4

@Kessie -początki+miniporadnik.


1

@FCBparasiempre Trochę to euforycznie napisane i podzielam Twoje obawy dotyczące naszej defensywy.Ale-jesli wiara czyni cuda,my wierzymy że się uda :)

3

https://zapodaj.net/plik-P6BQFWxSxw
Dostaliście takie broszurki do skrzynki pocztowej? Szczerze mówiac czuję sie troche nieswojo i zaniepokojony.Ale moja mama mówi ze jestem przewrażliwiony więc oby miała rację.

0

@Herato Lassana Diarra ?

1

@Comentateiro Obaj siebie warci.Jeden tetryk,drugi wariat.Trzecia opcja by się przydała,ktoś spokojny i z głową.Ktoś pokroju Georga H.W.Buscha bądz Billa Clintona.

1

@Kapitan hawk 4:2 po dogrywce ;)

1

@Zoker To jest to brakujące ogniwo w maszynie Pepa.Teraz to wszystko ruszy i zmiecie wszystko po drodze.Zatrzyma się dopiero na Barcelonie w finale LM ;)

15

Lubię Deportivo.Chcialbym by wrócili do La Liga.

1

Do trzech razy sztuka:D

2

@BojanKriKicz W czasie meczu z PSG w LM w 2021 r.powiedział mu coś w stylu"Jak cię spotkam na ulicy to cię zabiję". :)

0

Na boisku w barwach Realu byl rzeznikiem.Zobaczymy czy w szatni Realu też pokaże takie oblicze i okiełzna Euroafrykańczyków i Brazilców którzy najwięcej tan szponcą.

1

@Kapitan hawk Aha.No też pasuje :)

4

@Kapitan hawk Belingham albo Mbappe?

6

Juventus 5 bramek strzela w Serie A-tego ładnych parę lat nie grali albo i dekadę.

24

Xabi jest honorowy i chciał zrobić szpaler dla Barcelony a w Realu takich rzeczy nie wybaczają.

0

Zaraz Perez wyjdzie na konferencję i powie, że to wszystko przez Negreirę.

1

Alvaro Arbeloa zwany "Cono" czyli w dosłownym tego słowa tłumaczeniu Pachołek.Pasuje jak ulał do tego klubu.

1

@KamQiX Sam jestem we szoku :D

1

@Vegeta88 Ubiegł cię,co za luj :D

2

@LinekMichal Rozumiem euforię ale wstrzymałbym sie z takimi osądami parę lat :)

1

@Safrani Oby tak się stało.Drągowski już jest?Pytam ciebie bo meczykom nie ufam. A druga sprawa wielokrotnie jak tu pisałem jak powinien działać właściciel klubu pilkarskiego to zostałem odsądzany od czci i wiary.A właśnie tak to sobie wyobrażałem i wyobrażam jak działania Roberta Dobrzyckiego.Na pochybel teraz tym wszystkim co mnie na La Rambli wtedy do psychiatryka wysyłali i wyzywali od fantastów i futbolowych ignorantów :)Pozdrawiam i miłego dnia.

0

@Walker Nie jestem expertem od telefonów ale mam wrażenie że wszystkie Motorolę-a malem kilka-maja bardzo słabe baterie.Chyba ze miałem jakieś felerne modele:)

1

@fotohobby Czyli brakuje Micki Van de Vena ;)

2

@Kapitan hawk Jakiś dwóch typków pod Żabka widziałem przed chwilą obrzyganych,może to oni byli? :D

0

@Kleps0n Eleven 1

2

Śmietankowi spierd.lili do szatni jak szczury z tonącego okrętu.Piekna symbolika.

0

@Batys A ja fajek :D

0

Momy to dziolchy i synki !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?