0

"2:0 to niebezpieczny wynik".

0

@BulaKG Niewdzięcznik,zero szacunku do drużyny dzięki ktorej wypłynal na szerokie wody.

9

Nie jest zle.Gorzej jakby był "odwrotny" news czyli-"Raphinha nie leci do Czech, do zespołu wraca Ter Stegen!" :D

0

Jak za darmo to może się przydać w roli zmiennika albo do rotacji nawet.Byle obniżył wymagania finansowe bo tyle co dostaje w City to w Barcelonie raczej nie uświadczy.

1

@Huck Dokładnie ja już to pisałem ale powtórzę kto by się przydał w lato:
-Yoan Bony-typowa 9-tka ze świetnymi watunkami fizycznymi
-Calvin Bassey-mogący grać na ŚO i LO
-jakiś perspektywiczny skrzydłowy np.Wilfried Gnonto z Leeds
I wszystko to by się zmieściło w 100 bańkach i mamy trzech dobrych graczy zamiast argeńtyńskiego mikrusa który nie jest ani 9-tką ani mediapuntą typową.

1

@FcPortoFan1999 No znajomy :D Tyle że w bardzo nieprzyjemnym sensie dla kibiców Barcelony :)

1

@svensonFCB Kurcze nie przyuważyłem tego.Szkoda ich.Oby szybko się podnieśli.

3

Do Pragi w sumie niedaleko,5 godzin pociągiem.Ale na bilety w kasach chyba nie ma szans,więc jechać tak za 440 zł w jedną strone żeby postać pod stadionem to chyba nie za bardzo...

1

Jaki mecz LM pokazują w TVP w śodę?

1

@svensonFCB Aż z ciekawości spojrzałem na tabelę.Środek tabeli czyli utrzymanie spokojne,bo 9 pkt.straty do lidera to jednak dużo,ale powodzenia na wiosnę.P.S. widzę na ostatnim miejscu w waszej grupie Górnik Siersza.Pamiętam jak ta drużyna z powodzeniem w III lidze śląskiej walczyła na przelomie lat 80-tych i 90-tych :)

1

@FCBparasiempreBoixos Nois na trybunach,flagi,oprawy,race,transparenty-gdzie to wszystko jest? Aż się łezka w oku zakręciła dla mnie. Dziś za to mamy usmiechniętych azjatów na trybunach...

2

@Gary No,Spasić jak rasowy snajper-dobijak :D

2

@Safrani Sporo kasy jak za młodego stopera(dwukrotność jego wartości rynkowej w.g. Transfermarkt) Przydałby się do rozsądnego rotowania z Żyro,Visusem i Andreou.Wtedy byłyby dwie pary porzadnych stoperów.

0

@LukaszFan Jak widać po tej sytuacji i meczu Barcy zjawiska paranormalne się zdarzają.



Tak na marginesie uwielbiałem ten serial :)

1

@Jordi10 Ten stadion jest dla nas przeklęty od dawien dawna.

2

Na pocieszenie(marne bo marne ale zawsze coś) Senegal mistrzem Afryki.Miło było zobaczyć płaczącego Hakimiego i Brahima Diaza pudłującego z karnego w 24 minucie doliczonego czasu gry.

0

"Marność nad marnościami,a w tej marności jeszcze jedna marność"
Księga Eklezjasty

0

Ten stadion jest dla nas przeklęty już od dawna.

1

Poczuli krew,jadą z nami równo.Demony z Sevilli wracają.

0

@Nazio_87 Do zrobienia to ja mam ćwiartkę jeszcze jedną w takiej sytuacji.

1

"Ja jestem Gil Manzano
Mnie pod Real gwizdać kazano
Dlatego używam spalonego
i gwizdka magicznego
by Barca z Anoeta wyjechała bez niczego."
Screenujcie to bo to ulotna poezja pod wpływem dobrze zamrożonej substancji :D

0

Dobra trzeba się w przerwie jakiegos sznapsa napić albo nawet dwa i zapić to Żubrem i zapalić Vicka żeby miec cierpliwość na druga połowę.

0

Olmo noga do kowola.

0

Kure.two i drobnomieszczaństwo.Oyarzabal też dobry czubek.

0

@narciarz xG musi byc powyżej 5 :D

0

Gil Manzano i Carlos del Cerro Grandena na Varz-e juz działają.

1

@19Riki20 O spoko-ekran na pół i jazda.Dobrze że mi przypomniałes o tym finale PNA.

0

@ZuczekFCB1899 No zastanawiające.Jak cos rozkminię dam znać :)

2

@FCBparasiempre Extra-dziękli :)

1

@marcin62 Bayern jest tam hegemonem jak Juventus w Serie A w latach 2012-2020.Dlatego ta liga jest nudna jak flaki z olejem.Ale jak takie BVB -które przecież ma pieniądze-co roku wyprzedaje w lato najlepszych grajków zamiast ich zatrzymać i sie wzmacniać to czegoś tu nie rozumiem.To samo tyczy Leverkusen trochę.Może jak Schalke-które powoli finansowo wstaje na nogi-awansuje do BL to zmieni ten trend i doczekamy sie-może nie już,ale za 2-3 sezony-ekipy która będzie się porządnie starała by zdetronizować w końcu ten Bayern.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?