1

Rayo zawsze umiało z Realem,pamietam taki zwariowany mecz bodajże w 2013 roku jak przegrali chyba 3:6 ale cały ale czas atakowali i tłamsili Real nawet po traconych bramkach.Oby dziś Real ich tłamsił a finalnie 3 pkt zgarneło Rayo.

1

Ale fart Pogoni i pech Motoru...Ale nikt nie mówi że futbol jest sprawiedliwy :)

0

@Popitek12 Jak dla mnie tylko Monfils-Neymar(w prime) tenisa.

0

@Lionel_Messi10 No niestety ale co zrobić...

0

No i Pogoń rozjeżdżana na razie.)Pewnie ubolewają bo Lazio zabrało im znamienitego Przyborka i stąd to wszystko.Szok psychiczny,ot co :D

2

Dajesz Djoko ze smarkulem teraz.

0

Dajesz Djoko z tym hiszpańskim narcyzem.

1

Właśnie miałem napisać że za chwilę Motor rozjeżdża Pogoń a tu już 1:0 :)

2

No to jutro City zbliża się na 4 pkt.do Arsenalu.

0

Rashford noga do kowala !!!

0

Ale fart Barcy teraz...

1

@FcPortoFan1999 Niewykorzystane okazje się mszczą :)

1

No i brawo Piast.Wyjscie z kontrą Sanci jak Daniel Alves za najlepszych czasów.

0

Dziś HSV conajmniej remis z potężnym Bayernem.Będzie się działo na Volksparkstadion.

2

@Walker No maestro rzutów wolnych,jak dla mnie w TOP 5 wszechczasów a na pewno XXI wieku(razem z Messim,Beckhamem,Roberto Carlosem i Ronaldinho).Potrafił nadać piłce niesamowitą i nieprzewidywalna dla bramkarzy rotację.Zdobył w karierze 77 bramek z rzutów wolnych-kosmos.

0

@mrboom Good idea :)

0

@Piotrek1993 W Champions League w sezonie 2013/14 Zenit St .Petesburg przegrał u siebie z Borussią Dortmund 2:4.Obie druzyny stworzyły świetne widowisko przy -15 stopniowym mrozie.A ty narzekasz że grają jest pare stopni poniżej zera. Oni za to płacone mają po kilkadziesiat tysi miesięcznie a po pierwsze to piłka nożna a nie balet mongolski .

2

2

@FCBparasiempre Zapomniałem juz że IIlgner bronił kiedyś w Realu :)Szkoda że Ronaldo Nazario tak krótko u nas grał...

0

@Filipem Bierz cashout bo Elche to bierze :D

0

@A4ron Carl Lewis jeszcze i Sergiej Bubka.Zresztą kilku/kilkunastu można by jeszcze wymienić.

2

@Safrani Acha,w ten sposób :) Ok czekamy na 18:00 dziś a jeszcze bardziej na jutro na 17:30 ;)

3

@Frimpong Oooo,widzę pite było z rana razem z @Kessie za Orlenem po kolejnej ustawce :D

0

@mekston Mam nadzieję ze Djoko w finale rozwali narcyza z Hiszpanii :)

0

@lucca87 Skapstwo-słowo klucz w przypadku Ajaxu. Też nie rozumiem ich polityki transferowej obecnie.Potrafili zatrzymać kiedyś na lata takich piłkarzy ja Van der Sar,Seedorf,Davids,bracia De Boer ,Reizegier,Bogarde,Litmanena...Wiem że to było dekady temu ale przecież-z tego co kojarzę-to sytuację finansową mają ok. A co roku wyprzedaże lepszych zawodników a w zamian kupują jakieś-bez urazy-ochłapy na rynku transferowym.Podobnie jest w BVB.A szkoda bo lubię oba te kluby.

1

@Safrani Serio? Właśnie dlatego napisałem że gospodarka to nie moja bajka...Byłem w 100% przekonany że to firmy polskie.

0

@FanBarcy22 Benfica awans po karnych w Madrycie ;)

0

Dziś o 18:00 w Lubinie rundę zimowo-wiosenną inauguruje najlepsza liga świata :)
https://www.flashscore.pl/pilka-nozna/polska/pko-bp-ekstraklasa/#/rgKvyuf4/tabela/ogolnie/

2

Mourinho ich wydupcy znowu po raz drugi i trzeci.

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?