1

Nowy nabytek Porto Sekou Fofana na boisku.

0

Na razie średnie widowisko ale po przerwie się rozkręci.3:2 dla Porto.

0

Geny Catamo chyba najszybszy skrzydłowy na świecie obecnie.

0

@FcPortoFan1999 Pisałes że nie pijesz więc nie pomogę ci zasnąć :D Tak na serio to ciepłe piwo z cukrem(tzn. odrobiną cukru,nie przesadzać)-2 szklaneczki i śpisz jak dziecko. No chyba że w ogóle nie tolerujesz alkoholu.

13

Sytuacja w tabeli że Real jest tylko punkt za Barcą to tak jak przykleiło sie gówno do statku i mówi" no to płyniemy"...

0

@Stinger_ Dzięki za odpowiedz,trochę mi się obraz tych IO w kontekście Polaków rozjaśnił :)

0

@Stinger_ Nie interesuję się za bardzo sportami zimowymi oprócz hokeja i skoków-czy po za tymi dyscyplinami Polacy/Polki mają jakieś realne szanse na medal ?

0

@MariusGajusMaximus A ja pytam gdzie Aytekin ? :D

0

No i leszczyk z bramką.

0

Piłkarz Śląska dostał w plecy a za splot słoneczny się trzymie :D

1

Czysty karny do Ruchu.P.S. na raty ale bramka :)

1

@FcPortoFan1999 remis by mie tu cieszył ;)

0

@Pawlak1992 Polska Partia Przyjaciół Piwa-byłaby ale już niestety nie istnieje.

2

@escarabajo Ten chłopaczek to Żukowski.Grał w Śląsku Wrocław a sezon spędził na wypożyczeniu do Glasgow Rangers.

2

@FCBparasiempre Ja nie zapomne jego miny w 1/8 finału na Italia 90 jak chyba w 119 minucie David Platt zapakował mu ładnego gola dającego zwycięstwo Anglii.Było mi go w tym momencie autentycznie żal...Ale bramkarz jeden z lepszych w historii futbolu.Wtedy Belgowie mieli świetnych bramkarzy-właśnie Preudhome a przed nim bramki Belgów bronił przecież też wyśmienity Jean-Marie Pfaff.

21

tymczasem z trybun niesie się potężne i głośne "Barca,Barca" o natężeniu 5 decybeli.

1

Znów pełno uśmiechniętych azjatów na trybunach a dopingu zero...

0

2:0 to niebezpieczny wynik,o czym przekonała się dziś Arka Gdynia.

1

@kanver_ Też go zauważyłem.To "Terex".Niezłe bydle,udzwig 75 ton.

0

Colak serio dwie bramki czy jakiś błąd na flaschscore?

1

Jak to mówią-jeszcze dwie wypłaty i będzie wiosna.

0

@FcPortoFan1999 Do Rzeszowa albo Dębicy najlepiej :D

1

@NeroTFP1 Coś w tym jest :D

1

@FcPortoFan1999 Teraz będzie "lepiej"-każą się piłkarzom samym pobić :D

1

@RozowaPantera Nie płacz warszawski lwie
z żalu co serce rwie
nie płacz warszawski lwie
bo w 1-szej lidze nie jesy zle !
P.S. Zamiast lwa miało być inne zwierzątko,ale ban mi niemiły :D

0

Ale Schalke zmaściło niestety...

1

@michaleu Jedyna słuszna decyzja która z pewnością się obroni.

6

Schalke i Edin Dżeko wracają do Bundesligi :)Jeszcze trochę grania zostało ale już jest blisko,coraz bliżej ;)

5

@FCBparasiempre Mój idol kiedyś.On I Manuel Amoros,bo też grałem na bocznej obronie.W sumie bardziej na LO mimo że byłem prawonożny :)

1

Wisła miała wczoraj masę szczęścia i Kuziuemke.Jednakowoz boję się że ten chłopak nie powącha extrklasy w barwach Wisły.Piekny Jarosław w lato zobaczy bańkę albo nie daj Boże półtora i przehandluje go do jakiej Monzy czy innej Salernitany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?