Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nowy nabytek Porto Sekou Fofana na boisku.
0
Na razie średnie widowisko ale po przerwie się rozkręci.3:2 dla Porto.
0
Geny Catamo chyba najszybszy skrzydłowy na świecie obecnie.
0
@FcPortoFan1999 Pisałes że nie pijesz więc nie pomogę ci zasnąć :D Tak na serio to ciepłe piwo z cukrem(tzn. odrobiną cukru,nie przesadzać)-2 szklaneczki i śpisz jak dziecko. No chyba że w ogóle nie tolerujesz alkoholu.
13
Sytuacja w tabeli że Real jest tylko punkt za Barcą to tak jak przykleiło sie gówno do statku i mówi" no to płyniemy"...
0
@Stinger_ Dzięki za odpowiedz,trochę mi się obraz tych IO w kontekście Polaków rozjaśnił :)
0
@Stinger_ Nie interesuję się za bardzo sportami zimowymi oprócz hokeja i skoków-czy po za tymi dyscyplinami Polacy/Polki mają jakieś realne szanse na medal ?
0
@MariusGajusMaximus A ja pytam gdzie Aytekin ? :D
0
No i leszczyk z bramką.
0
Piłkarz Śląska dostał w plecy a za splot słoneczny się trzymie :D
1
Czysty karny do Ruchu.P.S. na raty ale bramka :)
1
@FcPortoFan1999 remis by mie tu cieszył ;)
0
@Pawlak1992 Polska Partia Przyjaciół Piwa-byłaby ale już niestety nie istnieje.
2
@escarabajo Ten chłopaczek to Żukowski.Grał w Śląsku Wrocław a sezon spędził na wypożyczeniu do Glasgow Rangers.
2
@FCBparasiempre Ja nie zapomne jego miny w 1/8 finału na Italia 90 jak chyba w 119 minucie David Platt zapakował mu ładnego gola dającego zwycięstwo Anglii.Było mi go w tym momencie autentycznie żal...Ale bramkarz jeden z lepszych w historii futbolu.Wtedy Belgowie mieli świetnych bramkarzy-właśnie Preudhome a przed nim bramki Belgów bronił przecież też wyśmienity Jean-Marie Pfaff.
21
tymczasem z trybun niesie się potężne i głośne "Barca,Barca" o natężeniu 5 decybeli.
1
Znów pełno uśmiechniętych azjatów na trybunach a dopingu zero...
0
2:0 to niebezpieczny wynik,o czym przekonała się dziś Arka Gdynia.
1
@kanver_ Też go zauważyłem.To "Terex".Niezłe bydle,udzwig 75 ton.
0
Colak serio dwie bramki czy jakiś błąd na flaschscore?
1
Jak to mówią-jeszcze dwie wypłaty i będzie wiosna.
0
@FcPortoFan1999 Do Rzeszowa albo Dębicy najlepiej :D
1
@NeroTFP1 Coś w tym jest :D
1
@FcPortoFan1999 Teraz będzie "lepiej"-każą się piłkarzom samym pobić :D
1
@RozowaPantera Nie płacz warszawski lwie
z żalu co serce rwie
nie płacz warszawski lwie
bo w 1-szej lidze nie jesy zle !
P.S. Zamiast lwa miało być inne zwierzątko,ale ban mi niemiły :D
0
Ale Schalke zmaściło niestety...
1
@michaleu Jedyna słuszna decyzja która z pewnością się obroni.
6
Schalke i Edin Dżeko wracają do Bundesligi :)Jeszcze trochę grania zostało ale już jest blisko,coraz bliżej ;)
5
@FCBparasiempre Mój idol kiedyś.On I Manuel Amoros,bo też grałem na bocznej obronie.W sumie bardziej na LO mimo że byłem prawonożny :)
1
Wisła miała wczoraj masę szczęścia i Kuziuemke.Jednakowoz boję się że ten chłopak nie powącha extrklasy w barwach Wisły.Piekny Jarosław w lato zobaczy bańkę albo nie daj Boże półtora i przehandluje go do jakiej Monzy czy innej Salernitany.