1

@FcPortoFan1999 Albo 1860 Monachium czyli monachijskie Lwy :)

0

@czosnekfcb Co mu tam Thiago Silva jak w Jadze dzielił szatnię z Jezusem Imazem i Pululu :)

1

@NeroTFP1 A gzie mieszkała możesz napisać? Bo w latach 1999-2015 stawiałem po całych Gliwicach piece kaflowe i dużo właśnie u starszych ludzi-zwlaszcza na Łabędach i na Szobiszowicach.Moze u niej "kaflok" stawiałem ? :)

1

Ter Stegen "ochrzczony" przez Getafe.

0

@kanver_ Jak by tak zamienić miejscami Zagłębie Lubin z Rakowem,Widzew z Jagiellonią i GKS Katowice z Lechią to tabela jak dla mnie spoko na koniec sezonu:)

0

@Stanio87 A to nie wiedziałem,dzięki.No to może w pucharze Francji coś tam pogra.

0

@Azi Tak na karny dla Realu 1.15 a dla nas 2,80 :)

1

Płakał nad nim nie będe ale niezrozumiała decyzja jak dla mnie.Raczej poszedł tam dla kasy bo chyba nie ze względu na projekt sportowy.Tam raczej też będzie PSG II Paryż.Może będzie trenował z 1-szym zespołem i w pucharze ligi dostanie jakieś minuty z Dunkierką albo innym Ajaccio.

0

@PuszkinFan Proszę -poszedł do klubu gdzie go doceniają i pyk-dublecik,hat-triczek,etc.I teraz dajmy na to chłopak chciałby tu zostać to Real pewnie rzuci jakąś ceną z kosmosu.Taki klub.A wróci do Madrytu i znów ławeczka albo trybunki...

0

Iga juz zaczyna odwalać,przegrała pierwszego gema w 2-gim secie.

5

Ale ta "muzyczka" po golach Barcelony to jakieś totalne nieporozumienie.Tak się koty w marcu zachowują.

1

Ale jedno co trzeba Arsenalowi przyznać to to,że co roku coraz więcej ludzi nabierają na to że w końcu zdobędą mistrza.

0

@adi7adi8 Oby. Nie widzi mi się żaden inny miszcz :)

0

No i megasensacja stała się faktem.

0

@Kinginiesta Ano fakt,

0

Ten trossard jest tak tendecyjny i przewidywalny na tej lewej stronie że głowa mała....

0

Czemu doba hotelowa trwa 21 godzin a nie 24? To nieuczciwe...

0

Sęk w tym że to nie maił być hit,tylko Arsenal miał lekko wygrać,stąd gra jest jaka jest.

0

"Szarańcza" Arsenalu prawie tak dobra jak prekursora tak wykonywanego stałego fragmentu czyli Polonii Bytom w sezonie 2008/2009. :)

0

Świetna asysta Zubimendiego.Klasa.

0

@Michall99 Dlatego w lato słowo klucz to- Ange-Yoan Bonny.

2

@maroon System kaucyjny i kasy samoobsługowe to jedno wielkie g.wno.Zacina się to co chwilę a na domiar złego trzeba czekać aż do tej kasy podejdzie kasjerka obsługująca klientów w celu naprawienia błędu.Jakby nie można tam jakiegoś emeryta przeszkolić i postawić na pół etatu.Te panie na emeryturze będą miały "piękne" rozdwojenie jazni i to nie sa żarty.Logistyka kuleje w tych marketach po całości.Albo rozkładanie towaru,po całym sklepie palety nierozładowane wszędzie,przejście utrudniają strasznie.Zatrudniam ekipę na umowę -zlecenie na nocki na pare godzini układam towar oraz wszelkie inne czynności.Jak był Real to tak dwa lata dorabiałem będąc w Technikum.I wszyscy zadowoleni-ja jako małolat miałem na swoje potrzeby a w markecie porządek i towar na półkach.Takie to ciężkie do wymyślenia ? Logistyka 0.5 w skali do 10.

0

@MirusAmisz Ogladam i nawet jestem trzezwy dzisiaj.

0

@VegetaPolska Polskie skoki po prostu odeszły do lamusa.Znów bedziemy kilkadziesiąt lat czekać na talenty pokroju Małysza czy Stocha.Do tego fatalne szkolenie i ciągłe waśnie w PZN.

0

Co to za moda z tymi dziurami z tyłu w getrach? Co to ma na celu?

1

Lewy to parodysta ostatnio,prostej piłki nie umie opanować.

0

Wyczuwam 0:0 po miernym meczu gdyż my nie mamy w protokole meczowym "Penalty favour" tak jak ma to Real Madryt.

1

@kubix05 Proszę bardzo:Reinke, Kadlec, H. Koch (Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.

4

Kaiserslautern prowadzi na Schalke Auf Arena 1:0.Z jednej strony chciałoby się żeby Schalke umocniło się na pozycji lidera ale większa jest rozdzierająca serce tęsknota za Kaiserslautern w Bundeslidze.

2

@Kinginiesta Nie przeklinaj,ch.ju pierd.lony ! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?