Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bundesligę można odchaczyć do ogladania.Tak nudna jak Serie A w latach 2012-2020.Z małym wyjątkiem Leverkusen w 2024 r.
4
@blakkudium Legia od początku nie miała szans w walce z takim klubem jak Ferencvaros czy Qarabach o tego napastnika.Pudel jest za skąpy. Lepiej za milion kupić paru leszczy typu Barcia,Stojanovic albo Krasniqi.
1
@norbi77 Ok,dzięki za wytłumaczcenie.
1
Nigeria jazda z tymi Cheopsami.
3
Brawo Burnley za walkę. Jak widać nie warto wydawać milionów,kupować gwiazdy i próbować tworzyć tzw.Galaktikos-patrz Real,Man.City i Liverpool.A także onegdaj PSG ale oni zmądrzeli,bo maja madrego trenera.
1
@Zbyszard Dzięki,wypróbuję :)
2
Na You Tube nawet kabarety cenzurują.To jest chore.Ale wincyj reklam,wincyj.Viva Adblock.
2
symfonia gwizdów na Bernabeu.Miód na moje sobotnie uszy :)
2
@Gary Bracia tej 15-latki go dorwali pod madrycką Mercadoną.
3
Potężny Turek się grzeje.Bydzie łogień w 2 połowie.
1
@Pedri16Future Pamiętam jak w barwach Lecha strzelał Polonii Bytom na Olimpijskiej (2008 rok,1:1 było)Wydaje się jakby to było wczoraj:)
1
@IronSanHybrid Ciekawe i przydatne.Wrzucaj dalej i też poproszę o oznaczanie.
0
"Powrót króla".
1
Słuchałem was i niby wiem wszystko aczkolwiek pamięć mam dobrą ale krótką.Beda gdzieś dokładne wyniki wszystkich kategorii plebiscytu ? ;)
1
@FcPortoFan1999 Pracowałem swego czasu w Sosnowcu po mieszkaniach i to wcale nieprawda że tam przypalają wodę na herbatę a z jednej torebki parzą pięć herbat.
0
@FcPortoFan1999 Należało ci się.
8
Gratulacje dla wszystkich nominowanych i zwycięzców ZP FCBarca.com.
1
@gumaz Orzeł Przeworsk Pany ! :D
1
@FcPortoFan1999 No to na pewno.Czekam na to z utęsknieniem :)P.S. Strasznie jestem ciekawy tego Widzewa.Pierwszy mecz u siebie z Jagą,taki szlagier tej kolejki.
2
@pluszek Czemu tam ani żywej duszy nie ma na tej hali? Rozumiem ze to była niedziela ale ochrona,portier,strażnicy? Przecież musieli widzieć na monitoringu jak sie pali. I czujników P.Poż, tam nie ma? Ładna lipa na tym magazynie...
2
Na AS Monaco frekfencja i doping rodem z naszej okręgówki bo IV liga to już zdecydowanie za wysokie progi :)
1
@gumaz Nie zostałem nominowany,nie poznali się na mnie.Ale jeszcze zobaczymy kurna jego Olek ! :D :D :D
1
@PatrychoO A jestem gootowy na galę ZP FC Barca.com :)
0
@BojanKriKicz To znaczy o co Tobie chodzi ? :D Jakie losowe naciskanie,bo nie rozumiem ?
1
@Sysia11 "Są na świecie rzeczy o których się fizjologom nie śniło" ;)Miłego wieczoru :)
1
@kuz Gorzej,jakby Roony Bardhji:D
4
Jak w lato jest potrzebne 100 baniek na transfery to nie żaden Alvarez przehajpowany a Yoan Bony z Interu,to jest typowa 9-tka i nie za 100 baniek a za 30-40.Do tego za kolejne 30-35 Calvin Bassey który moze grać na ŚO i LO.Zostaje jakieś +20 baniek na jakiegoś skrzydłowego perspektywicznego np.Wilfrieda Gnonto z Leeds. I za 100 baniek mamy trzech dobrych piłkarzy a nie argeńtyńskiego mikrusa na 9-tce.
0
To co-ter Stegen dziś w bramce Girony przeciwko Espanyolowi ?
0
@michal26 Dokładnie a Girona niech pokryje 25 tyś jego pensji.
0
@Uven Klauzule strachu to tylko Real podpisuje.