1

Bundesligę można odchaczyć do ogladania.Tak nudna jak Serie A w latach 2012-2020.Z małym wyjątkiem Leverkusen w 2024 r.

4

@blakkudium Legia od początku nie miała szans w walce z takim klubem jak Ferencvaros czy Qarabach o tego napastnika.Pudel jest za skąpy. Lepiej za milion kupić paru leszczy typu Barcia,Stojanovic albo Krasniqi.

1

@norbi77 Ok,dzięki za wytłumaczcenie.

1

Nigeria jazda z tymi Cheopsami.

3

Brawo Burnley za walkę. Jak widać nie warto wydawać milionów,kupować gwiazdy i próbować tworzyć tzw.Galaktikos-patrz Real,Man.City i Liverpool.A także onegdaj PSG ale oni zmądrzeli,bo maja madrego trenera.

1

@Zbyszard Dzięki,wypróbuję :)

2

Na You Tube nawet kabarety cenzurują.To jest chore.Ale wincyj reklam,wincyj.Viva Adblock.

2

symfonia gwizdów na Bernabeu.Miód na moje sobotnie uszy :)

2

@Gary Bracia tej 15-latki go dorwali pod madrycką Mercadoną.

3

Potężny Turek się grzeje.Bydzie łogień w 2 połowie.

1

@Pedri16Future Pamiętam jak w barwach Lecha strzelał Polonii Bytom na Olimpijskiej (2008 rok,1:1 było)Wydaje się jakby to było wczoraj:)

1

@IronSanHybrid Ciekawe i przydatne.Wrzucaj dalej i też poproszę o oznaczanie.

0

"Powrót króla".

1

Słuchałem was i niby wiem wszystko aczkolwiek pamięć mam dobrą ale krótką.Beda gdzieś dokładne wyniki wszystkich kategorii plebiscytu ? ;)

1

@FcPortoFan1999 Pracowałem swego czasu w Sosnowcu po mieszkaniach i to wcale nieprawda że tam przypalają wodę na herbatę a z jednej torebki parzą pięć herbat.

0

@FcPortoFan1999 Należało ci się.

8

Gratulacje dla wszystkich nominowanych i zwycięzców ZP FCBarca.com.

1

@gumaz Orzeł Przeworsk Pany ! :D

1

@FcPortoFan1999 No to na pewno.Czekam na to z utęsknieniem :)P.S. Strasznie jestem ciekawy tego Widzewa.Pierwszy mecz u siebie z Jagą,taki szlagier tej kolejki.

2

@pluszek Czemu tam ani żywej duszy nie ma na tej hali? Rozumiem ze to była niedziela ale ochrona,portier,strażnicy? Przecież musieli widzieć na monitoringu jak sie pali. I czujników P.Poż, tam nie ma? Ładna lipa na tym magazynie...

2

Na AS Monaco frekfencja i doping rodem z naszej okręgówki bo IV liga to już zdecydowanie za wysokie progi :)

1

@gumaz Nie zostałem nominowany,nie poznali się na mnie.Ale jeszcze zobaczymy kurna jego Olek ! :D :D :D

1

@PatrychoO A jestem gootowy na galę ZP FC Barca.com :)

0

@BojanKriKicz To znaczy o co Tobie chodzi ? :D Jakie losowe naciskanie,bo nie rozumiem ?

1

@Sysia11 "Są na świecie rzeczy o których się fizjologom nie śniło" ;)Miłego wieczoru :)

1

@kuz Gorzej,jakby Roony Bardhji:D

4

Jak w lato jest potrzebne 100 baniek na transfery to nie żaden Alvarez przehajpowany a Yoan Bony z Interu,to jest typowa 9-tka i nie za 100 baniek a za 30-40.Do tego za kolejne 30-35 Calvin Bassey który moze grać na ŚO i LO.Zostaje jakieś +20 baniek na jakiegoś skrzydłowego perspektywicznego np.Wilfrieda Gnonto z Leeds. I za 100 baniek mamy trzech dobrych piłkarzy a nie argeńtyńskiego mikrusa na 9-tce.

0

To co-ter Stegen dziś w bramce Girony przeciwko Espanyolowi ?

0

@michal26 Dokładnie a Girona niech pokryje 25 tyś jego pensji.

0

@Uven Klauzule strachu to tylko Real podpisuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?