Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Safrani Acha,w ten sposób :) Ok czekamy na 18:00 dziś a jeszcze bardziej na jutro na 17:30 ;)
3
@Frimpong Oooo,widzę pite było z rana razem z @Kessie za Orlenem po kolejnej ustawce :D
0
@mekston Mam nadzieję ze Djoko w finale rozwali narcyza z Hiszpanii :)
0
@lucca87 Skapstwo-słowo klucz w przypadku Ajaxu. Też nie rozumiem ich polityki transferowej obecnie.Potrafili zatrzymać kiedyś na lata takich piłkarzy ja Van der Sar,Seedorf,Davids,bracia De Boer ,Reizegier,Bogarde,Litmanena...Wiem że to było dekady temu ale przecież-z tego co kojarzę-to sytuację finansową mają ok. A co roku wyprzedaże lepszych zawodników a w zamian kupują jakieś-bez urazy-ochłapy na rynku transferowym.Podobnie jest w BVB.A szkoda bo lubię oba te kluby.
1
@Safrani Serio? Właśnie dlatego napisałem że gospodarka to nie moja bajka...Byłem w 100% przekonany że to firmy polskie.
0
@FanBarcy22 Benfica awans po karnych w Madrycie ;)
0
Dziś o 18:00 w Lubinie rundę zimowo-wiosenną inauguruje najlepsza liga świata :)
https://www.flashscore.pl/pilka-nozna/polska/pko-bp-ekstraklasa/#/rgKvyuf4/tabela/ogolnie/
2
Mourinho ich wydupcy znowu po raz drugi i trzeci.
3
1
@blakkudium No chimeryczni są bardzo.Moim nemezis był swego czasu Anderlecht i Galatasaray :)Do teraz omijam z daleka.
1
@AmigoBlancos Dzięki za odpowiedź.Ciekawe typy,powodzenia i być może sam skorzystam.
1
@draxidox Trzeba powyganiac z Polski te wszystkie firmy typu Amazon,Knorr czy co tam jeszcze a inwestować w Polskie firmy i zakładać nowe-swoje,krajowe.Odpowiednio mamy Pocztę Polska a w branży spożywczej znakomite Winiary czy Pudliszki.Zaznaczam że jest to moje myślenie na tzw.chlopski rozum bo polityka i gospodarka to nie jest-najdelikatniej mówiąc-moja mocna strona :)
5
Real trafia na Bodo i Norwegowie walą ich na ryj w pierwszym meczu 4:0 przy - 10-cio stopniowym mrozie.Piekny scenariusz :)
0
@Bykunn @karci0 @Barcafan2020 Dzięki za odpowiedzi.Tak też myślałem że jest jakieś drugie dno w tym bezpieczeństwie. A tym Amerykanom to ostatnio w tych wyborach się nie wiedzie-albo tetryk albo wariat.Przeciez mieli do wyboru ta babkę całkiem młoda i sympatyczną- Kamale Grant chyba-to znów poszli w dziadostwo.
0
Po co Trampowi ta Grenlandia ?!
1
@AmigoBlancos Ale to jest plus czy minus 2.5 gola?
0
@FcPortoFan1999 Na chwilę obecna jes TOP 8 dla Porto,oby po zakończeniu spotkania też.Już 3:1 :) Samobój czy Jasiu bo cieżko mi stwierdzić?
0
@LukaszFan Dzięki.
0
Trubin zapewnia awans Benfice do fazy pucharowej !!!
1
Rodrygo też czerwo :D Frustracja sięgnęła zenitu :D
1
Asencio out :) Czerwo za 2-gą żółtą
0
Real uratują bramki strzelane Monaco i Kajratowi )
1
@RoberDzik Tak jet panie Dziku.Z tym że albo tylko,albo aż...
0
Ale będzie płacz u śmietankowych o tego karnego podyktowanego dla Benfiki :D
0
Kur,wa minutę doliczył,łaskawca pierdo.ony !
0
@BojanKriKicz No spojrzałem i racja :) 3:1 będzie na koniec;)
2
@Giwera No niezła paka :)
4
@Giwera Też ich lubię. Stamtąd "wziął się" Dybala a i kiedyś nasz snajper Radosław Matusiak zaliczył tam epizod :)
7
Jedne kluby takie jak Fiorentina upadają a na ich zgliszczach powstają nowe takie jak Como.I to jest piękno futbolu,futbol nie znosi próżni.
0
Brawo St.Pauli :)