Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@directedbyfcb @NeroTFP1 -fakt,babol :D
0
Nasza obrona jest z papyndekla.
0
Lewy własnie zdobył 106 gola w LM.
0
Zima w Pradze i Zima w barwach Slavii.Potem się dziwić że nasi nie rozgrzani.
2
Osimhen w niedzielę grał 100+ minut w finale PNA w paskudnej pogodzie(ulewnym deszczu) a dziś zapierd.la od 1-szej minuty w LM.Szacunek.
1
Ciekawe kto będzie krył Tomasa Chory przy stałych fragmentach gry.Chłop 1,99 cm.wzrostu z dobrym wyskokiem.Trzeba za wszelką cenę wystrzegać się rzutów rożnych i wolnych blisko naszego pola karnego.
0
Ten Ruggeri z Atletico to taki kloc ociężały.Kompletnie mi nie pasuje na bocznego obrońcę.
2
@BojanKriKicz Elegancko.
1
No i po meczu.Teraz Atletico w 9-ciu chlopa w swoim polu karnym i lagi na Sorlotha do końca spotkania.
0
Wie ktoś może gdzie można obejrzeć serial "Z archiwum X"Uwielbiam go.
0
Przechodzi to jest szumnie powiedziane :D
0
Jokeresz chyba 1 gol w LM?
0
Ale ten Acerbi to jest dziadzisko chamowate.
0
@Eklerek Może 75 -70 dałoby się utargować dając kogoś w pakiecie.Tylko kogo...
0
@Eklerek I dla mnie to jest napastnik mający wszelkie cechy idealnej 9-tki.Wysoki,silny,dobrze grający głowa a przy tym szybki,zwinny i nienaganny technicznie.Skutecznosc i jakość strzału jak poprawi to będzie takim typem napastnika jak Batistuta,Cavani czy Balotelli w prime.
0
Czemu Chivu jakiegoś randomowego Esposito wpuszcza a nie Yoana Bony ?Ale dobrze niech go tam niedoceniaja,chętniej przyjdzie do nas.
0
Czemu on tego Mbappe nie zmienia jak już jest posprzątane ?
0
@BojanKriKicz Ano fakt,moje niedopatrzenie :D
2
@barcelonaLM Nigeryjską i togijska bym pooglądał.
0
Fantastyczny,techniczny i finezyjny strzał Mastodonta.
1
Ale ten Kurtuła to jest menda.
0
"2:0 to niebezpieczny wynik".
0
@BulaKG Niewdzięcznik,zero szacunku do drużyny dzięki ktorej wypłynal na szerokie wody.
9
Nie jest zle.Gorzej jakby był "odwrotny" news czyli-"Raphinha nie leci do Czech, do zespołu wraca Ter Stegen!" :D
0
Jak za darmo to może się przydać w roli zmiennika albo do rotacji nawet.Byle obniżył wymagania finansowe bo tyle co dostaje w City to w Barcelonie raczej nie uświadczy.
1
@Huck Dokładnie ja już to pisałem ale powtórzę kto by się przydał w lato:
-Yoan Bony-typowa 9-tka ze świetnymi watunkami fizycznymi
-Calvin Bassey-mogący grać na ŚO i LO
-jakiś perspektywiczny skrzydłowy np.Wilfried Gnonto z Leeds
I wszystko to by się zmieściło w 100 bańkach i mamy trzech dobrych graczy zamiast argeńtyńskiego mikrusa który nie jest ani 9-tką ani mediapuntą typową.
1
@FcPortoFan1999 No znajomy :D Tyle że w bardzo nieprzyjemnym sensie dla kibiców Barcelony :)
1
@svensonFCB Kurcze nie przyuważyłem tego.Szkoda ich.Oby szybko się podnieśli.
3
Do Pragi w sumie niedaleko,5 godzin pociągiem.Ale na bilety w kasach chyba nie ma szans,więc jechać tak za 440 zł w jedną strone żeby postać pod stadionem to chyba nie za bardzo...
1
Jaki mecz LM pokazują w TVP w śodę?