0

@FcPortoFan1999 Kiedyś musi być ten pierwszy raz...Będzie dobrze.

0

@FcPortoFan1999 Topornie ta gra dziś wygląda ale stan murawy nie pomaga Porto...

1

Podobno James Rodriguez został zaoferowany...Cracovii. :) Teraz czytam że Estudiantes i komuś jeszcze z Argentyny.Nikt chłopa nie chce.Moze pigularz z Wieczystej się skusi ? :D

1

Elegancko przygotowana murawa w Niecieczy. Można ? Można.

2

@Stinger_ Tym komentarzem udowodniłeś że czytasz w moich myślach-zwłaszcza ostatnim akapitem :D

0

No cóż,można to podsumować tak-kto się ciulem urodził,ten kanarkiem nie zdechnie.

4

"Komplikuje się transfer Karima Benzemy do Al-Hilal - podaje np. Sacha Tavolieri z Foot Mercato, ale też Sky Sports. Miały interweniować saudyjskie władze pod... presją Cristiano Ronaldo. Tu jeszcze będzie gorąco.

Przypomnijmy: Według Portugalczyka może to zaszkodzić zasadom uczciwej konkurencji w Saudi Pro League. Jego Al-Nassr jest w tej sytuacji pokrzywdzone. CR7 protestuje i znalazł się poza kadrą swojej drużyny na trwający teraz mecz z Al Riyadh." Nie no co za dzban z CR7 jprdl :D

0

@Barceloniarz987 A kto zagra za niego? Frenki musi być,jest ostatnio w świetnej formie i dowodzi elegancko 2-gą linią pod nieobecność Pedriego.Z całym szacunkiem ale Casado a zwłaszcza Bernal tego nie udzwigną,to nie jest zastępstwo 1:1 za Frenkiego.

4

@blakkudium Trochę kubistyczny wzór ale podobają się dla mnie.

1

"Lazio zaoferowało 30 mln euro za Davide Frattesiego, ale Inter odrzucił propozycję, informuje Gianluca Di Marzio."
Przydałby się taki Frattesi do Barcelony do rotacji w środku pola.Problem w tym że my nie mamy 30 mln.ojro...

2

@FcPortoFan1999 OFICJALNIE: Seko Fofana wypożyczony z Rennes do FC Porto.
Za-meczyki.pl


1

@Eklerek @Kessie-ponoć Arsenal mocno zainteresowany Tonalim. Prawda to czy zwykłe plotki ?

3



Cristiano Ronaldo ma być przeciwny transferowi Karima Benzemy z Al-Ittihad do Al-Hilal. Według Portugalczyka może to zaszkodzić zasadom uczciwej konkurencji w Saudi Pro League.
Meczyki,pl.
Ten to dalej pajacuje w jak najlepsze :D

0

@FCBparasiempre Mój ulubiony i dla mnie najlepszy napastnik wszechczasów.Nie Ronaldo Nazario,nie Klinsman czy Van Basten albo Van Niesterloy ale właśnie Batigol jest moim idolem nr.1 wszechczasów na pozycji 9-tki.Koszulke reprezentacji Albicelestes z 9-tka i jego nazwiskiem na plecach noszę do dziś w lato:)

1

@MessiForeverTheBest Ano tak,trzeba było by mu jeszcze zapłacić.Ale się w.ebali z tym Papszunem xD.

1

@blakkudium Można powiedzieć że Tottenham udowodnił że można z gówna bat ukręcić :)

1

Magia Papszuna coś nie działa :D:D:D Wydupcą go w marcu albo kwietnu,tyle mu daję.

0

@Rifek O to że dziś poprawiny w redakcji i nikt nad niczym nie panuje :D

1

@gumaz To dobrze jak masz smak to znaczy że jesteś zdrowy ;) Ja jutro na noc dopiero to czteropaczek mozna wychylić po lekku :)

1

@Karol145 Chyba nie niestety. Ale jeszcze parę minut na rehabilitację ma :)

0

Ale Guirassy zmaścił karnego...Tak się kończy gwiazdorzenie i zbytnia pewność siebie czyli jak tzw.sodówka do głowy uderza.

0

@Czajka90 No tobie z pewnością nie :D

1

@FcPortoFan1999 Cufal jak byk. To tak jakby pod żabką 500 zł znalezć w jednym banknocie przy 6 -ciu koczujących tam żulach...

1

@BHAFCB Dziady to dla nich komplement...Partacze cholerne.

0

@gumaz Takie cuś :)
https://zapodaj.net/plik-gennPaxgz2
A jak tam u ciebie ze smakiem ? :D

0

I po to było Łukasza Tomczyka z Polonii wyrywać żeby dostać oklep z beniaminkiem w Płocku...

1

Emery do wydupcenia :D

0

O jest i karniaczek.Wszystko zgodnie z planem.

1

@BojanKriKicz 9 obstawiam ;)P.S I co trafiłem :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?