1

@Vegeta88 Ubiegł cię,co za luj :D

2

@LinekMichal Rozumiem euforię ale wstrzymałbym sie z takimi osądami parę lat :)

1

@Safrani Oby tak się stało.Drągowski już jest?Pytam ciebie bo meczykom nie ufam. A druga sprawa wielokrotnie jak tu pisałem jak powinien działać właściciel klubu pilkarskiego to zostałem odsądzany od czci i wiary.A właśnie tak to sobie wyobrażałem i wyobrażam jak działania Roberta Dobrzyckiego.Na pochybel teraz tym wszystkim co mnie na La Rambli wtedy do psychiatryka wysyłali i wyzywali od fantastów i futbolowych ignorantów :)Pozdrawiam i miłego dnia.

0

@Walker Nie jestem expertem od telefonów ale mam wrażenie że wszystkie Motorolę-a malem kilka-maja bardzo słabe baterie.Chyba ze miałem jakieś felerne modele:)

1

@fotohobby Czyli brakuje Micki Van de Vena ;)

2

@Kapitan hawk Jakiś dwóch typków pod Żabka widziałem przed chwilą obrzyganych,może to oni byli? :D

0

@Kleps0n Eleven 1

2

Śmietankowi spierd.lili do szatni jak szczury z tonącego okrętu.Piekna symbolika.

0

@Batys A ja fajek :D

0

Momy to dziolchy i synki !!!!

0

@SelloutCrowd Ojca też.

2

Valverde też niezły cham. Nie szanuję.

0

Cubarsi to umie tylko na kolanko przykleknąć.

0

@vangoor Gorzej-Surströmming....

0

@Nicko Mamy-Roony Bardhji.

0

@Nazio_87 Przypieczone kartofle z obiadu+schabowy+kapusta z grzybami.Czyli obiad v2.0 :)

1

@FcPortoFan1999 Ten Ugarte to sie do Viseli nadaje bo do Gil Vincente to już za wysokie progi :)

0

@Czajka90 Podśpiewując sobie czasem.

0

Jakie "na pół"? Na 65 %-Barcelona -i 35%-Real.To są prawidłowe proporcje.

1

@FcPortoFan1999 Za małolata pomagało się u babci i dziadka na wsi przy jednym i drugim w wakacje :)

1

@KamQiX No to smacznego życzę i oby twoja przepowiednia n.t. meczu się sprawdzila;)

1

@KamQiX Watróbka wieprzowa czy drobiowa?Tak z ciekawości pytam bo lubię obie :)

0

@tbas Na moim osiedlu podobnie a nawet pół pługa czy piaskarki od rana nie widziałem(Górny Śląsk).Nie wspomnę o zasypanych chodnikach do odśnieżania których zobligowana jest pewna firma...

1

@RichardWinters Jak ci się nie podoba taki styl pisania to nie czytaj.To nie IPN czy Sofascore.Kolega pisze tu z pasją podając różnorakie ciekawostki w większości opierajac sie na książkach a ty podajesz jakieś strony internetowe i czepiasz się szczegółów jak moja baba w sobotni wieczór gdy wracam z baru.

1

@FCBparasiempre To się czepialstwo nazywa,olej go.

1

@RichardWinters 8 sekund Benteke,2 sekundy Osinow,10.2 sek. Makaay.Trzech różnych zawodników,trzy różne sytuacje.Kto to w ogóle czytał?

1

@FCBparasiempre Chciałem tu wstawić gola Makaaya ale nie dało się niestety.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FcPortoFan1999 Dużo by opowiadać a ban mi niemiły.

3

Jeszcze tylko WKS ogra dzis potomków Cheopsa i z wrzodów tylko Maroko na PNA zostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?