Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vegeta88 Ubiegł cię,co za luj :D
2
@LinekMichal Rozumiem euforię ale wstrzymałbym sie z takimi osądami parę lat :)
1
@Safrani Oby tak się stało.Drągowski już jest?Pytam ciebie bo meczykom nie ufam. A druga sprawa wielokrotnie jak tu pisałem jak powinien działać właściciel klubu pilkarskiego to zostałem odsądzany od czci i wiary.A właśnie tak to sobie wyobrażałem i wyobrażam jak działania Roberta Dobrzyckiego.Na pochybel teraz tym wszystkim co mnie na La Rambli wtedy do psychiatryka wysyłali i wyzywali od fantastów i futbolowych ignorantów :)Pozdrawiam i miłego dnia.
0
@Walker Nie jestem expertem od telefonów ale mam wrażenie że wszystkie Motorolę-a malem kilka-maja bardzo słabe baterie.Chyba ze miałem jakieś felerne modele:)
1
@fotohobby Czyli brakuje Micki Van de Vena ;)
2
@Kapitan hawk Jakiś dwóch typków pod Żabka widziałem przed chwilą obrzyganych,może to oni byli? :D
0
@Kleps0n Eleven 1
2
Śmietankowi spierd.lili do szatni jak szczury z tonącego okrętu.Piekna symbolika.
0
@Batys A ja fajek :D
0
Momy to dziolchy i synki !!!!
0
@SelloutCrowd Ojca też.
2
Valverde też niezły cham. Nie szanuję.
0
Cubarsi to umie tylko na kolanko przykleknąć.
0
@vangoor Gorzej-Surströmming....
0
@Nicko Mamy-Roony Bardhji.
0
@Nazio_87 Przypieczone kartofle z obiadu+schabowy+kapusta z grzybami.Czyli obiad v2.0 :)
1
@FcPortoFan1999 Ten Ugarte to sie do Viseli nadaje bo do Gil Vincente to już za wysokie progi :)
0
@Czajka90 Podśpiewując sobie czasem.
0
Jakie "na pół"? Na 65 %-Barcelona -i 35%-Real.To są prawidłowe proporcje.
1
@FcPortoFan1999 Za małolata pomagało się u babci i dziadka na wsi przy jednym i drugim w wakacje :)
1
@KamQiX No to smacznego życzę i oby twoja przepowiednia n.t. meczu się sprawdzila;)
1
@KamQiX Watróbka wieprzowa czy drobiowa?Tak z ciekawości pytam bo lubię obie :)
0
@tbas Na moim osiedlu podobnie a nawet pół pługa czy piaskarki od rana nie widziałem(Górny Śląsk).Nie wspomnę o zasypanych chodnikach do odśnieżania których zobligowana jest pewna firma...
1
@RichardWinters Jak ci się nie podoba taki styl pisania to nie czytaj.To nie IPN czy Sofascore.Kolega pisze tu z pasją podając różnorakie ciekawostki w większości opierajac sie na książkach a ty podajesz jakieś strony internetowe i czepiasz się szczegółów jak moja baba w sobotni wieczór gdy wracam z baru.
1
@FCBparasiempre To się czepialstwo nazywa,olej go.
1
@RichardWinters 8 sekund Benteke,2 sekundy Osinow,10.2 sek. Makaay.Trzech różnych zawodników,trzy różne sytuacje.Kto to w ogóle czytał?
1
@FCBparasiempre Chciałem tu wstawić gola Makaaya ale nie dało się niestety.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FcPortoFan1999 Dużo by opowiadać a ban mi niemiły.
3
Jeszcze tylko WKS ogra dzis potomków Cheopsa i z wrzodów tylko Maroko na PNA zostanie.