Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Cochise @Eoren to babka z klasą i wiedzą większą niż nie jeden chłop.Chapeau bas.
0
Teraz dopiero zacznie się era dobrobytu.Przestana narzekać że muszą dopłacać do górnika.
5
jutro w madryckich szmatławcach-"Raul wykąpal Goncalo Garcię" :D
1
@tbas Pamiętam,niestety byłem trzepiącym a nie trzepanym. :)
1
Kupić to on sobie może pół funta pasztetowej w Mercadonie co najwyżej.
0
@kaczy1989 To nie Anglia nam odjechała tylko Tebas odjechał z tym chorym FFP.Po co takie g.wno w ogóle istnieje jak te całe chore FFP ?
0
@Lukas82 Od Niemców won-Deutschland über Alles
:D :D :D
0
Plan taki jak Legia na Vinagra.Sprzedać z zyskiem i zarobić.A nie,czekaj...
1
@Criss18Barca No można i w tych kategoriach myśleć :)
0
@FcPortoFan1999 No na pewno ;)Gorzej jak przyjdzie oferta z jakiegoś naprawdę wielkiego klubu jak np.potężny Bayern ;)
1
@Malkey95 Cytując klasyka(nie obrażając tu nikogo) fajerwerki są dobre dla pederastów:D Z dystansem proszę;)
2
@kulek22 Lepsze to niż nic aczkolwiek też tęsknię za tymi czasami :)
1
DosIego roku wszystkim.Oby ten nowy był dla Was wszystkich Panie i Panowie przede wszystkim zdrowy.I szczęśliwy.A po kątem sportowym hojny w trofea dla waszych ukochanych i ulubionych drużyn oraz sportowych idoli.Dosiego !
4
Ten Alison to w tym top 5 pasuje jak wół do karety.W top 10 bym go nie umieścił.
2
"Priorytetem jest mózg".Bardzo trafnie.Tam w Madrycie się wszystkim trochę mózgu przyda-począwszy od Pereza,poprzez Real Madrid.tv,na Rudigerze,Vinicjuszu i Belinghamie skończywszy.
1
@FcPortoFan1999 No chyba że tak,nie spojrzałem na tabelę.
0
Marmousch i Salach na ławce w meczu PNA z Angolą.Odważnie ze strony Hossama Hassana.
1
@FCBparasiempre Nie wszystkich można znać :) Ja też kojarzę tylko Ibagazę i Corominasa który finale pucharu UEFA w 2007 r. strzelił bramkę Sevilli.
1
@FCBparasiempre Pozwól że dodam tu składy z tego spotkania :)-https://www.universofutbol.com.ar/seleccion/2003amistosos/catalunargentina.htm
0
Wiem ze po jednym spotkaniu ciężko osądzać ale w dzisiejszym spotkaniu bardziej mi się Maxime Lacroix podobał niż Guehi.
0
A mi się tam podoba stadion Crystal Palace-taki z duszą,w iście angielskim stylu.
0
@RobiS Spalony na centimetry :)
1
@Kapitan hawk Świeć Panie nad jej duszą[*].
0
@KrychaFCB Lewandowski,De Jong ,Araujo.Zamiast nich odpowiednio sprowadzić Yoana Bony,Declana Rice i Konate.
0
No, it's not. Without grace.
0
Zdrowych i wesołych świąt od Slonzoka ;)
7
Życzę wszystkim zdrowych,spokojnych i wesołych swiąt.Aby Barcelona wygrała w tym roku jak najwięcej trofeów ciesząc nasze oczy wspaniałą i radosną grą .A każdemu z Was z osobna Panie i Panowie spełnienia marzeń nie tylko dotyczących futbolu ale też i tych życiowych przede wszystkim. I dużo zdrowia
bo to najważniejsze :)
2
@Safrani Ciężko coś napisać w tym temacie,ale na pewno Widzew i finansowo i piłkarsko stac na taki ruch transferowy.
0
@Michael24 Ale jak juz ma być śnieg to już i mróz niech będzie też.Bo jak ma zaraz stopnieć i chlapa się zrobic to dziękuję bardzo.
0
@A4ron Siatkówka czy koszykówka?