2

@Cochise @Eoren to babka z klasą i wiedzą większą niż nie jeden chłop.Chapeau bas.

0

Teraz dopiero zacznie się era dobrobytu.Przestana narzekać że muszą dopłacać do górnika.

5

jutro w madryckich szmatławcach-"Raul wykąpal Goncalo Garcię" :D

1

@tbas Pamiętam,niestety byłem trzepiącym a nie trzepanym. :)

1

Kupić to on sobie może pół funta pasztetowej w Mercadonie co najwyżej.

0

@kaczy1989 To nie Anglia nam odjechała tylko Tebas odjechał z tym chorym FFP.Po co takie g.wno w ogóle istnieje jak te całe chore FFP ?

0

@Lukas82 Od Niemców won-Deutschland über Alles


:D :D :D

0

Plan taki jak Legia na Vinagra.Sprzedać z zyskiem i zarobić.A nie,czekaj...

1

@Criss18Barca No można i w tych kategoriach myśleć :)

0

@FcPortoFan1999 No na pewno ;)Gorzej jak przyjdzie oferta z jakiegoś naprawdę wielkiego klubu jak np.potężny Bayern ;)

1

@Malkey95 Cytując klasyka(nie obrażając tu nikogo) fajerwerki są dobre dla pederastów:D Z dystansem proszę;)

2

@kulek22 Lepsze to niż nic aczkolwiek też tęsknię za tymi czasami :)

1

DosIego roku wszystkim.Oby ten nowy był dla Was wszystkich Panie i Panowie przede wszystkim zdrowy.I szczęśliwy.A po kątem sportowym hojny w trofea dla waszych ukochanych i ulubionych drużyn oraz sportowych idoli.Dosiego !

4

Ten Alison to w tym top 5 pasuje jak wół do karety.W top 10 bym go nie umieścił.

2

"Priorytetem jest mózg".Bardzo trafnie.Tam w Madrycie się wszystkim trochę mózgu przyda-począwszy od Pereza,poprzez Real Madrid.tv,na Rudigerze,Vinicjuszu i Belinghamie skończywszy.

1

@FcPortoFan1999 No chyba że tak,nie spojrzałem na tabelę.

0

Marmousch i Salach na ławce w meczu PNA z Angolą.Odważnie ze strony Hossama Hassana.

1

@FCBparasiempre Nie wszystkich można znać :) Ja też kojarzę tylko Ibagazę i Corominasa który finale pucharu UEFA w 2007 r. strzelił bramkę Sevilli.

1

0

Wiem ze po jednym spotkaniu ciężko osądzać ale w dzisiejszym spotkaniu bardziej mi się Maxime Lacroix podobał niż Guehi.

0

A mi się tam podoba stadion Crystal Palace-taki z duszą,w iście angielskim stylu.

0

@RobiS Spalony na centimetry :)

1

@Kapitan hawk Świeć Panie nad jej duszą[*].

0

@KrychaFCB Lewandowski,De Jong ,Araujo.Zamiast nich odpowiednio sprowadzić Yoana Bony,Declana Rice i Konate.

0

No, it's not. Without grace.

0


Zdrowych i wesołych świąt od Slonzoka ;)

7

Życzę wszystkim zdrowych,spokojnych i wesołych swiąt.Aby Barcelona wygrała w tym roku jak najwięcej trofeów ciesząc nasze oczy wspaniałą i radosną grą .A każdemu z Was z osobna Panie i Panowie spełnienia marzeń nie tylko dotyczących futbolu ale też i tych życiowych przede wszystkim. I dużo zdrowia
bo to najważniejsze :)

2

@Safrani Ciężko coś napisać w tym temacie,ale na pewno Widzew i finansowo i piłkarsko stac na taki ruch transferowy.

0

@Michael24 Ale jak juz ma być śnieg to już i mróz niech będzie też.Bo jak ma zaraz stopnieć i chlapa się zrobic to dziękuję bardzo.

0

@A4ron Siatkówka czy koszykówka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?