Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czyhrynski Klapki można? :D
1
@vangoor Ja też wywalam na alkohol.Ale nie tani.dlatego o takich fanaberiach jak prezenty świąteczne nie myślę jeszcze.23 grudnia jakaś chwilówa z roboty i po miśku kupię a reszta na 18 -letnia whiski i jakoś to będzie.Jak śpiewał klasyk-bez jedzenia i bez spania,byle było by co pić ;)
3
@Faro Może jest dekarzem albo elewacje robi? Tak,są takie zawody gdzie warunki atmosferyczne odgrywają istotną rolę.
1
@Comentateiro Pełna zgoda ale za dużo tam drużyn z przypadku.Obecny format jest do d.py.24 ekipy jak kiedyś było to gitara.Curacao to sztuczny twór np.zbudowany na odrzutach z kraju marihuany czy jakieś Wyspy Zielonego Przylądka na beztalenciach z Portugalii.P.S.I najważniejsze -gra w jednym państwie a nie poniewieranie się w 8-miu strefach czasowych.Kiedys to było święto futbolu teraz komercja pełna gębą.
4
Niech zaś sprzedają im bilety a spasione wieprze z Gebelsowni zaś będą się panoszyć na stadionie i pod nim.To co wtedy nastąpiło to największa skaza na kibicowskim wizerunku Barcelony.Chcialbym o tym zapomnieć u wymazać to z pamięci ale nie da się...
9
Nowym kandydatem na zastąpienie Xabiego Alonso jako trenera Realu(już ,tak szybko ???)ma być nijaki Alvaro Arbeloa zwany potocznie "Cono" czyli-w potocznym tego słowa tłumaczeniu- "Pachołek" Tak że-właściwy człowiek na właściwym miejscu.
0
@Barceloniarz987 I nigdy nie oceniałem nikogo za wygląd czy tuszę,ale wygląda już -jak na piłkarza-"bardzo okazale"...
1
@blakkudium No jak kropka w kropkę :D(śmiech przez łzy) :)-choć teraz już niekoniecznie ;)
0
@626 O ,to mamy jak w banku.
0
@PietrasCoelho Życie lubi czasem zaskakiwać ;}
0
Drugi(drugoplanowy bohater) kultowego filmu zaczyna swoją aktorską rolę.Reszta jutro na Real Madrid.tv :D
0
@kuczyniak No to dobranoc. Po 109 minucie napiszę ci wynik ;)
1
@Vegeta88 Spokojnie jeszcze dużo czasu :D
3
@gorgota To są właśnie te detale :D
1
Napisałbym z jakim kultowym filmem kojarzy mi się poruszanie Rudigera na boisku ale obawiam się bana.
1
@Giwera Polonia Bytom-Ruch Chorzów i najstarsze derby Śląska znów w Extraklasie? Nie mam nic naprzeciwko :)
0
@Smixu Nie naśmiewa się tylko zacytował
2
@Kessie Dlatego tu jestem :)
2
@blakkudium @Kessie -grubo panowie :D.Jedna groźba gorsza od drugiej :)
1
@MOLESTA Jprdl.Interesuja się troszkę Liga szkocka bo lubię Rangersów ale nie wiedziałem że aż tak długo nikt poza Rangersami i Celtikiem nie był mistrzem :)
0
@SelloutCrowd W 2007 bodajże byli w finale Pucharu UEFA.Co byś wtedy napisał ? :D
3
@gumaz Wszyscy na banicji są niewinni :D Ja też za damski ch.j dostałem.Doslownie,tylko bez cenzury przy pisaniu :D
5
Borja Iglesias powtórzy swój wyczyn z Montujic z kwietnia tego roku i skończy się remisem :)
1
@FcPortoFan1999 Obyś się nie mylił :)Tzn żeby Papszun został w Rakowie a Tomczyk w Polonii.
0
@FcPortoFan1999 Fakt że wszystko zależy od przejścia Papszuna do Legii ale jest już wszystko w tym wypadku dogadanie.150 tysięcy płaci Raków Polonii za trenera i dwóch członków jego sztabu.
2
Kibicuje Polonii Bytom od dzieciaka i nigdy nie byłem człowiekiem małej wiary(nawet w IV lidze).Ale jakby mi ktoś powiedział na początku lipca że Polonia będzie na drugim miejscu w tabeli to bym się popukal w czoło.Oby tylko odejście -niestety na 99 procent-trenera Łukasza Tomczyka nie odbiło się zbytnio na grze w rundzie wiosennej.Mam nadzieję że znajdzie się godny następca :)
0
@Herato "playlista"-pomyślałem Valbuena ale on nigdy w Barcy niie grał :)
1
@FcPortoFan1999 Cracovia myślę.
0
I cyk brameczka dla Cracovii a trener Lecha zdziwiony jak młody w wojsku :)
1
@FcPortoFan1999 Właśnie że nie-Termalika rozegra wiosną rundę życia,a tytuł króla strzelców zgarnie Kamil Zapolnik :)